2017 Birželio 27 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pirmadienį Tarybos posėdyje politikai dalijosi įtakos zonomis – vieši pranešimai, kaltinimai, šantažas boikotuoti posėdį – sunkiąją artileriją naudojo opozicinė socdemų frakcija, siekdama priversti valdančiuosius iš posėdžio darbotvarkės išbraukti klausimą dėl „Dunokų“ ir Butų ūkio privatizavimo. Pašto dėžutėse išplatintuose pranešimuose buvo raginami sukilti ir gyventojai, tačiau jokių incidentų nei pasisakymų nesulaukta. Nors opozicija nusišalino nuo 42-uoju klausimu svarstyto „Dunokų“ ir Butų ūkio privatizavimo sprendimo priėmimo, valdančioji dauguma vienbalsiai nubalsavo įtraukti minėtų savivaldybės kontroliuojamų įmonių akcijas į privatizuojamų sąrašą.

Bažnyčių g. 11 namą valdanti I. Alijošienės prekybinė komercinė įmonė „Agava“ skelbia apie naujo pastato statybas miesto centre. Modernus statinys išdygs vietoj šiuo metu veikiančios čiužinių ir dėvėtų rūbų parduotuvės.

Į šiandien 10.00 val. prasidėsiančio Tarybos posėdžio darbotvarkę yra įtrauktas sprendimo projektas dėl UAB Tauragės butų ūkis ir UAB „Dunokai“ privatizavimo. Praėjusią savaitę vykusio Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu paaiškėjo, kad dėl šio sprendimo opozicija rimtai ketina suremti ietis su valdančiaisiais, socialdemokratų frakcijos lyderiai kalbėjo net neketinantys šio klausimo svarstyti ar prisidėti prie sprendimo priėmimo. Vietoje to ironiškai pasiūlė į privatizuojamų objektų sąrašą įtraukti savivaldybės administracijos pastatą ir teigė ketinantys viešai kreiptis pagalbos į visuomenę. Valdantieji savo ruožtu tikino, kad savivaldybės kišimasis į paslaugų rinką rodo, jog siekiama tarnauti kažkieno interesams, o ne žmonėms.