2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Penktadienį rengia vienos nakties festivalį

  • Įkelta: 2017-08-31
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Rugsėjo 1-2 dienomis Griežpelkių kaimo turizmo sodybą sudrebins muzikos garsai. Čia pirmą kartą vyks vienos nakties festivalis, kuriame koncertuos „Radistai“, „Golden Age“ ir kiti žinomi atlikėjai.

Renginio organizatoriai skelbia, kad tai bus didžiausias tokio pobūdžio renginys Tauragės apskrityje. Griežpelkių sodyboje laukiami muzikos mylėtojai, kurie jos teritorijoje galės apsistoti su palapinėmis, ar pasirinkti patogesnį nakvynės būdą kambariuose.

Specialiai šiam renginiui bus sumontuota 1200 m ilgio tvora, statoma scena, kuri dydžiu nenusileis Tauragės miesto šventės didžiajai scenai.

– Į Griežpelkius atvyksta trys sunkvežimiai, pilni įvairiausios technikos, – pirmadienį teigė vienas iš renginio organizatorių Lukas Dedūra.

Muzikos festivalio „One night fest“ organizatorius skelbia jau susitaręs su įvairiais atlikėjais, kurie linksmins susirinkusiuosius iki pat ryto. Penktadienio vakarą prasidėsiančiame renginyje jaunimą išjudins didžėja Simona Bandita.

Be šių atlikėjų gros ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomas olandas DJ „Admin“, taip pat estai „Keven K“, „Nexus Beat“ ir kiti.

Po vidurnakčio scenoje bus galimybė išvysti „X-faktoriuje“ išgarsėjusį merginų duetą „Golden Age“, ir populiariuosius „Radistus“.

„One night fest“ festivalio akimirkas tiesiogiai transliuos portalas lnk.go.lt. Bilieto kaina – 13,99 Eur. Moksleiviams ir studentams taikoma nuolaida.

Tauragiškių itin pamėgtas bei šiemet gausiai lankomas festivalis pasiekė kulminaciją – netrukus bus galima išgirsti du paskutiniuosius koncertus.

Praėjusį savaitgalį Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis padovanojo net du puikius koncertus. Penktadienį Pilies kiemelyje flamenko ritmu sukosi ispanė šokėja Maise Márquez, lydima jau antrą kartą į Tauragę atvykusių flamenko virtuozų, na o sekmadienį Švč. Trejybės bažnyčia gaudė nuo klasikinės vargonų muzikos – jais po Šv. Mišių skambino svečias iš Latvijos, Domo vargonininkas Aivars Kalejs.

Šiandien katalikų bandruomenė švenčia Žolinę – Švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventę. Taradicinė iškilmingomis pamaldomis prasidėjusi šventė Pageramantyje iš miestelio bažnyčios persikėlė į stadioną, kur susirinkusius linksmino kapelos iš Klaipėdos ir Tauragės.