Automobilių sportas
Vaidas Navickas – Šiaurės Europos šalių (NEZ) ralio-kroso čempionas, Lietuvos ralio-kroso
vicečempionas
Donatas Krasauskas – Lietuvos autokroso pirmenybių II vietos laimėtojas
Remigijus Nešvydis – Lietuvos autokroso pirmenybių II vietos laimėtojas
Badmintonas
Dominyka Dragūnaitė – Lietuvos jaunių sporto žaidynių nugalėtoja, Lietuvos jaunių vicečempionė, ,,Žemaitijos taurės“ laimėtoja.
Povilas Bartušis – Lietuvos vicečempionas, Lietuvos jaunimo čempionas, Lietuvos taurės ir tarptautinio badmintono turnyro ,,Gintarinis pajūris“ nugalėtojas. Lietuvosrinktinės narys.
Tautvydas Liorančas – Lietuvos jaunių čempionas, Lietuvos jaunių sporto žaidynių nugalėtojas, Lietuvos taurės II vietos laimėtojas, ,,Žemaitijos taurės“ laimėtojas.
Boksas
Ovidijus Aukštkalnis – Lietuvos jaunimo čempionas
Justas Bertašius – Lietuvos kikbokso vicečempionas
Matas Trijonis – Lietuvos jaunių čempionas
Futbolas
Lukas Martišauskis – UEFA Europos lygos I etapo dalyvis, Lietuvos futbolo federacijos A lygos VII vietos laimėtojas.
Vestina Neverdauskaitė – Lietuvos futbolo federacijos moterų A lygos IV vietos laimėtoja, Lietuvos rinktinės (U-19 ) narė.
Graikų-romėnų imtynės
Donatas Petravičius – Lietuvos graikų-romėnų imtynių III vietos laimėtojas, Lietuvos laisvųjų imtynių vicečempionas, Tarptautinio turnyro III vietos laimėtojas.
Justas Petravičius – Lietuvos jaunių sporto žaidynių II vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo laisvųjų imtynių vicečempionas, Tarptautinio turnyro jaunių III vietos laimėtojas.
Darius Venckaitis – Lietuvos jaunių pirmenybių nugalėtojas, Lietuvos jaunių sporto žaidynių III vietos laimėtojas, Tarptautinio turnyro jaunių nugalėtojas.
Gytis Ežerskis – Tarptautinių turnyrų jaunių nugalėtojas ir prizininkas, Lietuvos jaunių pirmenybių V vietos laimėtojas.
Jėgos trikovė
Darius Janutis – pasaulio štangos spaudimo III vietos laimėtojas, Lietuvos galiūnų turnyrų prizininkas.
Giedrius Bučinskas – pasaulio jaunių jėgos trikovės čempionas.
Krepšinis
Edvardas Žemgulis – Regionų krepšinio lygos IV vietos laimėtojas, Tauragės krepšinio lygos pirmenybių nugalėtojas, ,,Atgimimo“ ir ,,Nepriklausomybės“ taurių laimėtojas.
Tomas Krivonosovas – Regionų krepšinio lygos IV vietos laimėtojas, Lietuvos studentų krepšinio lygos II diviziono nugalėtojas.
Tauras Jogėla – Europos jaunių čempionato V vietos laimėtojas, Nacionalinės krepšinio lygos dalyvis.
Lengvoji atletika
Laura Gedminaitė – Baltijos šalių mačo nugalėtoja, Lietuvos jaunimo čempionė.
Greta Jokubauskaitė – Europos lengvosios atletikos klubų pirmenybių nugalėtoja, Lietuvos jaunių sporto žaidynių II vietos laimėtoja.
Jurgita Sakalytė – Lietuvos jaunių sporto žaidynių II vietos laimėtoja.
Tautvydas Musteika – Europos lengvosios atletikos klubų pirmenybių II vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo vicečempionas.
Kviečiame rajono gyventojus aktyviai dalyvauti geriausių sportininkų dešimtuko rinkimuose. Jūsų nuomone geriausių sportininkų dešimtukus iki gruodžio 23 d. siųskite el. paštu sportocentras3@gmail.com, tel./faks. (8 446) 61 802. Atspėjusiajam geriausių sportininkų dešimtuką bus įteiktas Sporto centro prizas.