2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Naujametinį vakarą skambėjo karališka muzika

  • Įkelta: 2018-01-02
Kultūros centro albumo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Senuosius metus tauragiškiai šiemet turėjo progą palydėti ypatingai – apsilankydami Tauragės kultūros centro organizuotame šventiniame koncerte su a cappella (be pritarimo) dainuojančiu ansambliu iš Jungtinės Karalystės „The Queen‘s Six“. Sekstetas koncertuoja Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos renginiuose, dalyvauja prestižiniuose festivaliuose. O gruodžio 31-osios vakarą muzikavo Tauragėje.

Palydėti 2017-uosius metus į Kultūros rūmus susirinko pilna salė pasipuošusių ir šventiškai nusiteikusių tauragiškių. Didžiosios Britanijos monarchų šeimos pamėgtas atlikėjų šešetas pradžiugino žiūrovus spalvingu repertuaru – atliko savo pačių aranžuotas kalėdines giesmes bei populiariosios muzikos kūrinius iš pasaulinio aukso fondo.

Pasak renginio organizatoriaus, Tauragės kultūros centro direktoriaus Virginijaus Bartušio, ypatingai praleisti Naujųjų metų vakarą susigundę žiūrovai nenusivylė – karališkojo šešeto atliekamos populiarios melodijos praskaidrino šventinį vakarą netikėtais sąskambiais ir profesionaliu atlikimu. 

– Koncertas tikrai pateisino lūkesčius, žmonės buvo patenkinti aukšto lygio pasirodymu. Veikė baras, Kultūros rūmų prieigas buvome pasipuošę šviesos instaliacijomis. Vyravo džiugios nuotaikos, – džiaugėsi V. Bartušis.

Tauragėje koncertavusį vokalinį sekstetą „The Queen‘s six“ sudaro Daniel Brittain ir Timothy Carleston (kontratenorai), Nicholas Madden ir Dominic Bland (tenorai), Andrew Thompson ir Simon Whiteley (baritonai-bosai). Ansamblis yra įsikūręs Vindzoro pilyje. Čia jie ne tik kuria, bet ir gyvena. Kolektyvui nuo pat jo įkūrimo 2008-aisiais suteikta privilegija koncertuoti privačiuose bei viešuose karališkosios šeimos renginiuose. Nuo to kilęs ir kolektyvo pavadinimas – „Karalienės šešetas“.

Anot kultūros centro direktoriaus Virginijaus Bartušio, toks renginys labai pasiteisino, todėl rengti šventinius koncertus Naujųjų metų vakarą galėtų tapti puikia tradicija.