2019 Vasario 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vasarą keis „Bastilijos“ grindis

  • Įkelta: 2018-04-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Balandžio 19 dieną paaiškės „Bastilijos“ komplekso sporto salės grindų remonto rangovas. Birželio mėnesį planuojama keisti 30 metų senumo dangą, kuri, pasak Sporto centro vadovo Gedimino Sakalausko, jau yra morališkai pasenusi.

Didžiausio Tauragėje sporto renginių komplekso „Bastilija“  grindų būklė buvo aptarinėjama jau prieš penkerius metus. 30 metų senumo kietmedžio lentos išsiklaipė, tačiau jų remontui Tauragės rajono savivaldybės administracija skirti beveik 200 tūkst. litų nesiryžo.

„Bastilijos“ darbuotojai savo jėgomis lopė grindis, tačiau, kaip teigė Sporto centro vadovas G. Sakalauskas, jos jau morališkai pasenusios.

Grindis dengia storas dažų sluoksnis, šlifuoti – neįmanoma, o iš senų lentų kartas nuo karto lenda vinys. Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui skyrus 40 tūkst. Eur, Sporto centras paskelbė konkursą, kurio nugalėtojas atliks numatytus darbus.

Suplanuota, jog „Bastilijoje“ bus paklotos 1008 kv. m ploto grindys su papildomu esamo pagrindo lyginimu. Senųjų grindų statybininkai neišmontuos, esą jos stabilios, todėl taps pagrindu naujajam parketui. G. Sakalausko teigimu, pagrindinis reikalavimas buvo, kad danga būtų kokybiška ir profesionali.

– 22 milimetrų storio kietmedžio masyvas turėtų užtikrinti kokybę. Jei viskas vyks sklandžiai, planuojame, kad darbai prasidės birželį, o užtruks apie porą mėnesių, – teigė G. Sakalauskas.

Rangovas turės ne tik pakloti grindis, bet jas nudažyti, pažymėti tinklinio, krepšinio, rankinio ir badmintono linijas. Planuojama, kad grindų rekonstrukcija kainuos apie 70 tūkst. Eur.

„Bastilijos“ administratorius Vytautas Zėringis sako, kad komplekso sporto salei reikia gerokai daugiau investicijų. Būtina tvarkyti sienas, o labiausiai stogą, per kurį išeina didžiausias šilumos kiekis. Esą sutvarkius jas, būtų sutaupoma lėšų kurui. Šiemet komplekso per sezoną buvo sukūrenta apie 270 kubinių metrų malkų.

Dar šiemet taip pat bus rekonstruojama Vytauto stadione esanti nedidelė aikštelė, esanti prie krepšininkų zonos. Į vadinamąją rankinio aikštelę, kuri yra asfaltuota, bus atvežta universali dirbtinės žolės danga. Darbai kainuos apie 20 tūkst. Eur, aikštelė bus skirta pradedantiesiems futbolininkams.

Prieš savaitę į Tilžės plente atgimusį paslaugų centrą įsikėlė vietinė įmonė „Tiko baldai“. 14 metų šioje rinkoje dirbantys baldininkai Tauragėje žinomi kaip patyrę virtuvės baldų gamintojai. Savo prekybos taškus atidarę Klaipėdoje ir Panevėžyje „Tiko baldai“  nusprendė pradžiuginti ir tauragiškius atidarydami virtuvės baldų saloną Tauragėje, kuriame pirkėjams bus suteikiami individualūs projektavimo, dizaino patarimai, o išsirinkti komplektai pristatomi laiku ir sumontuojami patyrusių specialistų.  

Projektas BackTo.lt grįžo prie savo ištakų, į Danijos sostinę – būtent čia, Kopenhagoje, 2013 metais įvyko pirmoji iniciatyvos konferencija. Praėjusio savaitgalio renginyje dalyvavo rekordinis skaičius – 260 dalyvių, o vieną labiausiai įkvepiančių pranešimų skaitė tauragiškis Dovydas Kaminskas, kuris po studijų, baigtų būtent Kopenhagoje nusprendė grįžti gyventi ir dirbti į Tauragę.

 

Naujausiame numeryje skaitykite: apie planus sujungti Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą ir Sporto centrą „Tauragės žinios“ rašė dar pernai. Praėjusią savaitę dar kartą rinkosi dar 2016-aisiais sudaryta darbo grupė, atsakinga už sporto vystymo strategijos formavimą, kuri nusprendė nebemindžikuoti vietoje ir prašyti rajono Tarybos leidimo reorganizuoti Vaikų ir jaunių sporto mokyklą prijungiant ją prie Sporto centro. „Tauragės žinių“ laikraštyje daug verslo naujienų, taip pat išskirtinis interviu su beveik tris dešimtmečius Tauragės rajono Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja dirbančia Virginija Martutaitiene.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pabaigos. Nors pastarųjų trijų dienų vidutinė oro temperatūra dar neviršijo 10 laipsnių, sinoptikai žada beveik vasarišką savaitgalį – iki 20 laipsnių šilumos.