Pagaliau: pradėta ilgai laukta „Šaltinio“ progimnazijos stadiono rekonstrukcija
Įkelta:
2023-05-19
Nuotrauka
saltinis
Nuotraukos autorius:
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
Aprašymas

„Šaltinio“ progimnazijos stadione jau pradėti darbai 

 

 

,
Nuotrauka
saltinis
Nuotraukos autorius:
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
Aprašymas

„Šaltinio“ progimnazijos stadione jau pradėti darbai 

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad su UAB „Stamela“ pasirašyta sutartis dėl  „Šaltinio“ progimnazijos stadiono atnaujinimo – trečiadienį stadione jau pasirodė technika. Rekonstrukcijos darbus planuojama atlikti iki kitų metų spalio. 

Pasirašyta sutartis 

Žinia apie stadiono rekonstrukcijos sutartį, pasirašytą gegužės 15-ąją, pradžiugino ne tik progimnazijos bendruomenę, bet ir kitus sporto mėgėjus. 

Siekiant gerinti sporto infrastruktūrą ir sudaryti palankias sąlygas aktyviai leisti laiką, kaip skelbia savivaldybė, stadione bus įrengta universali žaidimų ir vaikų žaidimų aikštelės, lauko gimnastikos treniruokliai jaunimui ir suaugusiems, kliūčių ruožo aikštelė, vaikų ir senjorų treniruoklių aikštelės, badmintono ir krepšinio aikštelės, po vieną teniso, futbolo ir mini futbolo aikštelės, šuoliaduobė, bėgimo per kalvas ir įprasti bėgimo takai.

Stadionas bus išskirtinis

Stadiono rekonstrukcijos konkursas paskelbtas vasario pabaigoje. Tada kalbinta progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė teigė, kad progimnazijos stadionas bus išskirtinis. 

Pasak direktorės, stadiono projektas parengtas prieš dvejus metus, derinimas komisijoje vyko, berods, vienuolika kartų. Surinkti visi bendruomenės lūkesčiai, visos svajonės į projektą ir atgulė, tad stadionas bus kitoks ir atitinkantis pirmiausia mokyklos lūkesčius, bet kartu tinkantis ir visai bendruomenei. J. Lazdauskienė džiaugėsi atsirasiančiu išskirtiniu taku su kalvomis, nusižiūrėtu užsienio mokyklose.  

Naujajame stadione bus ir edukacinės, žaliosios zonos.  

Nuotrauka
saltinis
Reginos Vaičaitienės nuotrauka

Be išskirtinio bėgimo tako, direktorė paminėjo ir badmintono aikštelę, ji suprojektuota atsižvelgus į bendruomenės poreikius, nes kol kas tokių aikštelių rajone trūksta. 

Iki šiol mokiniai stadione sportuoti negali, jis neatitinka higienos normų reikalavimų, tad mokiniai sportuoja erdvėje priešais mokyklą.  

Per 2 mln. eurų

Sutarties su UAB „Stamela“ darbų kaina, kaip informavo mero patarėja Soneta Blankaitė, siekia 2 012 893 Eur. 85 proc. projekto sumos bus finansuojama ES lėšomis. Rekonstrukcijos darbus planuojama atlikti iki 2024 m. spalio. 

Eilės laukia ir kiti stadionai
Rajono mokyklose dar vis yra prastos būklės stadionų ir sporto salių. Parengtas projektas Jovarų pagrindinės mokyklos stadionui, lėšų planuojama gauti iš „Tūkstantmečio mokyklų“ programos. Iš tos pačios programos lėšų ketinama rekonstruoti ir Skaudvilės gimnazijos sporto salę. Tiesa, kada bus gautos lėšos, dar neaišku. Kol kas iš programos finansuoti tik pirmojo srauto projektai, Tauragės savivaldybė laukia antrojo srauto lėšų skirstymo. 

Vasarį savivaldybė informavo, kad „Versmės“ gimnazijos stadiono atnaujinimui šių metų biudžete yra numatyta 100 tūkst. eurų.  

Nuotrauka
vaikai
Asociatyvi Pexels.com nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Kino teatruose šiuo metu rodomame Linos Lyte Plioplytės filme „Mėnesinės“ apie menstruacijas kalbama išsamiai ir nuotaikingai. Tad šis edukacinis filmas gali tapti puikia priežastimi pradėti arba pagilinti pokalbius su vaikais – moksleiviams rengiamos specialios filmo peržiūros su režisiere. Gydytoja ir lytiškumo ugdymo ekspertė Rusnė Kirtiklytė atkreipia dėmesį – jei suaugusieji informacijos nesuteiks patys, vaikai ją vis tiek susiras, tik nebūtinai iš patikimų šaltinių.
Nuotrauka
glorija
Choro „Gloria“ archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-05-23
Vis dažniau įvairių miesto švenčių proga tauragiškius džiuginantis miesto gospel choras „Gloria“ surengs pasirodymą ir artėjančios miesto šventės „Tauro ragas 2024“ metu. Koncertas vyks jau sutemus: krikščioniškos muzikos programą lydės šviesų šou, ketinama įrengti 16 m LED ekraną, kuriam rengiamos specialios vizualizacijos.
Nuotrauka
aplinka
Įkelta:
2024-05-21
2024 m. gegužės 20 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje buvo apdovanoti Atliekų kultūros egzamino nugalėtojai. Juos sveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas kartu su Viešosios tvarkos poskyrio vedėju Pauliumi Goštautu.
Nuotrauka
medžiai
Įkelta:
2024-05-21
Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė,  pastarosiomis dienomis Tauragės miesto gyventojai gali džiaugtis didele ir reikšminga iniciatyva – didelių medžių sodinimu. Persodinant medžius siekiama ne tik praturtinti miesto grožį, bet ir sukurti komfortišką gyvenimo aplinką gyventojams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-18
Gegužės 17 d. oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. Laišką ateities kartoms, pasakojantį apie tauragiškiams reikšmingo projekto pradžią, pasirašė bei simbolinę kapsulę įkasė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir statybų įmonės „Gilesta“ direktorius Romas Paliulis.
Nuotrauka
Įkelta:
2024-05-17
Praėjusių metų pabaigoje Seimui atnaujinus įsimintinų dienų kalendorių, Vaiko diena šiemet pirmą kartą švenčiama šeimos mėnesį – gegužę, primena Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM). Ministrė Monika Navickienė kviečia visus – vaikus, tėvelius, senelius, mokytojus, kiekvieną mūsų – paminėti naująją vaikystės šventę.
Nuotrauka
ba;las
Įkelta:
2024-05-16
Po sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusio „Lietuvos balsas. Kartos“ finalo paaiškėjo, kad naujausiais projekto laimėtojais tapo vaikinų grupė „T3“ iš mokytojos Nomedos Kazlaukomandos. Apie tai, kam muzikantai išleis laimėjimą, dėkingumą bei abejonių nepalikusią pergalę Nomeda ir „T3“ kalbėjo iškart po finalo surengtoje spaudos konferencijoje.
Nuotrauka
balas
S. Lukoševičiaus nuotraukos
Įkelta:
2024-05-13
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo žiūrimiausio šalyje LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Jo nugalėtojais tapo ir LNK įsteigtus 15 tūkstančių eurų laimėjo mokytojos Nomedos Kazlaus komandos dalyviai vaikinų grupė „T3“. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-09
Siekiant maksimaliai užkirsti kelią galimam seksualiniam smurtui prieš vaikus, bus įtvirtinta pareiga asmeniui, ketinančiam užsiimti veikla, susijusia su vaikais, turėti išduotą Neteisėto darbo su vaikais prevencijos kodą (QR kodą). Darbdaviai privalės tikrinti, ar darbuotojas turi QR kodą, o nustatytos institucijos – vykdyti darbdavių priežiūrą. Efektyvinamas specializuotos pagalbos teikimas vaikams, galimai nukentėjusiems nuo seksualinio smurto. Tai numatantiems Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) parengtiems Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimams pritarė Vyriausybė. Juos dar turės priimti Seimas.
Nuotrauka
balsas
Asmeninio archyvo ir Lietuvos balsas. Kartos nuotraukos
Įkelta:
2024-05-09
Sulaukusi pasisekimo „Lietuvos balsas, Kartos“ kryžminių kovų atrankoje tauragiškių vaikinų komanda „T3“ pateko į finalą ir dėl laimėtojo titulo susikaus šį sekmadienį „Žalgirio arenoje“. „Tauragės žinios“, bendradarbiaudami su „Tauragės radiju“ pakalbino jų mokytoją, pasaulinio lygio lietuvių operos žvaigždę Nomedą Kazlaus. Apie savo mokinius vokalo profesorė atsiliepia labai gerai, pasak jos, vaikinuose – didžiulis potencialas.
Nuotrauka
SENJORAS
Įkelta:
2024-05-08
Šalpos pensijos negalią turintiems dirbantiesiems būtų skiriamos nepriklausomai nuo to, kada ir kokio lygio negalia nustatyta, taip pat šalpos senatvės pensijas galėtų gauti ir jau pensinio amžiaus sulaukę, bet vis dar dirbantys žmonės – tokiems siūlymams šiandien po pateikimo pritarė Seimas. Artimiausiu metu jie bus svarstomi Parlamento komitetuose.
Nuotrauka
adakavas
Adakavo socialinių paslaugų namų nuotraukos
Įkelta:
2024-05-08
Tauragėje veiklą pradėjo dar vienos naujos socialinės dirbtuvės, kurioje žmonės su negalia gamins įvairius rankdarbius, pakuos dovanas, taisys drabužius, taip pat teiks aplinkos tvarkymo ir kitas bendruomenei reikalingas paslaugas.  Čia, žmonės, turintys negalią, pajus, kad ir jie šioje visuomenėje – ne mažiau svarbūs ir reikalingi. O ambicijos nemažos: savo rankų darbo gaminius parduos elektroninėje parduotuvėje.
Nuotrauka
T3
Lietuvos Balso feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2024-05-07
Ryškiausio muzikinio projekto šalyje grandiozinis finalas naujame sezone užims didžiausią šalies areną, kur tūkstančiai tikrą muziką mylinčių balsų dainuos kartu su tais, kurie naujame projekto sezone savo talentu prasiskynė kelią į finalą!
Nuotrauka
m
Tauragės kultūros centro ir asmeninio archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-05-03
Paskendę darbiniuose ir buitiniuose rūpesčiuose reta šeima prisimena, jog be aprūpinimo materialine gerove tėvų pareiga vaikuose ugdyti ir meilę tėvynei. Šią pareigą sėkmingai atlieka Valinčių šeima. Tiek tėvai, tiek vaikai priklauso šokių ar dainų kolektyvams, kartu keliauja, kuria tradicijas, mini valstybines šventes. O svarbiausia, myli ir gerbia vienas kitą.  
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-04-27
Šiandien, apie 14 val., specialiosioms tarnyboms pranešta, kad kilo gaisras Leikiškės sąvartyne. Gaisrą pastebėjo ir specialiąsias tarnybas informavo sąvartyne dirbusi dispečerė. Degė apie 70 kv. m sąvartyno ploto. Nuo degusio ploto patraukta technika.
Nuotrauka
Nuošliauža
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2024-04-23
2024 m. sausio 24–25 dienomis, prasidėjus staigiam atšilimui, į Jūros upę nuslinko nemaža dalis šlaito, daugiamečiai medžiai bei dalis pėsčiųjų ir dviračių tako. Dėl susidariusios situacijos sausio 25 dieną, 10 val. surengtas Tauragės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis, o tos pačios dienos vakare Tauragės mieste paskelbta ekstremalioji situacija.