2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Laukuose pririštas šuo baidė šernus

  • Įkelta: 2017-06-26
Vaizdo įrašo stopkadras
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajone, Trumpininkų kaimo bulvių lauke pririštas senas šuo sulaukė pravažiuojančių žmonių bei policijos pareigūnų dėmesio. Įtariama, kad augintinis buvo kankinamas ir neprižiūrimas.

Naujienų portalas tv3.lt. savo „Facebook“, paskyroje pasidalino tauragiškio Tomo Kesarausko atsiųstu vaizdo įrašu ir nuotraukomis. Po vaizdo medžiaga rašoma, kad geriausias žmogaus draugas – šuo – paliktas vidury laukų Tauragės rajone, Trumpininkų kaime.

T. Kesarauskas apie galimai neprižiūrimą šunį informavo Tauragės gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“ bei policijos pareigūnus. Tačiau reakcijos sulaukė tik iš pastarųjų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistė Kristina Eskienė „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad pro šalį važiavusiems žmonėms šuo atrodė paliegęs, susivėlusiu kailiu.

Policijos pareigūnai nustatė lauką, kuriame pririštas šuo ir šuns šeimininkus. Prie augintinio atvykę šeimininkai iš Skiržemės kaimo paaiškino, kad šuo čia pririštas neseniai. Esą jis senas – 14 metų, todėl atrodo nebe toks žvalus.

Pareigūnai pasakojo, kad keturkojis nebuvo prižiūrimas, šalia jo buvo maisto dubenėlis. Tiesa, maisto tuo metu nebuvo, tačiau šuo turėjo vandens, būdą, kurioje galėjo pasislėpti nuo saulės. Šeimininkai policijos pareigūnams paaiškino, kad šunį prižiūri jų vaikai, kurie kas kelias valandas atvažiuoja šuns pamaitinti. Laukuose jis buvo pririštas baidyti šernams, kurie rausia pasodintas bulves.

– Tauragės policijos pareigūnai jokių pažeidimų nenustatė. Įsitikinta, kad šunimi tikrai rūpinamasi, tai patvirtino  šalia gyvenantys žmonės. Todėl ikiteisminis tyrimas nepradėtas, – teigė K. Eskienė.  

Antradienio vakarą Jūros gatvėje kilęs gaisras pareikalavo 51 metų moters gyvybės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. 

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.

Į redakciją kreipėsi policijos pareigūnų elgesiu pasipiktinęs tauragiškis. Vyriškis pasakojo, kad birželio 11-osios vakarą  grįžo iš  sodybos Dacijonų kaime į Tauragę. Pramonės gatvėje vyriškio vairuojamas automobilis „Citroen“ prasilenkė su policijos pareigūnų ekipažu „VW Passat“.

Šiąnakt ant kojų buvo sukelti Tauragės policijos pareigūnai. Nuo viaduko grasino nušokti septyniolikmetė.