2018 Balandžio 23 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bokšto gatvėje degė namas

  • Įkelta: 2017-06-28

Autorės nuotraukos

Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Šiandien prieš vidurdienį gaisras kilo Tauragėje, Bokšto gatvėje. Užsidegė 5 numeriu pažymėtas medinis gyvenamas namas.

Šiandien 11.22 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Bokšto g. dega namas. Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos, teko kviesti ir greitosios pagalbos medikus, mat nuo patirto streso blogai pasijuto namo savininkas.

Medikai vyriškį apžiūrėjo, davė širdies darbą gerinančių lašų. „Tauragės žinioms“ garbaus amžiaus namo savininkas Stepas Jokubauskas pasakojo, kad prieš įvykį kieme pjovė žolę. Įėjęs į vidų pažiūrėti, kaip gyvuoja jo dukra, verandoje pajuto plastmasės kvapą.

– Pamaniau, kad dega laidai. Greit atjungiau elektrą. Iškviečiau gaisrininkus, jie netruko atvykti. Tačiau matote, kokios žalos liepsna spėjo pridaryti, – kalbėjo S. Jokubauskas, rodydamas į ugnies nuniokotą namą.

Gaisro metu apdegė pastato stogas bei veranda. Namo savininkas guodėsi bent tuo, jog nenukentėjo nei jis nei jo dukra. S. Jokubauskas pasakojo, kad kaip žinodamas buvo pradėjęs remontuoti mūrinį ūkinį pastatą. Jame su dukra jis ketina apsigyventi.

Gaisro priežastis tiria Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektoriai.

Klaipėdos apygardos teismas Viktorijos Paulauskienės į mokyklos direktorės kėdę nesugrąžino. Praėjusį trečiadienį teisėjų kolegija atmetė jos apeliacinį skundą ir priteisė bylinėjimosi išlaidas savivaldybės naudai. Nieko nepešusi V. Paulauskienė svarsto galimybę kreiptis ir į aukščiausiąjį teismą.

Tauragės rajone, Trumpininkų kaimo bulvių lauke pririštas senas šuo sulaukė pravažiuojančių žmonių bei policijos pareigūnų dėmesio. Įtariama, kad augintinis buvo kankinamas ir neprižiūrimas.

Antradienio vakarą Jūros gatvėje kilęs gaisras pareikalavo 51 metų moters gyvybės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. 

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.