2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tarp savivaldybės ir buvusio bibliotekos vadovo vyksta taikos derybos

  • Įkelta: prieš 7 val.
Daivos Kybartienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.

Septynerius metus bibliotekai vadovavęs Sigitas Kancevyčius iš pareigų mero potvarkiu buvo atleistas šių metų vasarį dėl audito metu nustatytų darbo drausmės pažeidimų, tarp kurių ir du šiurkštūs. Civiliniu ieškiniu vyras teismo prašė grąžinti jį į darbą ir iš savivaldybės priteisti vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš darbo dienos iki teismo sprendimo įvykdymo. Taip pat prašė atlyginti  advokato išlaidas. Teismas bylą buvo pradėjęs nagrinėti iš esmės. Paskutinis posėdis turėjo įvykti birželio 13 dieną, tačiau  teismui pranešta, kad atsakovo ir ieškovo advokatai ketina pasirašyti taikos sutartį, todėl bylos nagrinėjimas atidėtas iki liepos 26 d.

– Jeigu šalims nepavyks pasirašyti taikos sutarties, ginčą toliau nagrinės teismas, – situaciją apibendrino Tauragės apylinkės teismo teisėja Elena Bartulienė. 

Tauragės rajono savivaldybės mero padėjėja Rasa Liorančienė teigė, kad šalys pradėjo derybas dėl taikos sutarties pasirašymo ir iš esmės susitarė dėl taikaus ginčo užbaigimo, tačiau nespėjo pasirašyti taikos sutarties.

– Tikėtina, jog byla bus užbaigta taikiai, – informavo R. Liorančienė.  

Į redakciją kreipėsi policijos pareigūnų elgesiu pasipiktinęs tauragiškis. Vyriškis pasakojo, kad birželio 11-osios vakarą  grįžo iš  sodybos Dacijonų kaime į Tauragę. Pramonės gatvėje vyriškio vairuojamas automobilis „Citroen“ prasilenkė su policijos pareigūnų ekipažu „VW Passat“.

Šiąnakt ant kojų buvo sukelti Tauragės policijos pareigūnai. Nuo viaduko grasino nušokti septyniolikmetė.

Vakar naktį Dacijonuose pavogtas sidabrinės spalvos „BMW“ automobilis. 5 serijos modelis stovėjo privataus namo kieme, buvo užrakintas. Nukentėję asmenys apie vagystę informavo policijos pareigūnus, šie pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Raseinių rajone, Kryžkalnyje esančios degalinės aikštelėje, 61 metų vyras pistoletu grasino 58 metų vyriškiui ir privertė pasirašyti pinigų gavimo vekselio sutartį, – praneša Policijos departamentas. Nuostolis – 11780 eurų. Įtariamasis sulaikytas.