2018 Rugsėjo 23 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Žygaičių tvenkinyje nuskendo vyras

  • Įkelta: 2017-10-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienio popietę Žygaičių tvenkinyje pastebėtas plūduriuojantis vyro kūnas. Paaiškėjo, kad tai 44 metų to paties miestelio gyventojas D.R.

Skenduolį iš tvenkinio ištraukė ugniagesiai-gelbėtojai. Anot jų, kūnas plūduriavo dviejų metrų atstumu nuo kranto. Žygaičių miestelio gyventojai pasakojo, kad vyras buvo vedęs, turėjo žmoną ir dukrą.  Pastaruoju metu niekur nedirbo.  Teigiama, kad D.R. iš namų išėjo ketvirtadienį, o sekmadienį rastas miestelio tvenkinyje, paskendęs. Vietiniai gyventojai kalbėjo, kad D.R. nevengdavęs taurelės.

Valstybinės teismo medicinos tarnybos Tauragės poskyrio Teismo medicinos ekspertas Antanas Gedminas „Tauragės žinias“ patikino, kad mirtis ne smurtinė.

– Vyras paskendo, – konstatavo A. Gedminas. 

Šiandien, apie 16.15, Tilžės plente, ties Ceikiškės kaimu susidūrė du lengvieji automobiliai. Nors abu nuo smūgio nulėkė į skirtingose kelio pusėse esančius griovius, o automobilių priekiai sumaitoti, nukentėjusiųjų nėra.

Spalio 2-ąją minima policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena. Šia proga šiandien, nuo 12.00 valandos, Švč. Trejybės bažnyčioje aukojamos Šv. Mišios už pareigūnus, po jų bus apdovanojami nusipelnę Tauragės AVPK angelai sargai.

Svaigalų padauginęs vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams bruko 100 eurų kyšį. Deja, planas neišdegė – pareigūnai kyšio neėmė, o už bandymą papirkti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamojo kodekso 227 straipsnį. 

Naktį iš šeštadienio į sekmadienio kaimo turizmo sodybos „Griežpelkiai“ automobilių stovėjimo aikštelėje siautėjo girti vyrai. Velnio lašų padauginę vyriškiai demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei  spardė svetimą automobilį „Audi A4“. Vyrus tramdė iškviesti policijos pareigūnai. 

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.