„Šaltinio“ direktorė: „Progimnazijos stadionas bus išskirtinis“
Įkelta:
2023-03-06
Nuotrauka
nuotrauka
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Aprašymas

Šiuo metu mokiniai stadione sportuoti negali.

,
Nuotrauka
nuotrauka
Nuotraukos autorius:
„Šaltinio“ progimnazijos stadiono planas

Vasario 21-ąją paskelbtas „Šaltinio“ progimnazijos stadiono rekonstrukcijos ir kitų statinių darbų pirkimo konkursas. Ne tik savivaldybės administracija, bet ir mokyklos bendruomenė tikisi, kad konkursas įvyks ir ilgai laukti darbai bus pradėti.  

Pasiūlymai – iki kovo 7-osios

Pasak savivaldybės mero patarėjo Kasparo Bertašiaus, modernizuojant stadiono lauko infrastruktūrą bus įrengta universali žaidimų aikštelė ir vaikų žaidimų aikštelės, lauko gimnastikos treniruokliai jaunimui ir suaugusiesiems, mini futbolo ir kliūčių ruožo aikštės, treniruoklių aikštelės vaikams ir senjorams,  badmintono aikštelė, šuoliaduobė, bėgimo per kalvas bei įprasti bėgimo takai, lauko teniso, krepšinio, futbolo aikštelės. Rekonstruojamas bus tik bėgimo takas, visi kiti statiniai bus įrengti nauji. 

Paklaustas, kiek lėšų stadiono rekonstrukcijai numatyta biudžete, savivaldybės atstovas atsakė, kad konkurso suma nėra skelbiama, ji paaiškės įvykus rangos darbų konkursui, ir pridūrė, kad 85 proc. projekto sumos bus finansuojama ES lėšomis.

– Projektuotojams pirmieji mano pasakyti žodžiai buvo, kad tokio stadiono kaip visur mes nenorime. Tad mūsų stadionas bus išskirtinis, – teigė direktorė.   

Pasiūlymus viešajame pirkime galima teikti iki kovo 7-osios.

Projekte – visos svajonės 

Mokyklos direktorė Jūratė Lazdauskienė neslepia džiugesio, kad stadiono rekonstrukcijos darbų konkursas jau paskelbtas.

„Pagaliau! Visa ,,Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė labai laukia stadiono“, – feisbuke parašė mokyklos vadovė. 

– Stadiono projektas parengtas prieš dvejus metus, derinimas komisijoje vyko, berods, vienuolika kartų. Surinkti visi bendruomenės lūkesčiai, visos svajonės į projektą ir atgulė, tad stadionas bus kitoks ir atitinkantis pirmiausia mokyklos lūkesčius, bet kartu tinkantis ir visai bendruomenei, – kalbėjo J. Lazdauskienė, paminėjusi išskirtinį taką su kalvomis, nusižiūrėtą užsienio mokyklose.  

Naujajame stadione bus ir edukacinės, žaliosios zonos, nemažai treniruoklių.  

Nuotrauka
nuotrauka
„Šaltinio“ progimnazijos stadiono planas

– Projektuotojams pirmieji mano pasakyti žodžiai buvo, kad tokio stadiono kaip visur mes nenorime. Tad mūsų stadionas bus išskirtinis, – teigė direktorė.   

Be išskirtinio bėgimo tako, direktorė paminėjo ir badmintono aikštelę, ji suprojektuota atsižvelgus į bendruomenės poreikius, nes kol kas tokių aikštelių rajone trūksta. 

Šiuo metu mokiniai stadione sportuoti negali, jis neatitinka higienos normų reikalavimų. 

– Išnaudojame erdvę prieš mokyklą, bet tai nėra tas pats, kas stadionas, – akcentavo progimnazijos vadovė. 

Eilės laukia ir kiti stadionai

Paklaustas apie kitų mokyklų sporto erdvių gerinimo planus, K. Bertašius informavo, kad  yra parengtas projektas Jovarų pagrindinės mokyklos stadionui, o lėšų planuojama gauti iš „Tūkstantmečio mokyklų“ programos. Iš tos pačios programos lėšų ketinama rekonstruoti ir Skaudvilės gimnazijos sporto salę. Tikimasi, kad darbai galėtų prasidėti dar šiais metais, nes visi dokumentai jau paruošti, belieka sulaukti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Tūkstantmečio mokyklų“ programos koordinatorių pritarimo. 

„Versmės“ gimnazijos stadiono atnaujinimui šių metų biudžete yra numatyta 100 tūkst. eurų, šiuo metu, pasak K. Bertašiaus, vertinama stadiono techninė būklė ir atnaujinimo galimybės.  

K. Bertašius informavo, kad šiais metais bus pradėtas atnaujinti Tarailių progimnazijos fasadas, o vėliau planuojamas vidaus patalpų remontas ir aplinkos sutvarkymas.

 

Nuotrauka
adakavas
Adakavo socialinių paslaugų namų nuotrauka
Įkelta:
2024-06-11
Vos prieš mėnesį Tauragėje startavusios socialinės dirbtuvės „Metų ratas“ įgavo pagreitį – startavo neįgaliųjų rankomis sukurtų gaminių elektroninė parduotuvė. Pirkprasmingai.lt ragina žmones išleisti pinigus prasmingai.
Nuotrauka
turgus
Tauragės radijo nuotrauka
Įkelta:
2024-06-04
Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia statinių (kioskų) Tauragėje, Spaustuvės g. 1, elektroninius nuomos aukcionus. Kiekvienas kioskas išnuomojamas 5 metų terminui (su galimybe pratęsti nuomos sutartį iki 10 metų). Numatytas veiklos pobūdis kiekviename kioske – prekyba (maisto produktais).
Nuotrauka
lauksargiai
Lauksargių globos namų archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-06-03
Birželio mėnesį Lauksargių globos namai mini trisdešimties metų sukaktį. Moderniai įrengtos patalpos, jaukus kiemelis yra namai senyvo amžiaus arba negalios kamuojamiems suaugusiesiems. Gyvenama čia, kaip šeimoje: gyventojai kartu švenčia šventes, vyksta į ekskursijas, čia mezgasi draugystės ir net simpatijos. Per trisdešimt metų įstaigoje buvo iškeltos keturios vestuvės.
Nuotrauka
Jazz
Ignas Skridlas ir TauragJazz.Lt foto
Įkelta:
2024-05-31
Jaunieji muzikantai vis dažniau ir aktyviau įsilieja į Tauragės džiazo festivalio renginius. Štai ir birželio 1-ąją Vasaros estradoje pamatysime ir išgirsime jungtinį Tauragės, Jurbarko ir Šilalės jaunimo džiazo projektą „Džiazo jūra 2024“.
Nuotrauka
vaikai
Asociatyvi Pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2024-05-27
Kino teatruose šiuo metu rodomame Linos Lyte Plioplytės filme „Mėnesinės“ apie menstruacijas kalbama išsamiai ir nuotaikingai. Tad šis edukacinis filmas gali tapti puikia priežastimi pradėti arba pagilinti pokalbius su vaikais – moksleiviams rengiamos specialios filmo peržiūros su režisiere. Gydytoja ir lytiškumo ugdymo ekspertė Rusnė Kirtiklytė atkreipia dėmesį – jei suaugusieji informacijos nesuteiks patys, vaikai ją vis tiek susiras, tik nebūtinai iš patikimų šaltinių.
Nuotrauka
glorija
Choro „Gloria“ archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-05-23
Vis dažniau įvairių miesto švenčių proga tauragiškius džiuginantis miesto gospel choras „Gloria“ surengs pasirodymą ir artėjančios miesto šventės „Tauro ragas 2024“ metu. Koncertas vyks jau sutemus: krikščioniškos muzikos programą lydės šviesų šou, ketinama įrengti 16 m LED ekraną, kuriam rengiamos specialios vizualizacijos.
Nuotrauka
aplinka
Įkelta:
2024-05-21
2024 m. gegužės 20 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje buvo apdovanoti Atliekų kultūros egzamino nugalėtojai. Juos sveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas kartu su Viešosios tvarkos poskyrio vedėju Pauliumi Goštautu.
Nuotrauka
medžiai
Įkelta:
2024-05-21
Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė,  pastarosiomis dienomis Tauragės miesto gyventojai gali džiaugtis didele ir reikšminga iniciatyva – didelių medžių sodinimu. Persodinant medžius siekiama ne tik praturtinti miesto grožį, bet ir sukurti komfortišką gyvenimo aplinką gyventojams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-18
Gegužės 17 d. oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. Laišką ateities kartoms, pasakojantį apie tauragiškiams reikšmingo projekto pradžią, pasirašė bei simbolinę kapsulę įkasė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir statybų įmonės „Gilesta“ direktorius Romas Paliulis.
Nuotrauka
Įkelta:
2024-05-17
Praėjusių metų pabaigoje Seimui atnaujinus įsimintinų dienų kalendorių, Vaiko diena šiemet pirmą kartą švenčiama šeimos mėnesį – gegužę, primena Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM). Ministrė Monika Navickienė kviečia visus – vaikus, tėvelius, senelius, mokytojus, kiekvieną mūsų – paminėti naująją vaikystės šventę.
Nuotrauka
ba;las
Įkelta:
2024-05-16
Po sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusio „Lietuvos balsas. Kartos“ finalo paaiškėjo, kad naujausiais projekto laimėtojais tapo vaikinų grupė „T3“ iš mokytojos Nomedos Kazlaukomandos. Apie tai, kam muzikantai išleis laimėjimą, dėkingumą bei abejonių nepalikusią pergalę Nomeda ir „T3“ kalbėjo iškart po finalo surengtoje spaudos konferencijoje.
Nuotrauka
balas
S. Lukoševičiaus nuotraukos
Įkelta:
2024-05-13
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo žiūrimiausio šalyje LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Jo nugalėtojais tapo ir LNK įsteigtus 15 tūkstančių eurų laimėjo mokytojos Nomedos Kazlaus komandos dalyviai vaikinų grupė „T3“. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2024-05-09
Siekiant maksimaliai užkirsti kelią galimam seksualiniam smurtui prieš vaikus, bus įtvirtinta pareiga asmeniui, ketinančiam užsiimti veikla, susijusia su vaikais, turėti išduotą Neteisėto darbo su vaikais prevencijos kodą (QR kodą). Darbdaviai privalės tikrinti, ar darbuotojas turi QR kodą, o nustatytos institucijos – vykdyti darbdavių priežiūrą. Efektyvinamas specializuotos pagalbos teikimas vaikams, galimai nukentėjusiems nuo seksualinio smurto. Tai numatantiems Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) parengtiems Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimams pritarė Vyriausybė. Juos dar turės priimti Seimas.
Nuotrauka
balsas
Asmeninio archyvo ir Lietuvos balsas. Kartos nuotraukos
Įkelta:
2024-05-09
Sulaukusi pasisekimo „Lietuvos balsas, Kartos“ kryžminių kovų atrankoje tauragiškių vaikinų komanda „T3“ pateko į finalą ir dėl laimėtojo titulo susikaus šį sekmadienį „Žalgirio arenoje“. „Tauragės žinios“, bendradarbiaudami su „Tauragės radiju“ pakalbino jų mokytoją, pasaulinio lygio lietuvių operos žvaigždę Nomedą Kazlaus. Apie savo mokinius vokalo profesorė atsiliepia labai gerai, pasak jos, vaikinuose – didžiulis potencialas.
Nuotrauka
SENJORAS
Įkelta:
2024-05-08
Šalpos pensijos negalią turintiems dirbantiesiems būtų skiriamos nepriklausomai nuo to, kada ir kokio lygio negalia nustatyta, taip pat šalpos senatvės pensijas galėtų gauti ir jau pensinio amžiaus sulaukę, bet vis dar dirbantys žmonės – tokiems siūlymams šiandien po pateikimo pritarė Seimas. Artimiausiu metu jie bus svarstomi Parlamento komitetuose.
Nuotrauka
adakavas
Adakavo socialinių paslaugų namų nuotraukos
Įkelta:
2024-05-08
Tauragėje veiklą pradėjo dar vienos naujos socialinės dirbtuvės, kurioje žmonės su negalia gamins įvairius rankdarbius, pakuos dovanas, taisys drabužius, taip pat teiks aplinkos tvarkymo ir kitas bendruomenei reikalingas paslaugas.  Čia, žmonės, turintys negalią, pajus, kad ir jie šioje visuomenėje – ne mažiau svarbūs ir reikalingi. O ambicijos nemažos: savo rankų darbo gaminius parduos elektroninėje parduotuvėje.
Nuotrauka
T3
Lietuvos Balso feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2024-05-07
Ryškiausio muzikinio projekto šalyje grandiozinis finalas naujame sezone užims didžiausią šalies areną, kur tūkstančiai tikrą muziką mylinčių balsų dainuos kartu su tais, kurie naujame projekto sezone savo talentu prasiskynė kelią į finalą!