2018 Sausio 23 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Penktadienį į Tauragę atvyko ūkio Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Kaip skelbia savivaldybė, pagrindinis vizito tikslas – susipažinti su Tauragės rajono verslininkų ir įmonių situacija.

Naujausiame numeryje skaitykite: Į Tauragę atvedus dujotiekį, atsirado galimybė taikyti itin pažangią išrūgų perdirbimo technologiją, kurią, anot „Vilkyškių pieninės“ generalinio direktoriaus Gintaro Bertašiaus, Lietuvoje turėsime pirmieji. Gaurės gatvėje išdygęs 35 aukštų išrūgų perdirbimo cechas jau veikia testavimo režimu. Pilnu pajėgumu gamyba, naudojant naująją technologiją, planuojama, bus paleista per šiuos metus. Pieninė jau baigia suformuoti ir didžiąją dalį darbuotojų komandos. Tai ne tik tauragiškiai, bet ir atvykę darbuotojai iš Ukrainos. „Tauragės žinių“ žurnalistė iš pirmųjų lūpų sužinojo, kaip čia sekasi atvykusiam Olegui Khaninui. Vyras džiaugėsi atradęs Tauragę, stebėjosi automobilių gausa ir alų ryte geriančiais vyrais.   

Senatvė ypatinga ne tik savo gyvenimiška patirtimi, nuveiktais darbais. Ją paženklina ir įvairiausios ligos, kartais net kelios iš karto. Dažniausiai slaugos rūpesčiai gula ant artimųjų pečių, tačiau pagalbos jie drąsiai gali ieškoti Tauragės ligoninės Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyviosios slaugos skyriuje, kuriame sudarytos tinkamos sąlygos žmogaus orumui išlaikyti.