2019 Gegužės 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Žukuose sudaužytame automobilyje rastas vyro kūnas

  • Įkelta: 2017-01-08
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policijos departamentas informuoja, kad sekmadienio naktį Žukų kaime į pakelės medį atsitrenkė automobilis „BMW 318“. Ant galinės sėdynės rastas jauno, prispausto vyro kūnas. „Tauragės žinių“ duomenimis, sulaikytas ir vairuotojas, kuris po įvykio buvo ieškomas.

„BMW 318“ su angliškai numeriais paryčiais buvo rastas Žukų miestelio centre. Įtariama, kad jis priklausė Pagenaičių kaimo gyventojui, tačiau aiškėja, kad veikiausiai jį vairavo ne pats šeimininkas. „Tauragės žinių“ duomenimis žukiškio vairuojamas „BMW“ gerokai viršijo greitį, slydo ir trenkėsi į pakelės medį. Žuvo automobilio gale sėdėjęs, prispaustas 28 metų amžiaus miestelio gyventojas.

Policijos pareigūnai informavo, kad ieškomas „BMW“ vairuotojas, kuris įtariama patyręs stresą pasišalino iš įvykio vietos. „Tauragės žinių“ duomenimis, sulaikytas jaunas, praėjusiais metais vidurinę mokyklą baigęs Žukų gyventojas. Plačiau apie įvykį skaitykite naujausiame „Tauragės žinių“ laikraštyje.
 

 

Antrąją Kalėdų dieną Griežpelkių kaimą sukrėtė kraupi žinia. Greta kelio esančioje sodyboje buvo žiauriai nužudytas ir apiplėštas čia gyvenęs 53 m. vyras. Policijos pareigūnai paskelbė sučiupę keturis įtariamuosius, vienas iš jų, trečiadienio popietę su antrankiais atvežtas į sodybą Griežpelkiuose, atskleidė įvykio detales. 

Neretai areštinėn pakliuvę asmenys vėliau tikisi iš to ir pasipelnyti. Klaipėdos apygardos administraciniame teisme gruodžio pabaigoje išnagrinėtos trys bylos, kuomet areštinėje „viešėję“ asmenys padavė ieškinį prieš Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą dėl nehumaniškų laikymo sąlygų ir reikalavo atlyginti neturtinę žalą.

Prasidėjus šventiniam laikotarpiui, neapsieita be nelaimių. Antrąją šv. Kalėdų dieną, apie 14.40 val., savo namuose, esančiuose Griežpelkių I k., rastas vyro, gimusio 1963 m., kūnas su smurtinėmis žymėmis veido srityje. Įtariama, kad į sodybą užsuko vagys, kurie ir nužudė namo savininką. Asmenys, galimai susiję su nusikalstama veika, sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiandien apie 17.50 val. viename iš Ateities tako 10 numeriu pažymėto namo butų rasti du, vyro (gim. 1960 m.) ir moters (gim. 1976 m.) kūnai su šautinėmis žaizdomis galvoje. Įtariama, kad vyras nušovė sugyventinę, po to – nusišovė pats. Įvykio vietoje rastas pistoletas.