2017 Liepos 24 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Šilalės gatvėje, kur plyti nuosavų namų kvartalas, jau šiemet turėtų iškilti automobilių ir motociklų savitarnos plovykla „H2auto“. Esą tai bus išskirtinio dizaino ir modernių technologijų automobilių plovykla, kuri vienu metu galės aptarnauti 5 automobilius.

Tauragės industriniame parke (TIP) įsikūrusioje švedų kapitalo bendrovėje UAB „Mega Teknik“ svečiavosi vykdantysis direktorius ir bendrasavininkas Niclas Pedersen. Švedas su Tauragės rajono savivaldybės administracijos atstovais aptarė galimas verslo plėtros galimybes.

Vasario mėnesį Respublikos gatvėje atsidaręs „Old Grill“ jau turi savo klientų ratą. Čia renkasi žmonės, kuriems svarbi valgymo kultūra, patiekalų įvairovė ir maisto kokybė, nusimanantys, kas yra gera virtuvė. Pradėdami vasaros sezoną gastropub'o savininkai parengė lankytojams ne vieną staigmeną – nuo kitos savaitės čia bus prekiaujama pilstomu kraftiniu alumi, ant stalų klientai ras stalo žaidimų, keisis meniu, aplinka taps draugiškesnė vaikams, keisis ir maisto patiekimas – atsisakoma medinių lentelių.