2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tarnybą pradėjo nauji pareigūnai

  • Įkelta: 2017-08-22

Tauragės AVPK nuotrauka

Rugpjūčio 21 dieną, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK), tarnybą pradėjo trys pareigūnai. Visiems paskirsčius darbo vietas paaiškėjo, kad viena nauja vyriausioji patrulė gins ir saugos Tauragės rajono žmones.

Pareigūnų rytas prasidėjo nuo komisariato viršininko Mariaus Draudvilos žodžių. Linkėdamas sėkmingos tarnybos, pasitikėjimo savimi, savo darbu, jis ragino pareigūnus nepamiršti pagrindinės savo funkcijos: ginti, saugoti, padėti. Jauniesiems pareigūnams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Naujai į kolektyvą įsiliejusius kolegas pasveikino ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Vytautas Gedvainis, kuris palinkėjo sąžiningai ir garbingai atlikti jiems patikėtas pareigas, gerbti ir vykdyti įstatymus.

Lietuvos policijos mokykloje mokslus baigę tarnybą Tauragės AVPK pradės Inesa Vitkutė (nuotr. – antra iš dešinės), Laurynas Viskontas (nuotr. – trečias iš dešinės) ir Laura Jankauskaitė (nuotr. – ketvirta iš dešinės). Visi trys bus paskirstyti į skirtingus komisariatus. L. Jankauskaitei paskirta darbo vieta Šilalės rajono policijos komisariate. L. Viskontas vyks į Šilutę. O Tauragės rajone tvarką palaikyti padės Inesa Vitkutė. Visi trys Reagavimo skyrių vyriausieji patruliai prisiekė ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai ir tai patvirtino savo parašu.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas linki jauniesiems kolegoms sėkmingos tarnybos.

Lapiukus iš mirties nagų ištraukusiai Danutei vietoj padėkos už išgelbėtus gyvūnus gresia administracinė atsakomybė. Istorija nemalonų atspalvį įgavo, kai praeiviai nufilmavo prie obels pririštus laukinius gyvūnus ir įrašą paviešino internete. Komentatoriai netruko gelbėtojus apkaltini žiauriu elgesiu su gyvūnais.  Moteris, nelaukdama pareigūnų vizito, nutarė pati lapiukus paleisti į mišką. Nors gyvūnai jau laisvėje, tačiau už neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimą ir disponavimą jais įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 150 eurų.