2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Vasaros krepšinio lygoje susitiks stipriausios komandos

  • Įkelta: 2017-08-04

Tomo Šimašiaus nuotrauka

Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šeštadienį Žalgirių gimnazijos stadione paaiškės Vasaros krepšinio lygos nugalėtojai. Jau žinoma, kad praėjusių metų čempionai dėl nugalėtojų titulo nekovos.

Trečią kartą surengtos Vasaros krepšinio lygos varžybos „Fortūnos“ taurei laimėti žengia finišo tiesiosios link. Šeštadienį Žalgirių gimnazijos stadione paaiškės Didžiosios ir Mažosios taurės savininkai. Po pusfinalio kovų paaiškėjo, jog dėl nugalėtojų titulo nesikaus praėjusių metų nugalėtojai „Senvagės“ krepšininkai. Šie pusfinalio serijoje (iki 2 pergalių) nusileido „Projektas X“ krepšininkams ir žais dėl trečiosios vietos. Finale „Projektas X“ susitiks su „Žalgirinių“ ekipa, kuri pusfinalyje be vargo sudorojo „Fortūnos“ komandą.

– Jau paaiškėjo, kad trečią kartą turėsime naujus Vasaros krepšinio lygos nugalėtojus, – teigė turnyro organizatorius Tadas Rapolavičius.

Mažosios taurės varžybų finale kovos Dauglaukio ir komandos „Piristūkinai“ krepšininkai. Dėl trečiosios vietos susitiks „Žygaičiai“ ir „Dobilai“ komandos.

Paguodos turnyre šiemet žais keturios ekipos.

Praėjusiais metais Vasaros krepšinio lygoje dalyvavo 18 komandų. Šiemet varžosi 13 komandų. Turnyro nugalėtojų ir prizininkų laukia rėmėjų įsteigtos dovanos ir medaliai.

Praėjusį savaitgalį Kyviškių trasoje vyko Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionatas. Jame SU-26 lėktuvą pilotuojantis Tauragės aeroklubo narys Eltonas Meleckis dar kartą įrodė, jog yra padangių asas.

Praėjusį sekmadienį Sungailiškių autokroso trasoje vėl gaudė lenktyninės technikos varikliai.  Vyko Tauragės automobilių sporto klubo „Gralis“  organizuotas Lietuvos autokroso čempionato ir Lietuvos pirmenybių „Regiono taurės“ IV etapas bei Lietuvos vaikų autokroso čempionato I etapas.  

Antradienį Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis su krepšinio komanda išvyko į Montecatini Terme (Italija). Tauragiškiai pasaulio veteranų krepšinio čempionate gins ne tik Tauragės, bet ir Lietuvos rinktinės garbę.

Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje esanti Sungailiškių trasa puikiai žinoma automobilių sporto mėgėjams. Joje ne tik kasmet vyksta Lietuvos čempionato varžybos, jai priklauso ir garbingas titulas. Tai vienintelė autokroso trasa šalyje, kurioje vyksta varžybos nepertraukiamai nuo 1985 metų.