2018 Balandžio 23 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Gaisrą UAB „Norvelita“ padeda gesinti ir Tauragės ugniagesiai

  • Įkelta: 2017-05-12
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šį rytą iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad 04.03 val. Raseinių rajone, Gabšių kaime, uždarosios akcinės bendrovės „Norvelita“ gamybinėse patalpose kilo gaisras. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, gesinant gaisrą sutelktos gausios ugniagesių pajėgos iš Kauno, Raseinių, Jurbarko, Kelmės ir Tauragės.

Su ugnimi kovoja 9 automobilinės cisternos, išsiųstas cheminių incidentų likvidavimo automobilis. Didžiulio gaisro likvidavimui vadovauja Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius. Pirminiais duomenimis, dega „Norvelitos“ lašišų perdirbimo cechas, apie 10 000 kvadratinių metrų. Į gaisrą yra išvykę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai.

Kaip informavo Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambrazevičienė, iš Tauragės apskrities gesinti gaisro išsiųstos trys mašinos – Tauragės APGV automobilinės kopečios ir dvi Jurbarko autocisternos. 

Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 38 m. ir 33 m. tauragiškiams,  kaltintiems neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Narkotikus pirkusiam vyrui skirta piniginė bauda, narkotines medžiagas pardavusiam ir jomis disponavusiam vyrui – laisvės atėmimo bausmė.

Praėjusį penktadienį įvykdyta stambi vagystė iš Dariaus ir Girėno gatvės – apvogta daugiabutį namą renovuojanti įmonė „Darmina“ iš Telšių.

Už šiurkščius pažeidimus iš pareigų atleisti vadovai į darbą tikisi sugrįžti per teismą.  Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme nagrinėti du buvusių vadovų ieškiniai – Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Gintaro Ramanausko ir buvusio Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus. G. Ramanausko byloje išsakytos baigiamosios kalbos ir paskirta sprendimo paskelbimo data, tuo tarpu S. Kancevyčiaus byla nagrinėta iš esmės.  

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi policijos interneto tinklalapyje, kaip vairavęs neblaivus, paviešintas Ditrichas Vidra. Vyras mina teismų slenksčius nuo praėjusių metų gruodžio, kai sustabdytas Tauragės vyriausiojo policijos komisariato patrulių ir atsisakęs pūsti į alkotesterį, Tauragės apylinkės teismo buvo nubaustas 1200 Eur bauda su teisės vairuoti atėmimu vieneriems metams. Po protokolo surašymo D. Vidra pats nuvyko į medicinos laboratoriją, pasidarė kraujo tyrimą, kuris parodė, jog vyras vairavo blaivus. D. Vidra ieško teisybės, nes mano turėjęs teisę nepūsti į alkotesterį, ginčija pareigūnų parodymus neigdamas, kad jo elgesys galėjo sukelti pagrįstų įtarimų dėl neblaivumo ir tiesiai šviesiai kaltina juos meluojant, mat pirminis pažeidimo protokolas vėliau buvo perrašytas. Padedamas žmonos, vyras Tauragės apylinkės teismo nutarimą apskundė Klaipėdos apygardos teismui, tačiau ir ten savo tiesos neįrodė. Šeima neslepia eisiantys iki galo – kreipiasi į Aukščiausiąjį Teismą, o jei tai nepadėsią – skųsią Lietuvos teismus Strasbūrui.