2017 Vasario 27 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Nuo antradienio duris užvėrė prekybos tinklo „Čia Market“ parduotuvė, esanti Bažnyčių gatvėje. Bendrovės atstovės teigimu, po remonto darbų prekyba bus atnaujinta modernesnėse patalpose, su papildytu prekių asortimentu.

Naujuosius metus populiaru pradėti su pažadų sau sąrašu: daugiau laiko skirti artimiesiems, gaminti ir gyventi sveikiau, išmokti naujų dalykų... Prekybos tinklas „Lidl“ nuo pirmųjų 2017 metų dienų skuba į pagalbą visiems, kurie į savo prioritetų sąrašą yra įtraukę geriausią kokybės, šviežumo ir kainos santykį apsiperkant, maistingą bei sveikatai palankią mitybą ir rūpestingą savo bei šeimos valgiaraščio planavimą. 

Daugiau nei prieš metus keramikos gamyklą parduoti nusprendė tuometiniai jos savininkai – Varėnos rajone įsikūrusi septynių įmonių grupė UAB „Simpras Group“. Jie didžiuosiuose internetiniuose skelbimų tinklalapiuose ieškojo pirkėjų ir siūlė įvairius pirkimo variantus, už gamyklą prašė daugiau nei vieno milijono eurų. Pagaliau paieškas vainikavo sėkmė – buvusi keramikos gamykla turi naują šeimininką.