2017 Kovo 28 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Trečiadienį iš ryto tauragiškiai pastebėjo pasikeitusį telekomunikacijų bendrovės pavadinimą iš šviečiančią naują iškabą. Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje esantis „Teo“ ir „Omnitel“ įmonių aptarnavimo skyrius vadinsis „Telia“.

Norvegų kapitalo įmonė „Egersund Net“ Tauragėje skaičiuoja 14 veiklos metus. Pramoninės žvejybos tinklų gamybos milžinė pernai išplėtė gamybines patalpas, praplėtė produktų spektrą. Trijuose pastatuose išsidėsčiusiose 10 tūkst. kv. m ploto patalpose šiuo metu dirba 256 darbuotojai. Vykdantysis direktorius Anders Myklebust teigia, jog Norvegijos žmonės nedžiūgauja, kad šis koncernas plečiasi Tauragėje. Esą jie praranda darbo vietas, o darbštūs tauragiškiai kokybišku darbu spėjo užsitarnauti skandinavų darbdavių pasitikėjimą. Vis dažniau „Egersund Net“ darbuotojai siunčiami dirbti į Norvegiją, kurioje laukia ne tik nauja patirtis, bet ir gerokai didesnis uždarbis.  

Cheminės apsaugos priemones gaminanti UAB „Ansell Protective Solutions Lithuania“ tris metus dalyvaus projekte, kuris suteiks galimybę kurti dar saugesnius ir išmanesnius darbo drabužius. Tauragiškių tikslas – kartu su moksliniais partneriais, 3D skenerio pagalba patobulinti gaminio konstrukciją ir pagaminti naujus prototipus, kurie bus patogesni galutiniam vartotojui.