2019 Kovo 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Tauragiškis kviečia mėgautis karališka pica

  • Įkelta: 2018-03-16
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Prieš savaitę Vytauto gatvėje, 91 numeriu pažymėtame name duris atvėrė picerija „Kings pica“ . Tauragiškių širdis nauja maitinimo įstaiga bandys užkariauti jau gerai pažįstamais skoniais ir visiškai naujomis, dar niekur neragautomis picomis bei burnoje tirpstančiais šonkauliukais.  

Mintis gimė atsitiktinai

– „Kings pica“ – tai vieta, į kurią užsukę tauragiškiai bei miesto svečiai tikrai ras kuo numalšinti alkį ar galės tiesiog jaukioje aplinkoje pasišnekučiuoti su bičiuliu prie kavos puodelio, – žada jaunas verslininkas ir picerijos savininkas Vilius Stumbra ir priduria, kad mintis atidaryti piceriją gimė visiškai atsitiktinai. – Tiesiog vieną vakarą norėjome užsisakyti picą į namus ir, atrodytų, kad Tauragėje picerijų netrūksta, tačiau mums nepavyko. Tada juokais ištarti žodžiai, kad teks patiems atidaryti piceriją, šiandien virto kūnu.

V. Stumbra pasakojo esąs ne naujokas versle, tačiau su maisto sfera iki šiol nieko bendro neturėjęs. 

Jauno verslininko teigimu, reikėjo daug laiko ir kantrybės, kol pavyko išgauti tobulą vienos ir kitos picos skonį bei kokybę.

Platus meniu

Šiuo metu „Kings pica“ valgiaraštyje – 26 picos, tarp jų jau gerai pažįstamos ir visiškai naujos, niekur kitur neragautos, tačiau jau spėjusios pavergti tauragiškių širdis: „Kings firminė“, „Pulko“,

„Paryžiaus“, „Londono“. Picų kainos priklauso nuo dydžio: maža kainuoja 4,50 Eur, didelė 6,50 Eur, šeimyninė – 9,50 Eur.

Klientai picas pagardinti galės vienu iš šešių siūlomų padažų – garstyčių, mango, česnakiniu, aštriu,  pikantišku, „chipotle“.

Atidarymo proga picos Tauragės mieste pristatomos nemokamai, taip pat dovanojamas gėrimas „Coca Cola“. Picas į namus užsisakyti galima telefonu 8 653 22 264.

Strategiškai geroje vietoje, Vytauto gatvėje 91, esanti picerija lankytojų ir užsakymų telefonu laukia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 11–22 val., penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais 11–23 val.

Burnoje tirpstantys šonkauliukai

Be picų valgiaraštyje – šildanti pomidorų sriuba, vištienos kepsneliai su bulvytėmis, salotos su tunu ir vištiena, sūrių užkandžiai, sūrių asorti. Tad net išrankiausi klientai ras tai, ką labiausiai mėgsta. Po gardžių pietų atsigaivinti galima gaiviaisiais gėrimais, kava. „Kings pica“  savininkas pasakojo, kad ypatingo klientų susidomėjimo sulaukė  ir abejingų nepaliko meksikietiškas užkandis nachos bei kepti šonkauliukai.

– Mūsų širdys dainuoja – atidarymas praėjo su trenksmu. Net nesitikėjome tokio susidomėjimo. Pirmieji užsakymai pasipylė tik atidarius piceriją, – sėkmingu startu džiaugėsi V. Stumbra.

– Ateityje ketiname prekiauti ir alumi. Jei seksis gerai – plėsime ne tik patiekalų asortimentą, bet ir patalpas.

Užs. Nr. 27

Kasmetiniuose Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamuose apdovanojimuose, kurie atspindi šalies įmonių sėkmingą veiklą, eksporto plėtrą, įvertinta AB „Vilkyškių pieninė“ įmonių grupė. Bendrovės generaliniam direktoriui įteiktas apdovanojimas už sėkmingus praėjusių metų eksporto rezultatus, kurie išaugo 40 proc. 

2013-aisiais įsikūręs Tauragės odontologijos centras (TOC) metų įmonės apdovanojimuose buvo pripažintas geriausia 2017-ųjų paslaugų sektoriaus įmone. Jo vadovas Laurynas Jarutis džiaugiasi gausėjančiu įmonės kolektyvu, inovatyvia įranga, planais persikelti į naujai statomą „Šimtmečio“ verslo centrą bei augančia bendrovės apyvarta, kuri jau keletą pastarųjų metų siekia iki pusės milijono eurų. Geriausios metų įmonės vardą TOC pelnė ne tik už augančius tiesioginės veiklos rodiklius, bet ir už labdaringą veiklą – per pastaruosius metus įmonė mecenavo nemažai Tauragėje vykusių renginių. Odontologas-burnos chirurgas L. Jarutis „Tauragės žinioms“ papasakojo ne tik apie besiplečiantį šeimos verslą, bet ir apie gyvenimo filosofiją, paremtą žmogiškumu, optimizmu ir tradicijų puoselėjimu.

Žiemai parodžius nagus, nuosavų namų savininkai prisiminė jau kiek pamirštą kurą – akmens anglį. Pasak įmonės „Vikuras“  prekybos vadovo Tauragėje Romualdo Stasyčio, per šalčius pardavimai išaugo taip, kad anglies nespėta fasuoti.

Trečiadienį švenčiant Tarptautinę gimtosios kalbos dieną Kultūros ministerijoje apdovanoti gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso laureatai. Iš daugiau nei 11 tūkst. praėjusiais metais įregistruotų įmonių, į gražiausiųjų penkioliktuką pateko dvi tauragiškių valdomos bendrovės.

Artėjančiam valstybės atkūrimo šimtmečiui tauragiškiai ruošiasi itin uoliai – perka tautine simbolika papuoštą atributiką, graibstyte graibsto vėliavas. Kai kurios prekybos vietos trispalvių pritrūko.  Žmonės perka ne tik pigiausias trispalves, kainuojančias vos 11 eurų, bet negailima pinigų ir brangesnei  vėliavai, ypač mėgstamos istorinės su Vyčio atvaizdu.