2019 Birželio 25 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: šiltesnės permainos jau ne už kalnų

  • Įkelta: 2018-03-01
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antroje savaitės pusėje dažniau pasnigs, tad orai pavasario dar tikrai neprimins. Savaitgalį vietomis pragiedrėjus šaltis naktimis gali vėl stipriau pasikandžioti, tačiau permainos jau arti – ateinančią savaitę šaltis silpnės, tikėtina, kad dienomis temperatūra perkops ir nulį laipsnių.

Šiandien, pirmąją kalendorinio pavasario dieną, danguje jau sukiosis tankesni debesys, o iš pietryčių į šalį plūstels sniego banga. Numatomas gūsingas šiaurės rytų krypties vėjas dėl kurio bus žvarbu, gali pustyti. Vilniuje dieną bus apie –12, Kaune ir Šiauliuose apie –11 laipsnių šalčio. Pajūryje temperatūra svyruos apie –10 laipsnių.    

Penktadienio naktį dar daug kur pasnigs, o įdienojus debesys sumažės. Pūs silpnesnis rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune pirma paros pusė bus apniukusi, snyguriuos. Tuo metu šals iki –11 laipsnių. Dieną pro debesis žvilgčios saulė, bus apie –8–7 laipsnius šalčio. Šiauliuose nakties ir ryto valandomis pasnigs, termometrai fiksuos –12 laipsnių šalčio. Įdienojus bus apie –7 laipsnius šalčio. Pajūryje naktį numatomas sniegas, šals iki –10 laipsnių. Dieną vyraus pragiedruliai, bus apie –6 laipsnius šalčio.     

Šeštadienį vyraus nepastovus debesuotumas, truputį pasnigs tik kai kur. Vietomis pragiedrėjus gali ir vėl stipriau atšalti. Pūs silpnas rytinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangumi plauks tai didesni, tai mažesni debesys. Vilniuje naktį atšals iki –16, dieną iki –8 laipsnių. Kaune naktį bus apie –14, dieną apie –6 laipsnius šalčio. Šiauliuose vyraus permainingas debesuotumas, kritulių nenumatoma. Naktį atšals iki –16, dieną iki –7 laipsnių. Pajūryje dangumi keliaus debesys. Naktį bus apie –13, įdienojus apie –5 laipsnius šalčio.         

Sekmadienį numatomi pragiedruliai, stiprės pietryčių krypties vėjas. Vilniuje naktį bus apie –17, dieną apie –7 laipsnius šalčio, vyraus nepastovus debesuotumas. Kaune naktį bus apie –14 laipsnių šalčio. Dienos metu termometrai fiksuos –6 laipsnius šalčio. Šiauliuose danguje sukiosis debesys. Naktį bus apie –12, dieną apie –6 laipsnius šalčio. Pajūryje naktį temperatūra svyruos apie –9, įdienojus apie –6 laipsnius šalčio.    

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje numatomas nepastovus debesuotumas, protarpiais snigs. Šaltis sparčiai švelnės, o dienomis jau galime sulaukti ir silpnai teigiamos temperatūros.

Praėjusią savaitę viena tauragiškių šeima pateko į nemalonią situaciją. Kviesta greitoji medicinos pagalba atvyko, tačiau, kaip pasakojo sirgusią mamą slauganti mergina, įvykiai klostėsi ne taip, kaip galima būtų tikėtis. Su žurnalistais bendravę šeimos nariai tikino vietoje pagalbos sulaukę riksmų, nemalonaus elgesio ir liepimo patylėti. Pas ligonę apsilankiusi felčerė Rima Jurgutienė apgailestavo dėl savo neetiško elgesio ir viešai atsiprašė visos šeimos.

Tarybos posėdyje trečiadienį patvirtintos savivaldybės mero ir tarybos bei administracijos direktoriaus 2017 metų veiklos ataskaitos. Ataskaitose akcentuojami svarbiausi praėjusių metų pokyčiai ir nuveikti darbai, taip pat planai ateinantiems metams. Administracijos veiklos ataskaita labiau praktinė – joje matyti įvykdyti, vykdomi ir būsimi projektai, savivaldybės finansinė situacija, lėšų skirstymas ir pagrindiniai savivaldybės strateginių programų įgyvendinimo rezultatai. Mero ir Tarybos veiklos ataskaita nušviečia politines savivaldybės institucijų gaires bei sprendimų priėmimo procesus, bendrą Tauragės regiono demografinę ir socialinę situaciją.

Savaitgalį, darbo metu, metalo konstrukcijų gamybos įmonėje UAB „Apasteel“ mirtinai susižalojo jaunas vyras. 35 metų darbuotojas buvo prispaustas 200 kilogramų svorio metalinės sijos ir, dėl patirtų sužalojimų, mirė ligoninėje. Nelaimėlis įmonėje dirbo keturis mėnesius. Įvykį tiria Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyrius ir policijos pareigūnai. Įmonės vadovai užuojautą dėl darbuotojo mirties priėmė, tačiau nuo bet kokių komentarų atsisakė.

Gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašas ateinantiems 20-čiai metų galiausiai patvirtintas. Iki paskutinės minutės dėl šio žemėlapio vyko diskusijos su bendruomenių atstovais. Šie atvyko ne tik į jungtinį komitetų, bet ir į Tarybos posėdį. Galutinis sąrašo variantas bendruomenės prašymu papildytas Pušyno gatve „Beržės“ mikrorajone bei Rydštato gatve, atsižvelgiant į Tauragės bendradarbiavimo su  Rydštato miestu (Vokietija) tradicijas.