2019 Vasario 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Montuojant dujas užsidegė servisas „Ant kalniuko“

  • Įkelta: 2018-04-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

 

Šiandien vidurdienį gaisras įsiplieskė Pramonės gatvėje esančiose automobilių remonto dirbtuvėse. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė užsidegęs taisomas automobilis.

Į Pramonės gatvėje esančio servizo „Ant kalniuko“ teritoriją šiandien mestos didelės ugniagesių pajėgos.

– Gaisras kilo nuo remontuojamo automobilio. Pirminiais duomenimis, pastato viduje automobiliui „Chrysler“ buvo montuojama  dujų įranga. Tikriausiai įvyko dujų nuotėkis, užsidegė automobilis, o nuo jo ir pastatas. Nuo ugnies pliūpsnio nukentėjo ir žmonės, jiems prireikė medikų pagalbos. Tikslesnes gaisro aplinkybes atskleis tyrimas, – „Tauragės žinioms“ teigė Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Tadas Vosylius.

Pasak T.Vosyliaus, gaisro metu apdegė automobilių remonto dirbtuvės, sudegė automobilis „Chrysler“, išsaugotas gretimame garaže buvęs kitas automobilis.

Tauragės kultūros centro Kultūrinių renginių organizatorius Justas Kirstukas nusprendė nustebinti ne tik savo draugus, bet ir muzikos mylėtojus. Minėdamas savo kūrybinės veiklos dešimtmetį, jis tauragiškiams dovanoja nemokamą žinomų atlikėjų koncertą „Susitikimai“.

Šiandien, penktadienį, Tauragės rajono taryba susirinko į neeilinį posėdį. Sušaukti jį prireikė dėl dviejų projektų, sukėlusių Tarybos nariams abejonių dėl bendradarbiavimo su Rusija ES kaimynystės programose. Valstybės saugumo departamentas pateikė neraminančias išvadas – esą turima duomenų, jog bendradarbiavimo per sieną programomis bando pasinaudoti Rusijos žvalgyba. Todėl paliko teisę Tauragės rajono tarybai nuspręsti, ar programoje dalyvauti, savo nuožiūra, tačiau nurodė laikytis atsargumo priemonių ir kilus įtarimams informuoti VSD. 

Naujausiame numeryje skaitykite: į miesto infrastruktūrą, pastatų tvarkymą investuoti Europos Sąjungos milijonai, tačiau galvos skausmas dėl suremontuotų objektų tampa jau taisykle, o ne išimtimi. Kaip žinia, nepraėjus nė metams po renovacijos ėmė byrėti Kultūros rūmų fasadas, praėjus vos 2 metams po sutvarkymo ėmė griūti Meilės alėjos takas. Visai neseniai – Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios fasadas. Naujausiame numeryje taip pat skaitykite apie į Tauragę įžengusią verslo ir eksporto skatinimo organizaciją „Versli Lietuva“. „Tauragės žiniose“ taip pat rasite straipsnius apie neramumus savivaldybėje ir galutinį Sigito Kancevyčiaus pralaimėjimą teisminių ginčų grandinėje.