„Prekybos Bankas“ kviečia šventėms ruoštis kartu
Įkelta:
2014-12-15
Nuotrauka
Aprašymas
Deimantės Jasaitytės nuotraukos
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka
,
Nuotrauka

Deimantė JASAITYTĖ

Artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelis skubame ieškoti dovanų. „Prekybos Bankas“ kviečia viską įsigyti vienoje vietoje – čia rasite ne tik unikalių dovanų, bet ir galėsite pasilepinti grožio procedūromis. „Prekybos Banke“ įsikūrusios vokiškų prekių, FEN maisto papildų, UAB „Telefonija“, „Gausos“ parduotuvės, taip pat gurmanų krautuvėlė, gėlių salonas „Žiedlapis“ bei kosmetikos kabinetas „Aderma“.

„Prekybos banke“ įsikūrusi Gurmanų krautuvėlė šventiniu laikotarpiu pirkėjus vilios Viduržiemio jūros regiono produktais. Šiuo metu čia dar didesnis itališkų, ispaniškų, prancūziškų vynų, sūrių, kumpio, užtepėlių, paštetų bei saldumynų pasirinkimas. Gurmanų krautuvėlė prekiauja mažųjų Lietuvos aludarių bei užsienio gamintojų pilstomu alumi.

– 2015-ųjų, ožkos metų proga, pakuojame dovanas specialioje dėžutėje. Kol luktelsite, pavaišinsime puikia itališka kava, – teigė Gurmanų krautuvėlės vadovė Erika Sakalauskienė.

Gėlių salonas „Žiedlapis“ siūlo ne tik platų gėlių bei puokščių pasirinkimą, bet ir įvairias kalėdines dekoracijas, papuošimus namams, biurams – kalėdines puokštes, girliandas. Mėgstantys meną, namų interjerą galės papuošti autoriniais paveikslais, vertinantys lietuviškąjį „auksą“, galės įsigyti gintarinių papuošalų. Mažuosius pralinksmins šmaikščios taupyklės, o vyresnius – kvepiančios, rankų darbo žvakės, atvirukai. Pagal individualius užsakymus kuriami papuošimai, puokštės, kompozicijos, dovanos meniškai supakuojamos. Savininkė Vaida klientams primena, jog geriausia užsakymus pateikti iš anksto, tada nereikia nei ilgai laukti, nei intensyviai ieškoti – garantuojama ir kokybė.

Tam, kas nori prieš šventes atnaujinti savo namus arba išbalinti staltieses ar užuolaidas, vokiškų valymo priemonių parduotuvė siūlo aukščiausios kokybės prekes kalėdinėmis kainomis. Taip pat čia galite rasti dovanėlių artimiesiems: įvairių rūšių kvapų namams, vyriškų bei moteriškų kvepalų, praktiškų rinkinių bei kosmetikos.

FEN – lietuviška firma, prekiaujanti maisto papildais sportui ir ne tik, visą gruodžio mėnesį kviečia įsigyti dovanų kuponus. Perkant dovanų kuponą ne mažiau kaip už 100 Lt arba apsiperkant už 150 Lt, dovanų gausite multivitaminų 30-čiai dienų. Čia galite įsigyti ne tik sportui skirtų maisto papildų, bet ir produktų riebalų deginimui ar sąnarių problemoms spręsti. Visi papildai gaminami Čekijos fabrikuose, kur ten pat vietoje, testuojami. Viskas gaminama iš natūralių produktų, tad papilduose nėra sintetinių medžiagų. Informacijos apie produktus galite rasti Facebook profilyje – FEN Tauragė maisto papildai sportui.

Kosmetologė Asta kviečia užsukti į kosmetikos kabinetą „Aderma“ ir už šventinę kainą pasilepinti kolageno lakštų procedūra, kuri giliai drėkina veido odą. Atliekamos ir kitos, veidui reikalingos procedūros – makiažas, depiliacija vašku, antakių korekcija. Taip pat atliekamas veido valymas ultragarsu, kuris giliai ir neskausmingai valo odos poras, šalina nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius, gerina kapiliarinę mikrocirkuliaciją, didina odos imunitetą, aktyvina medžiagų apykaitą, skatina kolageno ir elastino gamybą, stimuliuoja ląstelių gamybą. Ultragarso pagalba galima įvesti medžiagas į gilesnius odos sluoksnius. Procedūroms ir gydymui naudojama negyvosios jūros gydomoji kosmetika „Anna Lotan“, rūgštinė kosmetika „NeoStrata“ ir „Exuviance“ bei Dr. Belter – vokiška kosmetika, pagaminta natūraliu pagrindu. Norint palepinti savo artimuosius – dovanų kuponas – puiki dovana.

Mobiliųjų telefonų parduotuvėje UAB „Telefonija“ sau tinkamą modelį ras tiek jaunas, tiek senjoras. Perkant telefoną, švenčių proga bus dovanojamas jam tinkantis aksesuaras. Na, o neradus sau tinkamo telefono modelio, pardavėjai galės jį užsakyti. Tačiau čia gausu ir kitų prietaisų: automobilinės įrangos – vaizdo registratorių, navigacijų, automagnetolų, apsaugos sistemų. Šioje parduotuvėje mobiliųjų telefonų aksesuarų – dėklų, apsauginių plėvėlių ir kitų priedų pasirinkimas – didžiausias mieste. Čia taip pat atliekamas telefonų remontas, navigacijų atnaujinimas. Švenčių proga bus taikomos nuolaidos.

Nuotrauka
kirpykla
Įkelta:
2022-07-30
Tauragėje turime ne vieną kirpyklą, kurioje kerpami vyrai bei tvarkomos jų barzdos, bet vien tik vyrams skirtas grožio salonas – vienintelis. Balandžio 25-ąją grožio saloną vyrams „Džentelmenų studija“ atidaręs 21-erių tauragiškis Egidijus Dusevičius džiaugiasi, kad klientų ratas susidarė labai greitai.
Nuotrauka
starteris
Įkelta:
2022-07-21
Tauragiškis Alvydas, įsigijęs starterį trimeriui, kuris skirtas žolei pjauti, ilgai naujuoju pirkiniu nepasinaudojo – šis sugedo. Vyriškis, nuvykęs pas pardavėjus, pareikalavo grąžinti pinigus, tačiau parduotuvės darbuotojai, anot jo, su tuo nesutiko. Vyriškis jaučiasi apgautas ir panoro situaciją paviešinti. O štai parduotuvės atstovas paaiškino – klientas nepateikė kvito, neaišku ir tai, kaip naudojosi daiktu, kad šis kaip mat sugedo. Alvydo neguodžia ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) pozicija – paprastai jos specialistai sprendžia ginčus, kai kyla nesutarimų dėl didesnės vertės prekių nei kainavo jo įsigytas starteris. 
Nuotrauka
darbas
Įkelta:
2022-06-24
Tauragiškiai – verslūs žmonės. Taip drąsiai galima sakyti pažvelgus į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pateiktus duomenis apie tai, kiek Tauragės rajono gyventojų turi verslo liudijimų ir kokia veikla pagal juos užsiima. Tauragės rajono savivaldybė prieš kurį laiką jau patvirtino ir naują fiksuotų mokesčių sąrašą verslo liudijimus kitais metais planuojantiems įsigyti žmonėms. 
Nuotrauka
kaire lina
Įkelta:
2022-06-11
12 metų vizažiste dirbanti Lina Kairė prieš pusę metų įkūrė savo makiažo studiją ir  pavadino ją „LK makiažo akademija“. Trijų vaikų mama įgijo teisės bakalaurą, dirbo prokuratūroje ir vis tiek nusprendė grįžti prie savo jaunystės svajonės – darbo grožio srityje. Dabar ji savo žiniomis dalijasi su kitais.
Nuotrauka
sumustiniu baras
Įkelta:
2022-06-08
Jaunimo pamėgtas Sumuštinių baras Spaustuvės g. jau užvėrė duris. Tiesa, nusiminti neverta – jis uždaromas ne visam laikui. Netrukus jis vėl pakvies lankytojus, tik jau kitoje vietoje. 
Nuotrauka
jovaru
Įkelta:
2022-06-04
Pukelių šeima darbuojasi šiltnamiuose Jovaruose. Šios veiklos pradininkai buvo tėvai Regina ir Petras Pukeliai, vėliau prisijungė ir sūnus Marius su žmona Daiva. Vienu metu surinkti visą šeimą sunku: vienas veža gėles ir daigus žmonėms į namus, kitas priima klientus vietoje, dar kitas rūpinasi gėlėmis. 
Nuotrauka
metalas
Įkelta:
2022-05-27
Už automobilį – 200 eurų, už aliuminį ratlankį – 10–12 eurai, už ketaus vonią – 15–30 eurų –  maždaug tiek metalo supirktuvės šiuo metu moka gyventojams už jų atvežtus daiktus. Metalų kainos, šį pavasarį rekordiškai augusios, dabar jau grįžta į normalias vėžes. Vis dėlto metalų kainoms pradėjus kristi supirkėjai nuostolių neskaičiuoja – tokios įvykių eigos jie tikėjosi. 
Nuotrauka
pienas
Įkelta:
2022-05-22
31-erių Gaudas Giedraitis  su šeima gyvena kaimyniniame Jurbarko rajone, Vadžgiryje, tačiau jo gaminamo avižų gėrimas jau ragavo dažnas tauragiškis. Jaunasis verslininkas pats stebisi, kaip sparčiai populiarėja jo su žmona Milda gaminamas produktas. Nors kelias iki galutinio produkto – tokio, kurį žmonės skanauja, giria ir stebisi jo nauda, –  buvo ilgas ir akmenuotas. Kaip sakoma, per kančias – į žvaigždes... Žinoma, iki žvaigždžių dar toli, tačiau dabar, nors dirbti tenka labai sunkiai, Gaudas jaučiasi esąs savo vietoje.  
Nuotrauka
tava
Įkelta:
2022-05-17
Kartais net ir neoficialūs renginiai turi oficialumo, kai sakomos sveikinimo kalbos, teikiami apdovanojimai, pagerbiami nusipelniusieji. Toks beveik oficialus renginys vyko ir praėjusį penktadienį – į šventę Liberty Beach Wake Park rinkosi Tauragės apskrities verslininkų asociacijos nariai: pagerbti sukaktuvininkų, pasveikinti geriausių ir pabendrauti neoficialioje aplinkoje, skambant kauniečių grupės „DixXband“ grojamai muzikai.
Nuotrauka
pinu
Įkelta:
2022-05-11
Tauragiškė Indrė Čistiakova pinti makramė technika pradėjo prieš ketverius metus. O jos įkurta studija „PinuPinu“ greit švęs pirmąjį gimtadienį. Pasak Indrės, studija yra jos kūrybos namai. Pradėdama organizuoti edukacijas moteris jautė pagiežą iš jau pinančiųjų, kad moko, kad atsiras konkurentų. I. Čistiakova iš viso makramė technikos mokė jau 170 žmonių, bet iš jų pynimu toliau užsiėmė vos 7 asmenys, tad ji konkurencijos nebijo, sako, jog sveika konkurencija yra naudinga kiekvienam verslui.
Nuotrauka
benetai
Įkelta:
2022-05-07
Prieš kelerius metus į Šikšnių kaimą nusprendusi atsikraustyti jauna Benėtų šeima sugalvojo, kad nemažas plotas laisvos žemės prie namo gali būti panaudotas prasmingiau, tad planavo išsikasti tvenkinį, tačiau planus sujaukė paragautos nuostabaus skonio šilauogės. Nors prieš 4 metus šeima dar gyveno mažo stebuklėlio Elijaus laukimu, nusprendė neatidėlioti ir pradėti auginti šilauoges. Apie rūpesčius ir džiaugsmus įgyvendinant sumanymą papasakojo Ligita.  
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2022-04-14
Savivaldybė kviečia pasinaudoti Tauragės rajono savivaldybės teikiamomis finansavimo galimybėmis. Pastarajame tarybos posėdyje rajono politikai atnaujino smulkaus ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos tvarkos aprašą. Pasinaudoti teikiama parama dabar bus dar paprasčiau. 
Nuotrauka
kavine
Įkelta:
2022-04-13
Miesto viešojo maitinimo sferoje – šiokios tokios permainos: Bažnyčių gatvėje jau porą mėnesių užsukti kviečia nauja kavinukė „Coffeine“, anksčiau populiari buvusi „Vero cafe“ užvėrė duris, o viešbutyje įsikūrusi kepyklėlė, kurioje irgi galima buvo išgerti kavos, keičia savininkus. 
Nuotrauka
Autorės nuotraukos
Įkelta:
2022-04-10
Aukštupių kaime gyvenantys Vitalija ir Saulius Steponaičiai darbuojasi augalų versle nuo pat jaunystės. Klientų jiems tikrai netrūksta – jų atvyksta iš visos Lietuvos. Šeima atvirauja, kad po gaisro sudegus šiltnamiui jau planavo nuleisti rankas ir viską mesti. Vis dėlto viską atstatę dirba toliau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-03-27
​​​​​​​Dar nėra nė metų, kai prie didžiosios „Maximos“ duris atvėrė specializuota mėsos parduotuvėlė „Bekonas“. Per tą laiką apyvarta augo ne procentais, bet kartais, gerokai išsiplėtė asortimentas. O svarbiausia – ją įkūręs verslininkas Vilius Stumbra atidarė dar keletą tokių parduotuvių kituose miestuose, be to, baigia įrengti cechą, kuriame bus marinuojama mėsa.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-03-27
Lietuviai myli savo namus ir gamtą. Visi nori gyventi kuo gražesnėje aplinkoje, tačiau kad ji būtų graži, reikia įdėti daug darbo, aukoti savaitgalius. Nuvirtęs medis, plinkanti veja, ne vietoje augantis krūmas – tokių ir kitokių bėdų turi kone kiekvienas sodas, ir išspręsti jas dažnai – ne šeimininkų jėgoms, o ir aukoti visą laisvalaikį ne visiems norisi. Į pagalbą gali atskubėti Tauragėje įsikūrusi aplinkos tvarkymo įmonė „Skalvis“.
Nuotrauka
tava
Įkelta:
2022-03-05
Daugiau nei prieš du dešimtmečius Tauragėje įsikūrusi ir apskrities verslininkus vienijanti organizacija, kaip ir kasmet, savo narius sukvietė į ataskaitinį susirinkimą. Metinę ataskaitą pristatė prieš vienerius metus TAVA pirmininku tapęs UAB „Metta“ vadovas Marius Jucikas. Aptarti nuveikti darbai, projektai, problemos, pasidžiaugta pasiekimais.
Nuotrauka
sėklos
Įkelta:
2022-01-29
Sodininkai ir daržininkai jau nekantraudami laukia pavasario, o belaukdami neretai užsuka į sėklų parduotuves – pasmalsauti apie naujas sėklų rūšis ar priemones joms daiginti. Specializuotoje sėklų ir augalų parduotuvėje „Kad augtų ir žydėtų“, įsikūrusioje Šilalės gatvėje, juos pasitinkantis Vladas Alejevas patarimų negaili. Jis mielai pasidalino savo žiniomis ir su „Tauragės žinių“ skaitytojais.
Nuotrauka
nestle
Įkelta:
2022-01-28
Nuo šiol aukštos kokybės degalų galės įsipilti ir tauragiškiai – automatinių degalinių tinklas „Neste“ atidarė pirmąją degalinę Tauragėje. Vairuotojams patogioje vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje, įrengta degalinė veiks visą parą, joje bus galima ne tik įsipilti kokybiškų degalų, bet ir įsigyti priedo „AdBlue“ bei pasinaudoti automobilių stiklų ploviklio „EasyFill“ kolonėle.
Nuotrauka
biblioteka
Įkelta:
2022-01-28
Tauragės rajono savivaldybė nuosavybėn ruošiasi perimti turtą, kurio vertė – daugiau nei 147 tūkst. eurų. Šiuo metu jis patikėjimo teise valdomas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Įvairūs projektoriai, kompiuteriai, kita įranga skirta Birutės Baltrušaitytės viešajai bibliotekai siekiant plėtoti viešosios interneto prieigos paslaugų teikimą.
Nuotrauka
pastas
Įkelta:
2022-01-20
„Sodra“ perskaičiavo ir sausį jau moka padidintas senatvės ir kitas socialinio draudimo pensijas. Šiais metais jos buvo apskaičiuotos pagal naują principą. Į namus jas pristatys paštininkai. Tačiau kaimo vietovėse dėl netikslių duomenų pensijų išdavimas kai kuriems gavėjams gali sutrikti.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-12
„Čigonas sutiktas kaip priklauso!“ – juokiasi Vilma, vadinanti save Čigono merga. Mat augalų interjerui, kaktusų ir sukulentų parduotuvė „Čigono daržas“, iki šiol veikusi tik internete, fizinę parduotuvę Tauragėje atidarė būtent tą dieną, kai Pilies aikštėje – beje, matomoje per parduotuvės langą, – iškilmingai įžiebta kalėdinė eglė.