2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Įsismarkavęs vyriškis išspyrė pareigūnų automobilio langus

  • Įkelta: 2017-09-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas, naktį iš šeštadienio į sekmadienį Liaudies aikštėje už viešosios tvarkos pažeidimą sulaikytas 35 metų vyriškis nevykdė pareigūnų reikalavimų ir jiems pasipriešino. Pareigūnams teko panaudoti specialiąsias priemones – antrankius. Tačiau ir uždėti antrankiai nesutramdė agresyviai nusiteikusio vyriško.Priešingai, dar labiau įsiutino. Į automobilį įsodintas vyriškis kojomis išdaužė abiejų galinių durelių stiklus. Viešosios tvarkos pažeidėjas sulaikytas.

Dėl šio įvykio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 284 straipsnio 1 d.– viešosios tvarkos pažeidimas. Pagal šį straipsnį tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta tik 11 eurų bauda.

Šiandien per pietų pertrauką Gedimino gatvėje, ties policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštele, susidūrė trys automobiliai.  Eismo įvykio metu apgadintos transporto priemonės, tačiau žmonės nenukentėjo.

Sekmadienį popiet, apie 14.30 val., prie posūkio į prekybos centro „Norfa“ aikštelę susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio kaltininkas, nuo smūgio nesuvaldęs transporto priemonės, nuskriejo į parduotuvės aikštelę ir ten apgadino dar du automobilius.