2018 Birželio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Tauragėje minima šv. Florijono diena

  • Įkelta: 2017-05-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Minint šv. Florijono, ugniagesių gelbėtojo dieną, Tauragės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje šiandien vyksta atvirų durų diena. Visi norintys galės iš arčiau susipažinti su ugniagesio profesija, apžiūrėti techniką. 

Renginys šventiniu minėjimu prasidėjo 10 val., po jo visuomenės laukia atvirų durų diena. Ugniagesiai-gelbėtojai visuomenei demonstruos turimą techniką bei įrangą. Smalsuoliai galės iš arčiau apžiūrėti patalpas, kuriose dirba ugniagesiai, o patys drąsiausieji automobilinėmis kopėčiomis galės pasikelti į 37 metrų aukštį.

Šventės metu ugniagesiai-gelbėtojai pristatys gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, konsultuos priešgaisriniais ir civilinės saugos klausimais.

​Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė kartu su studentais nusprendė surengti džiazo šventę tauragiškiams „Džiazas ant pagalvėlių“, pakviesdami į nemokamą susitikimą su Giedre Kilčiauskiene ir „Džiazo miniatūromis“. (UNESCO) iniciatyva balandžio 30-ąją minima Tarptautinė džiazo diena, kuria siekiama suburti džiazo bendruomenę, skatinti jaunimą ir renginių organizatorius kuo plačiau skleisti šią muziką.