2018 Gruodžio 10 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pagramančio mokyklos kieme – milžiniškas margutis

  • Įkelta: 2017-04-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį milžiniškas, įvairiais raštais margintas kiaušinis papuošė Pagramančio pagrindinės mokyklos kiemą. Vakar šio kiaušinio kelionę galėjo matyti ir Tauragės gyventojai. Margutį automobilio priekaboje pro Tauragę gabeno pats mokyklos vadovas Zigmas Mozuraitis. 

Pasak Pagramančio mokyklos vadovo, darbininkai sukonstravo metalinį kiaušinio karkasą, o technologijų mokytoja Jolita Ječienė numargino įspūdingo dydžio margutį.

Šiuo metu kiaušinis pastatytas mokyklos kieme, tuoj po Velykų balandžio 19-ąją bus nugabentas ant Pagramančio piliakalnio, kur mokykla organizuoja velykinę šventę. 

Joje mokinių lauks smagios atrakcijos, žaidimai, kiaušinių ridenimas, piešinių pleneras. Šventėje svečiuosis dailininkas, žurnalistas iš Šiaulių Gediminas Beržinis.
 

 

Arūnas Pukelis Lietuvoje žinomas kaip Švinius – žmogus, kurio bijantys prisipažįsta net policininkai. Žmogus, kuris Henytės sūnų Enriką lyg niekur nieko pavėžina automobilio bagažinėje. O kitokį Arūną Pukelį pažįsta Baltarusija – ten jis yra statybų magnatas ir vienas sėkmingiausių investuotojų iš Lietuvos. 15min.lt žurnalistas Šarūnas Čeniauskas pateikia informaciją, kaip keičiasi situacija kaimyninėje šalyje verslą plėtojusiam tauragiškiui.


 

Pavasaris yra vienas laukiamiausių sezonų, nes dienos vis ilgėja, o oras - giedrėja. Nemažai žmonių pavasario laukia dar ir dėl mažėjančių šildymo kainų. Kita vertus, Lietuvos orai kartais būna nenuspėjami, todėl kasmet pavasaris tampa tarsi loterija, kurioje arba pasiseka ir šildymo kainos krenta, arba, atvirkščiai, orai vėl atšąla ir šildymo sezonas pratęsiamas.

„Tauragės žinių“ redakcija gavo nepasirašytą Tauragės lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ darbuotojų skundą, esą įstaigos direktorė Laimutė Gudavičienė „vadovauja darželiui kaip savo nuosavam daržui“. Taip pat darbuotojai skundėsi, jog jų buvo prašoma pasirašyti konfidencialumo sutartis, kurių kopijų, jų teigimu, nė vienas nėra gavę, ir prašė išsiaiškinti, ar taip nėra pažeidžiamos jų teisės.