Parduotuvės „Frėja“ vadovė Monika Candarienė: „Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai“
Įkelta:
2021-07-17
Nuotrauka
freja
Aprašymas

Parduotuvės vadovė M. Candarienė (dešinėje) ir pardavėja Rita Martusevičienė. Autorės nuotrauka

 

Bažnyčių gatvėje įsikūrusi parduotuvė „Frėja“ liepos mėnesį mini devynerių metų veiklos sukaktį. Parduotuvės vadovė Monika Candarienė džiaugiasi, jog metams bėgant grožio meistrių itin pamėgtą profesionalių grožio priemonių parduotuvę pamilo ir grožio industrijoje nedirbančios tauragiškės. Pasak jos, ieškančios priemonių plaukams, odai moterys „Frėją“ vertina dėl kokybiškų prekių už prieinamą kainą.

Asortimentas vis plečiamas

Nuo šios savaitės pirmadienio parduotuvėje prasidėjo gimtadienio savaitė. Su parduotuvės vadove M. Candariene ir pardavėja Rita Martusevičiene susitinkame vėsiose „Frėja“ patalpose Bažnyčių gatvėje. Tame pačiame pastate, kuriame įsikūrę „Senamiesčio apartamentai“. Liepos dvidešimtąją sukanka devyneri metai nuo dienos, kai „Frėja“ atvėrė duris. Treji metai, kai parduotuvė iš „Senukų“ persikėlė į miesto centrą.

– Parduotuvė savo veiklą prieš devynerius metus pradėjo kaip „Nagavitos“ atstovai, filialas, laikui bėgant ėmėme plėsti asortimentą, prekių lentynose atsirado vis daugiau priemonių. Kasdieną sekame grožio industrijos naujienas. Stebime, kokios rinkoje pasirodžiusios priemonės sulaukia teigiamų profesionalių grožio meistrų bei klientų vertinimų. Stengiamės, kad šie  gaminiai atsirastų ir pas mus. Džiugu, jog mus vertina kaip profesionalams skirtą parduotuvę, tačiau norime padrąsinti savo grožiu besirūpinančias moteris – mūsų asortimentas skirtas ir jums, ne tik grožio salonuose dirbančioms meistrėms, – sakė „Frėja“ vadovė.

Kvepalai už prieinamą kainą

Parduotuvių lentynose – kelios dešimtys prekių ženklų. Asortimente keletas metų išlieka populiarios „Chi“ ir „Wella“ plaukų priežiūros priemonių linijos, taip pat plaukų stilisčių-kirpėjų itin vertinamas „JOC Barex“ prekės. Odos priežiūrai tarp perkamiausiųjų – lietuviškos linijos „Manilla“ ir „Oda“ priemonės. 

Ieškodamos dekoratyvinės kosmetikos prekių pirkėjos renkasi „Melkior“, „Make Up For Ever“ bei „Paese“ kosmetiką. 

Mėgstančios kokybiškus kvepalus „Frėjoje“ ras iš Prancūzijos atkeliavusius aromatus. Kvepalai skirstomi pagal aromatinių junginių koncentraciją tirpale. Pasak parduotuvės vadovės, kvepalai, kuriais prekiauja „Frėja“,  pasižymi apie 80 proc. siekiančia kvepalų koncentracija. Tokios koncentracijos kvepalai – nuo 35 eurų, prabangios linijos – nuo 75 eurų. 

Vasaros spalva – žalia

Parduotuvėje – platus gelinių lakų pasirinkimas. „Frėja“ yra profesionalios nagų priežiūros linijos „Didier“ partneriai. 2019 m. „Frėja“ pelnė Top partnerės Lietuvoje vardą.

– Prekiaujame ir „Diamond“, „Victoria Vynn“ bei „Senses“ priemonių nagams linijų prekėmis. Nagų lakų asortimentas pas mus keičiamas atsižvelgiant į sezoną. Kiekvienas nagų lakų tiekėjas išleidžia vis naują kolekciją, tad manikiūro meistrės pas mus atranda vis naujų gaminių ir turi galimybę savo klientes pradžiuginti naujomis, tą sezoną madingomis, spalvomis, – sakė pašnekovė.

Pasak M. Candarienės, vasarą pačios populiariausios – ryškios nagų spalvos. O šį sezoną „ant bangos“ – žalia spalva ir jos atspalviai, rožinės ir oranžinės spalvos.

– Pandemijos metu padaugėjo moterų, merginų nutarusių išmėginti gelinį lakavimą namuose. Jos pas mus įsigyja visas reikiamas priemones nuo dildės iki gelinio lakavimo lempos. Karantino metu jos nagus dailino sau, savo mamoms, seserims. Mus tai labai džiugina. Daug tauragiškių mano, jog esame tik išskirtinai profesionalams skirta parduotuvė, tačiau tiesa ta, jog pas mus gausu prekių bet kuriai moteriai. Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai, – teigė pašnekovė.

Nuotrauka
freja

Gimtadienio savaitę – staigmenos

Grožio industrijoje – milžiniška konkurencija. Dalis grožio meistrų turi savo pamėgtas prekių linijas ir bendradarbiauja su grožio industrijos vadybininkais prekes pristatančiais tiesiai į grožio salonus, kitos gi prekes užsisako internetu. 

– Mūsų pliusas tas, kad pas mus atvykusios gali pasikonsultuoti. Kokia, pavyzdžiui, gelinio lakavimo priemonė padėtų geliui ilgiau išlikti ant nago. Ieškome problemos sprendimo. Kai kurios meistrės negali laukti, kol vadybininkas atras laiko atvežti priemonę, tad atvykusios čia jos prekę gali apžiūrėti ir įsigyti joms patogiu laiku. Be to, grožio meistrėms taikome nuolaidas, – grožio prekių parduotuvės pranašumus vardijo M. Candarienė.

Anot parduotuvės vadovės, moterys vis dažniau ieško kosmetikos, kurių sudėtyje – natūralūs ingridientai. Parduotuvėje yra  prekių linija, tenkinanti ir veganų poreikius.

 „Frėja“ džiaugiasi per devynerius metus susidariusiu nuolatinių klientų ratu. Ryšys palaikomas ir socialiniuose tinkluose. „Frėjos“ feisbuko paskyros „FrėjaGP“ ir „Instagram“ (freja_grozio_priemones) lankytojos gali rasti įvairių patarimų, sužinoti grožio naujienas.

Na, o gimtadienio proga „Frėja“ savo klientes džiugins įvairiomis dovanėlėmis ir socialiniuose tinkluose skelbiamais konkursais.

Užs. Nr. 54

 

Nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Įkelta:
2021-07-23
​​​​​​​Įsibėgėjus vasarai ir ypač užplūdus karščiams žmonės ėmė šluoti iš parduotuvių įvairias sezonines prekes – kepsnines, lauko baldus, paplūdimio skėčius, sūpynes, kepsnines. O populiariausios prekės, pasak prekybininkų, – baseinai ir ventiliatoriai, kurių neretai net pritrūkstama.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Ruošdamiesi vizitui pas kirpėją sukame galvas, kaip suderinti grožio pasaulyje vyraujančias tendencijas ir praktiškumą. Mados egzistuoja ne tik žmonių, bet ir gyvūnų pasaulyje. Kaip teigia dar šių metų pradžioje Tauragėje šuniukų kirpyklą „Grožio būda“ atidariusi dvidešimt penkerių Akvilė Peldžiūtė, keturkojai visuomet patraukia aplinkinių dėmesį, todėl svarbu rūpintis jų išvaizda.
Nuotrauka
dyzelinas
Įkelta:
2021-07-17
Šią savaitę portalas „Delfi“ aprašė mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės susitikimo metu aplinkos ministro Simono Gentvilo pasisakymą apie būtinybę šaliai atsisakyti dyzelinių automobilių. Pasak ministro, 2023 metais benzino ir dyzelino akcizai turėtų būti suvienodinti. Taip pat planuojama, kad taršesni dyzeliniai automobiliai galės būti nebeįleidžiami į miestų centrus.
Nuotrauka
Stovyklos
Įkelta:
2021-07-13
Vasara - pramogų ir poilsio metas. Daugelis vaikų laiką leidžia vaikų poilsio stovyklose, kuriose šalia įvairių pramogų teikiamos ir maitinimo paslaugos. Tam, kad poilsis tokiose stovyklose neapkarstų, Valstybinės maisto ir veterinarijos ( VMVT) specialistai primena, kad stovyklų organizatoriai turi atidžiai rinktis maitinimo paslaugas teikiančias įmones, o tėvai iš anksto pasidomėti  kaip bus maitinami jų vaikai.
Nuotrauka
statybos
Įkelta:
2021-07-12
Pramonės ir verslo atstovus vienijančios asociacijos skambina pavojaus varpais: užsakymų daugėja, darbo yra, bet dirbančiųjų po pandemijos prisikviesti nepavyksta. Verslo struktūros kalba, kad teks didinti darbo užmokestį. Dabartinėmis sąlygomis bedarbiai renkasi gyventi iš pašalpos ar subsidijų nei dirbti.
Nuotrauka
baidares
Įkelta:
2021-07-10
Šiemet vasara stovyklautojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams nešykšti saulėtų dienų. Itin džiaugiasi ir baidarių nuomos paslaugas siūlantys verslininkai: beveik visi liepos ir rugpjūčio savaitgaliai jau rezervuoti. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-05
Nepaisant COVID-19 pandemijos iššūkių praėję metai buvo palyginti sėkmingi mažmeninės prekybos maisto produktais sektoriui – didesnė dalis įmonių sugebėjo auginti savo apyvartą, o pelningai dirbti pavyko 3 iš 4 sektoriaus įmonių. Panašios tendencijos fiksuotos tiek tarp didžiųjų sektoriaus žaidėjų, tiek tarp vidutinio dydžio, tiek ir tarp smulkiųjų prekybininkų, rodo Registrų centro atlikta mažmeninės prekybos maisto produktais sektoriaus įmonių pateiktų 2020 metų finansinių ataskaitų analizė.
Nuotrauka
TAuragė
Įkelta:
2021-06-23
Specialistai pastebi, kad nekilnojamojo turto (NT) rinka šoka į neregėtas aukštumas. Namų ir butų kainos auga, statybinės medžiagos brangsta. Klientai darosi įnoringi, vis daugiau žmonių grįžta iš užsienio. Tauragėje tokios beprotybės kaip didmiesčiuose nėra, bet sutaupyti nepavyks – namą įsigyti čia ar Kauno priemiestyje – tas pats, sako kalbinti specialistai.
Nuotrauka
bendr
Įkelta:
2021-06-15
Bendruomenės vis dažniau imasi verslų, taip ne tik įkurdamos darbo vietas, bet ir spręsdamos gyventojų socialines problemas. Tauragės 514 metų gimtadienio šventės metu savo veiklą nuo pavėžėjimo, aplinkos tvarkymo, vaikų užimtumo iki interaktyvių batutų pramogų „Išsitaškom“ pristatė asociacijos Dacijonų kaimo bendruomenė ir Dacijonų paslaugos. Bendruomenės pirmininkė Andžela Jakienė džiaugėsi tauragiškių dėmesiu ir teigė besididžiuojanti, kad gyvena šiame krašte.
Nuotrauka
Castle Lounge
Įkelta:
2021-06-08
„Šimtmečio“ pastate šią vasarą planuojama atidaryti nedidelį naujovišką kino teatrą-kavinę „Castle Lounge“ – jame bus ne tik rodomi filmai, čia bus galima atsigerti kavos, užkąsti, patalpą bus galima naudoti ir kaip konferencijų salę.
Nuotrauka
Šaukštelis
Įkelta:
2021-06-03
Su įvairiausiais iššūkiais verslams tenka susidurti kone kasdien. Tikru išbandymu tapusi pandemija ir dėl jos paskelbto karantino ribojimai – toli gražu ne vienintelė problema. Nors prabilti apie tai atvirai išdrįsta retas, verslui nemažai ne tik finansinių nuostolių atneša, bet ir sukelia daug streso nesąžiningi konkurentai. „Šaukštelio studijos“ vadovė Justina Visockienė atvira: tenka patirti nemažai reputacinių nuostolių dėl svetimų klaidų ir nekokybiško kopijavimo. 
Nuotrauka
jaunuolis
Įkelta:
2021-06-01
Verslininkams, įdarbinusiems Tauragės rajone registruotą jaunimą nuo 14-23 metų, besimokantį savivaldybės ugdymo įstaigose, profesinėje ar aukštosiose mokyklose vasaros metu, Tauragės rajono savivaldybės administracija skirs ne daugiau kaip 50 proc. nuo LR nustatytos minimalios mėnesinės algos dydžio kompensaciją, – skelbia Tauragės rajono savivaldybė.
Nuotrauka
automobilis
Įkelta:
2021-05-26
Viena pagrindinių naudotų automobilių rinkos problemų yra ta, kad pirkėjai rizikuoja patekti į gudraujančių pardavėjų pinkles, kurie siekia atsikratyti naudotais automobiliais. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo viliojančiai, tačiau iš tikrųjų turi užslėptą ne vieną rimtą gedimą. Naudotų automobilių pirkėjams neatsižvelgus į įvairiausias rekomendacijas, vėliau susiduriama su netikėtomis problemomis ir gąsdinančiomis išlaidomis, – skelbia „carVertical“.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-25
Auginti gėles – ne tik be galo sunkus darbas, kuriam paaukotų valandų jokiais pinigais neįvertinsi. 71-erių Genutė Juščienė įsitikinusi: darbas su gėlėmis ne tik suteikia jėgų, bet ir padeda išgyventi sunkiausius momentus. O sveikatos ir energijos jai, gėlių auginimu ir prekyba besiverčiančiai jau kone du dešimtmečius, galėtų pavydėti ne vienas.
Nuotrauka
vero cafe
Įkelta:
2021-05-25
Nors bromelį su kavos staleliais Bažnyčių gatvėje laisto lietus, „Vero cafe“ skamba smagus šurmulys: šiandien kavinukėje minima šešerių metų sukaktis. Ta proga lankytojai, „Vero cafe“ feisbuko paskyroje pasidalinę nuotraukomis iš kavinės gyvenimo, vaišinami kava nemokamai.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-05-21
Kitą savaitę Tauragės „Vero cafe“ minės šešerių metų gimtadienį. Apžvelgdama nueitus žingsnelius vadovė Jurgita Alijošienė džiaugiasi pasirinkusi šį verslo valdymo modelį, kai asortimentas, interjeras, net spalvų deriniai internete numatyti frančizės davėjo. Kaip sako verslininkė, lieka rūpintis tik patikimo ir draugiško kolektyvo subūrimu, o laimingas kolektyvas, kaip žinia, – laimingi klientai. Neseniai viena baristų, dvidešimtmetė Simona, ėmė kelti kvalifikaciją ir siekti technologės vardo. „Tauragės žinioms“ mergina papasakojo, kodėl jai patinka baristos darbas ir ką tauragiškiai dažniausiai renkasi iš gausybės tinklo siūlomų kavos gėrimų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-11
Antradienį Gedimino gatvės 23-ajame name duris atvėrė žuvies krautuvėlė „Pelekas“. Apie tai skelbia iš tolo mėlynuojantys balionai prie parduotuvėlės laiptelių. O viduje net akys raibsta nuo įvairiausių skanėstų gausybės.
Nuotrauka
feniksas
Įkelta:
2021-04-21
Vaikštinėjant bet kuria didesne miesto gatvių galima pastebėti bent po vieną skelbimą, pranešantį apie komercinių patalpų nuomą. Tai, kad pandemija privertė smulkiuosius verslus stabdyti veiklą, – tik viena priežasčių, kodėl tuštėja patalpos. Pasak vietinių verslininkų, mieste – komercinių patalpų perteklius.
Nuotrauka
vmi
Įkelta:
2021-04-13
Gyventojams, planuojantiems įsigyti naudotą automobilį, dėmesį vertėtų atkreipti ne tik į technines transporto priemonės charakteristikas, bet ir į sandorį patvirtinančius dokumentus. Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) sukaupta patirtis rodo, kad neretai transporto priemonę perkantys gyventojai yra įtraukiami į mokesčių slėpimo schemas ir nukenčia nuo nesąžiningų automobilių perpardavinėtojų veiksmų.
Nuotrauka
siuvėja
Įkelta:
2021-04-10
Koronaviruso sukelta pandemija nemažai verslų, didelių ir visai mažų, sustabdė, o kai kuriuos privertė ir visai užsidaryti. Ne vienam darbuotojui, netekusiam darbo, teko užsidaryti namuose ir bandyti pragyventi iš menkos nedarbo išmokos. Tačiau tik ne siuvėjai Linai Babilienei – jai šis priverstinis sustojimas tapo postūmiu imtis iniciatyvos ir pasiryžti drąsiam žingsniui. Šių metų pradžioje ji atidarė savo siuvimo studiją, pavadinusi ją „Babili“.