2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Trimetis į parduotuvę atėjo basomis kojomis

  • Įkelta: 2017-03-30
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.

Policijos departamento duomenimis, trijų metų berniukas parduotuvėje pastebėtas 15.47 val. Apie neprižiūrėtą mažametį policijos pareigūnai informavo Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojus. Pareigūnams bei Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojams nuvykus į šeimą, vaikų tėvai rasti neblaivūs. Tėvui nustatytas sunkus 2,82 prom. girtumas, motinai – vidutinis 1,95 prom. girtumas. Pasak Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Jolantos Skrodenienės, šeimoje be jau minėto berniuko dar auga devynerių ir dešimties metų vaikai. Visos trys atžalos trečiadienį paimtos iš girtaujančios šeimos ir apgyvendintos Vaikų globos namuose „Šaltinėlis“. Patį mažiausią trijų metų berniuką prieš tai dar apžiūrėjo Tauragės medikai.

 Šeima, J. Skrodenienės teigimu, puikiai žinoma Vaiko teisių apsaugos skyriui. Yra įtraukta į socialinės rizikos šeimų sąrašą.

– Su vaikučių tėvais esame bendravę daug kartų. Jie niekur nedirba, turi problemų su alkoholiu. Prašėme, kad vyktų gydytis. Buvome sutarę, kad va šiandien vaikučių tėvai važiuos gydytis nuo priklausomybės, tačiau kaip matote, kuo viskas baigėsi, – liūdnai konstatavo J. Skrodenienė.

Vasario mėnesį „Tauragės žinios“ rašė apie Tauragės rajone, Būdviečių kaime Zigmo Štako ūkyje neprižiūrėtus, nusilpusius galvijus. Redakcija pasidomėjo, kokia situacija yra šiuo metu ūkyje, kuriame Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai užfiksavo daugybę pažeidimų.

Metalinė avarija praėjusio penktadienio pavakarę įvyko Šilinės girininkijos kelyje ties posūkiu į Dauglaukį. Į eismo įvykį pateko Pagėgių savivaldybės mero žmonos vairuojamas prabangus automobilis „BMW X6“ ir miškininkų „Mitsubishi“.

Vakar stambi vagystė įvykdyta VĮ Tauragės miškų urėdijos pastate, esančiame Vytauto gatvėje. Įtariama, kad vaizdo kamerose užfiksuotas vyras, kuris nugvelbė didelę pinigų sumą, skirtą automobiliui įsigyti.

Šešis kartus teistas Nerijus V. – vėl kaltinamųjų suole. Vidurinio išsilavinimo taip ir neįgijęs, tačiau vienoje įmonėje projektų vadovu dirbantis vyras nuteistas dėl trijų Vokietijoje pavogtų BMW markės automobilių įsigijimo. Nors kaltu neprisipažino, jo kaltė buvo įrodyta ir, pagal teismo nuosprendį, vyras turės sumokėti daugiau 11 tūkst. Eur siekiančią baudą.