2018 Liepos 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Įveikė Vilniaus maratoną

  • Įkelta: 2017-09-13
BMK archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį sostinėje praūžė „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Jame nebe pirmą kartą ištvermę išbandė Tauragės bėgimo mėgėju klubo (BMK) nariai.

Organizatoriai skelbia, kad 14-tą kartą surengtame Vilniaus maratone užsiregistravo 14,5 tūkst. dalyvių iš 56 valstybių. Dalyvavo garsiausi šalies bėgikai – Vaida Žūsinaitė, Eglė Balčiūnaitė, Ignas Brasevičius, Remigijus Kančys, taip būrys pramogų pasaulio atstovų, visuomeninių veikėjų, politikų.

– Tai tradicinis mūsų maratonas, kurio beveik niekada nepraleidžiame, – teigė BMK klubo atstovė, tauragiškė Vida Šetkuvienė.

Šiemet ji su dukra Ieva Šetkute dalyvavo EUROCASH1 10 km bėgime. Kūno kultūros pedagogė moterų grupėje užėmė 23 vietą, trasą įveikusi per 51 min. I. Šetkutė finišavo 37-ta.
Vilniaus Maratone dalyvavo ir daugiau BMK narių: Daiva Kaubrienė, Laimonas Nausėda, Alvydas Armonas, Orestas Rimkus, Andrius Jurkšaitis.

– Kasmet maratono dalyvių skaičius auga, jis ir pats tobulėja. Pastebiu, kad vis daugiau atsiranda jaunų dalyvių, tėvelių su vaikais, tai labai džiugina, – teigė V. Šetkuvienė.

„Aušros“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja bėgimo sportu bando sudominti visus tauragiškius. Visą rugsėjo mėnesį ji kartu su Visuomenės sveikatos biuru rengs nemokamas bėgimo treniruotes visiems pradedantiesiems. V. Šetkuvienės teigimu, susirinkusieji mankštinsis, kalbėsis apie mitybą, avalynę, pagal kiekvieno pajėgumą pasirinks bėgimo nuotolį. Treniruotės vyks antradieniais ir ketvirtadieniais „Vytauto“ ir Žalgirių gimnazijos stadionuose.

 

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.

„Pirmas jausmas – pagaliau! Tuomet apsikabinome kartu su bičiuliais ir nusifotografavome prie trispalvės“ – įspūdžiais apie prestižinio „Ironaman“ maratono finišą dalijosi Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Praėjusį savaitgalį, kartu su dviem bičiuliais, jis įveikė Kalmar (Švedija) triatlono trasą, kurią sudaro 3,8 km plaukimas Baltijos jūroje, 180,2 km atkarpa dviračiu bei 42 km bėgimo maratonas.