2019 Kovo 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tele2“ nuolaidų metas: išmanieji pigiau, interneto duomenys – dovanų

  • Įkelta: 2018-03-09
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.

„Norėdami į savo klientų širdis įnešti šiek tiek pavasariško džiaugsmo, siūlomepatraukliomis sąlygomis įsigyti išmaniuosius telefonus“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

Išmanieji – pigiau!

Populiariųjų telefonų „Samsung“ ir „Huawei“ gerbėjai „Tele2“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt tikrai ras kuo atsinaujinti.

Sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 59 Eur įmoką, elegantiškas, vientiso metalinio korpuso „Samsung Galaxy J5“ kainuos vos 5 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 259 Eur).

Nuošalyje neliks ir patys didžiausi žaidimų entuziastai. Neįtikėtinai greitas, 8 branduolių, specialų žaidimų valdymo centrą turintis „Samsung Galaxy S7“ dabar kainuoja tik 12,5 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 99 Eur įmoką (kaina be sutarties – 559 Eur).

Neįtikėtinas pasiūlymas laukia „Huawei“ aistruolių. Sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 219 Eur įmoką, dirbtinio intelekto procesorių turintis išmanusis „Huawei Mate 10 Pro“  kainuos vos 20 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 799 Eur).

Laisvam naršymui – net iki 100 GB nemokamai

Staigmenų „Tele2“ paruošė ir daugiau. Kiekvienas, įsigijęs telefonus pigiau,kartu su neribotų pokalbių ir SMS planais, gaus ir daugiau laisvės naršymui – 20 GB duomenų dovanų.

Ir tai dar ne viskas – klientai, siūlomus telefonus įsigiję internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, nemokamai naršyti galės dar daugiau. Perkantys internetu – dovanųgaus net 100 GB.

Pasiūlymų metu suteikti interneto duomenys galios net 90 dienų visoje Lietuvos teritorijoje.

Pasiūlymų laikas ir įrenginių kiekis – riboti.

Šį savaitgalį Tauragės rajone vėl gausu įvairiausių renginių. Penktadienį B. Baltrušaitytės bibliotekoje pristatoma V. ir J. Almonaičių knyga „Pietų karšuva“, šeštadienį šurmuliuos krepšinio šventė, sekmadienį – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi sunerimę Žemaitės gatvės 34 numeriu pažymėto daugiabučio gyventojai. Jie pasakojo, kad įvykus gedimui, karštas buitinis vanduo maišėsi su termofikaciniu ir galiausiai iš karšto vandens čiaupo pradėjo tekėti žalias vanduo.

Drabužių dizainerių iš Tauragės Monikos Paulikaitės ir Kotrynos Armonaitės įkurtas prekės ženklas „MK Drama Queen“ skaičiuoja jau ketvirtus gyvavimo metus. Sparčiu žingsniu įžengusios į mados pasaulį, merginos visiems žinomos kaip „dramistės“, kurioms negaili pagyrų ir Lietuvos žinomi stilistai bei garsenybės. Pokalbio metu stiliaus ir mados duetas  pasakoja šiek tiek apie save bei, žinoma, apie artėjančio pavasario-vasaros sezono mados tendencijas ir naujoves. Ką šį sezoną privalu turėti ir kaip atrodyti subtiliai, bet stilingai, pasakoja Monika ir Kotryna.

Kai visoje Lietuvoje Vasario 16-ąją per pietus gaudė bažnyčių varpai, Onutė ir Stasys Mačiuliai jų klausėsi prie Pagramančio parapijos varpinės su klebonu Vaidotu Vite ir kitais tikinčiaisiais. Šį kartą dūžiai skambėjo bylodami apie mūsų tautos laisvę, nepriklausomybę, suteikdami laiko tiek praeities prisiminimams, tiek ateities planams. Šimtąjį Tėvynės jubiliejų daugelis sutiko su trispalve. Mažonų seniūnijos, Užbūdupio kaimo gyventojai O. Vaitkutei-Mačiulienei ši šventė ypač svarbi. Ji puikiai prisimena ne tik džiugias akimirkas, bet ir patirtą skausmą, išdavystes. Politinė tremtinė mintimis sutiko pasidalinti su „Tauragės žinių“ skaitytojais.