2018 Balandžio 23 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Policijos pareigūnai į visus įvykius vyksta su švyturėliais

  • Įkelta: 2017-06-20
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistė Kristina Eskienė informavo, kad balandžio mėnesį vyko Tauragės apskrities policijos komisariato (AVPK) į įvykius reaguojančių padalinių vadovų pasitarimas. Jame svarstyta, kaip  būtų galima dar labiau sutrumpinti reagavimo į įvykius laiką.

–Nuspręsta, kad greičiau nuvykti į įvykio vietą galima, tik naudojant švyturėlius. Todėl nuo gegužės mėnesio policijos pareigūnai į visus įvykius vyksta su įjungtais švyturėliais, o esant svarbesniam   iškvietimui naudojamas ir garsini signalas, – atskleidė K. Eskienė.

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.

Į redakciją kreipėsi policijos pareigūnų elgesiu pasipiktinęs tauragiškis. Vyriškis pasakojo, kad birželio 11-osios vakarą  grįžo iš  sodybos Dacijonų kaime į Tauragę. Pramonės gatvėje vyriškio vairuojamas automobilis „Citroen“ prasilenkė su policijos pareigūnų ekipažu „VW Passat“.

Šiąnakt ant kojų buvo sukelti Tauragės policijos pareigūnai. Nuo viaduko grasino nušokti septyniolikmetė.

Vakar naktį Dacijonuose pavogtas sidabrinės spalvos „BMW“ automobilis. 5 serijos modelis stovėjo privataus namo kieme, buvo užrakintas. Nukentėję asmenys apie vagystę informavo policijos pareigūnus, šie pradėjo ikiteisminį tyrimą.