2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tvenkinyje nuskendo vyras

  • Įkelta: 2017-08-10

Daivos Kybartienės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą skaudi nelaimė, nusinešusi 58 metų vyriškio gyvybę, nutiko Tauragės rajono Trakininkų kaime. Vyras, būdamas neblaivus, nuskendo kaimyno tvenkinyje.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo sodybos, kurioje įvyko nelaimė savininkas Gintautas Lingys,  trečiadienio vakarą į jo kiemą dviračiu atvažiavo kaimynystėje gyvenantis Algis.

 – Vyras akivaizdžiai buvo neblaivus. Dar perspėjau, kad nesumanytų maudytis. Tačiau jis manęs neklausė. Po kurio laiko pamačiau, kad jis nuėjo prie tvenkinio ir iškart paniro. Dar šokau jo gelbėti, bet kur tau. Tvenkinys didelis ir  gilus – apie trijų metrų gylio, – situaciją nupasakojo G. Lingys.

Sodybos šeimininkas bendruoju pagalbos telefonu pranešė apie nelaimę.  Į įvykio vietą netrukę atvykti ugniagesiai gelbėtojai su gelbėjimo valtimi ir įranga ieškojo vyro kūno. Pasak  ugniagesių-gelbėtojų, nuskendęs vyras rastas dviejų metrų gylyje, už 7 metrų nuo kranto.

Trakininkų kaimo gyventojai pasakojo, kad velionis niekur nedirbo, buvo taurelės mėgėjas. Vyras turėjo sugyventinę, ji dirba užsienyje.

Šią vasarą Lietuvoje paskendo daugiau nei pusšimtis žmonių, Tauragės rajone – vienas.