2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Liepsnos siautėjo Stragutėje

  • Įkelta: 2017-08-23

Skaitytojo Šarūno atsiųsta nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienio vakarą kelios ugniagesių komandos skubėjo į Stragutės kaimą, kur stichija siautėjo ūkiniame pastate. Gaisras sunaikino ne tik pastato stogą, medinę pastato dalį, bet ir viduje buvusias pašarų atsargas.

Apie 18 val. vakaro ugniagesiai gavo iškvietimą į Stragutės kaimą. Atvykus nurodytu adresu, ūkinis pastatas degė jau atvira liepsna. Ugnis pirmiausia įsiplieskė daržinės dalyje. Todėl manoma, kad tai galėjo būti savaiminis užsidegimas. Galiausiai užsiliepsnojo stogas, ugnis perėjo ir virš tvarto, kuriame buvo laikomi gyvuliai.

Gaisravietę gesino 4 autocisternos. Paskutiniai baigiamieji darbai atlikti tik šį rytą, apie 7.30 val.

Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė perdengimas, dalis šieno rulonų. Likusieji sulieti vandeniu. Iš viso sunaikinta apie 30 t šieno. Gesinant liepsnas, aktyviai prisidėjo ir patys gyventojai, su dviem traktoriais patraukdami šieno rulonus nuo gaisravietės.

Apdegė 5 m atstumu nuo gaisro vietos stovinčio ūkinio pastato siena. Ugniagesiams pavyko apsaugoti prie ūkinio pastato priblokuotą mūrinį garažą. Taip pat spėta išvesdinti iš degančio pastato 15 vištų, 2 kiaules bei veršiuką.

Rugpjūčio 21 dieną, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK), tarnybą pradėjo trys pareigūnai. Visiems paskirsčius darbo vietas paaiškėjo, kad viena nauja vyriausioji patrulė gins ir saugos  Tauragės rajono žmones.

Lapiukus iš mirties nagų ištraukusiai Danutei vietoj padėkos už išgelbėtus gyvūnus gresia administracinė atsakomybė. Istorija nemalonų atspalvį įgavo, kai praeiviai nufilmavo prie obels pririštus laukinius gyvūnus ir įrašą paviešino internete. Komentatoriai netruko gelbėtojus apkaltini žiauriu elgesiu su gyvūnais.  Moteris, nelaukdama pareigūnų vizito, nutarė pati lapiukus paleisti į mišką. Nors gyvūnai jau laisvėje, tačiau už neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimą ir disponavimą jais įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 150 eurų.