2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Ilgasis savaitgalis paženklintas smurtu ir mirtimi

  • Įkelta: 2017-04-18
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policijos departamentas informuoja, kad šventinio savaitgalio metu nukentėjo vienuolikmetis berniukas; peiliu sužalotas 47 metų vyras bei dėl galvos traumos Klaipėdos ligoninėje mirė 55 metų vyras.

Penktadienį į Tauragės policijos komisariatą kreipėsi vienuolikmečio mama, kuri pranešė, kad ketvirtadienio vakarą Tauragėje, M. Mažvydo gatvėje, jos vienuolikmetį sūnų sumušė dvylikos metų berniukas, o tą patį vakarą, M. Mažvydo g. namo laiptinėje, jo 37 metų mama, sugriebusi sūnui už rankos, jį tampė, taip sukeldama fizinį skausmą. Dėl smurto Tauragės policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Ankstų šeštadienio rytą į Tauragės ligoninę iš Žuvinto gatvės, dėl galvos sužalojimų pristatytas 55 metų vyras, kuris buvo pervežtas ir paguldytas į Klaipėdos ligoninę. Sekmadienio vakarą vyras ligoninėje mirė. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Antrąją Velykų dieną, Tauragės rajono Meškų kaime vyras peiliu sužalojo kitą 47 metų vyrą, kuris dėl pjautinės žaizdos nugaroje gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis ieškomas.

Trečiadienio vakarą į Tauragės rajono Žygaičių seniūnijos, Ruikių kaimą skubėjo greitosios pagalbos medikai. Deja, padėti jaunai mamai nebepavyko – 33 metų moteris mirė.

Neblaivus sučiuptas Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius  pirmadienį sušauktame neeiliniame tarybos posėdyje įpareigotas pateikti pasiaiškinimą rajono politikams iki balandžio 13 d. Kovo 30-ąją vyras darbe pasirodė tik po pietų, tą dieną švietimo įstaigos vadovas praleido areštinėje.

Trečiadienį  Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį nušovusio šilutiškio Arvydo Komskio byla. Tauragės prokuratūra siūlo vyrą pripažinti kaltu ir skirti jam piniginę baudą bei konfiskuoti šaunamąjį ginklą.