Parduotuvės „Frėja“ vadovė Monika Candarienė: „Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai“
Įkelta:
2021-07-17
Nuotrauka
freja
Aprašymas

Parduotuvės vadovė M. Candarienė (dešinėje) ir pardavėja Rita Martusevičienė. Autorės nuotrauka

 

Bažnyčių gatvėje įsikūrusi parduotuvė „Frėja“ liepos mėnesį mini devynerių metų veiklos sukaktį. Parduotuvės vadovė Monika Candarienė džiaugiasi, jog metams bėgant grožio meistrių itin pamėgtą profesionalių grožio priemonių parduotuvę pamilo ir grožio industrijoje nedirbančios tauragiškės. Pasak jos, ieškančios priemonių plaukams, odai moterys „Frėją“ vertina dėl kokybiškų prekių už prieinamą kainą.

Asortimentas vis plečiamas

Nuo šios savaitės pirmadienio parduotuvėje prasidėjo gimtadienio savaitė. Su parduotuvės vadove M. Candariene ir pardavėja Rita Martusevičiene susitinkame vėsiose „Frėja“ patalpose Bažnyčių gatvėje. Tame pačiame pastate, kuriame įsikūrę „Senamiesčio apartamentai“. Liepos dvidešimtąją sukanka devyneri metai nuo dienos, kai „Frėja“ atvėrė duris. Treji metai, kai parduotuvė iš „Senukų“ persikėlė į miesto centrą.

– Parduotuvė savo veiklą prieš devynerius metus pradėjo kaip „Nagavitos“ atstovai, filialas, laikui bėgant ėmėme plėsti asortimentą, prekių lentynose atsirado vis daugiau priemonių. Kasdieną sekame grožio industrijos naujienas. Stebime, kokios rinkoje pasirodžiusios priemonės sulaukia teigiamų profesionalių grožio meistrų bei klientų vertinimų. Stengiamės, kad šie  gaminiai atsirastų ir pas mus. Džiugu, jog mus vertina kaip profesionalams skirtą parduotuvę, tačiau norime padrąsinti savo grožiu besirūpinančias moteris – mūsų asortimentas skirtas ir jums, ne tik grožio salonuose dirbančioms meistrėms, – sakė „Frėja“ vadovė.

Kvepalai už prieinamą kainą

Parduotuvių lentynose – kelios dešimtys prekių ženklų. Asortimente keletas metų išlieka populiarios „Chi“ ir „Wella“ plaukų priežiūros priemonių linijos, taip pat plaukų stilisčių-kirpėjų itin vertinamas „JOC Barex“ prekės. Odos priežiūrai tarp perkamiausiųjų – lietuviškos linijos „Manilla“ ir „Oda“ priemonės. 

Ieškodamos dekoratyvinės kosmetikos prekių pirkėjos renkasi „Melkior“, „Make Up For Ever“ bei „Paese“ kosmetiką. 

Mėgstančios kokybiškus kvepalus „Frėjoje“ ras iš Prancūzijos atkeliavusius aromatus. Kvepalai skirstomi pagal aromatinių junginių koncentraciją tirpale. Pasak parduotuvės vadovės, kvepalai, kuriais prekiauja „Frėja“,  pasižymi apie 80 proc. siekiančia kvepalų koncentracija. Tokios koncentracijos kvepalai – nuo 35 eurų, prabangios linijos – nuo 75 eurų. 

Vasaros spalva – žalia

Parduotuvėje – platus gelinių lakų pasirinkimas. „Frėja“ yra profesionalios nagų priežiūros linijos „Didier“ partneriai. 2019 m. „Frėja“ pelnė Top partnerės Lietuvoje vardą.

– Prekiaujame ir „Diamond“, „Victoria Vynn“ bei „Senses“ priemonių nagams linijų prekėmis. Nagų lakų asortimentas pas mus keičiamas atsižvelgiant į sezoną. Kiekvienas nagų lakų tiekėjas išleidžia vis naują kolekciją, tad manikiūro meistrės pas mus atranda vis naujų gaminių ir turi galimybę savo klientes pradžiuginti naujomis, tą sezoną madingomis, spalvomis, – sakė pašnekovė.

Pasak M. Candarienės, vasarą pačios populiariausios – ryškios nagų spalvos. O šį sezoną „ant bangos“ – žalia spalva ir jos atspalviai, rožinės ir oranžinės spalvos.

– Pandemijos metu padaugėjo moterų, merginų nutarusių išmėginti gelinį lakavimą namuose. Jos pas mus įsigyja visas reikiamas priemones nuo dildės iki gelinio lakavimo lempos. Karantino metu jos nagus dailino sau, savo mamoms, seserims. Mus tai labai džiugina. Daug tauragiškių mano, jog esame tik išskirtinai profesionalams skirta parduotuvė, tačiau tiesa ta, jog pas mus gausu prekių bet kuriai moteriai. Siekiame, kad kokybiškos prekės būtų prieinamos kiekvienai, – teigė pašnekovė.

Nuotrauka
freja

Gimtadienio savaitę – staigmenos

Grožio industrijoje – milžiniška konkurencija. Dalis grožio meistrų turi savo pamėgtas prekių linijas ir bendradarbiauja su grožio industrijos vadybininkais prekes pristatančiais tiesiai į grožio salonus, kitos gi prekes užsisako internetu. 

– Mūsų pliusas tas, kad pas mus atvykusios gali pasikonsultuoti. Kokia, pavyzdžiui, gelinio lakavimo priemonė padėtų geliui ilgiau išlikti ant nago. Ieškome problemos sprendimo. Kai kurios meistrės negali laukti, kol vadybininkas atras laiko atvežti priemonę, tad atvykusios čia jos prekę gali apžiūrėti ir įsigyti joms patogiu laiku. Be to, grožio meistrėms taikome nuolaidas, – grožio prekių parduotuvės pranašumus vardijo M. Candarienė.

Anot parduotuvės vadovės, moterys vis dažniau ieško kosmetikos, kurių sudėtyje – natūralūs ingridientai. Parduotuvėje yra  prekių linija, tenkinanti ir veganų poreikius.

 „Frėja“ džiaugiasi per devynerius metus susidariusiu nuolatinių klientų ratu. Ryšys palaikomas ir socialiniuose tinkluose. „Frėjos“ feisbuko paskyros „FrėjaGP“ ir „Instagram“ (freja_grozio_priemones) lankytojos gali rasti įvairių patarimų, sužinoti grožio naujienas.

Na, o gimtadienio proga „Frėja“ savo klientes džiugins įvairiomis dovanėlėmis ir socialiniuose tinkluose skelbiamais konkursais.

Užs. Nr. 54

 

Nuotrauka
a
Švietimo ir informavimo kampanijos „Jokio skirtumo“ autorių nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Į Tauragę atkeliavo Neįgaliųjų reikalų departamento inicijuotos kampanijos „Jokio skirtumo“ simbolis – bendravimo suolelis. Jis ne tik gali prisitaikyti prie skirtingų žmonių poreikių, bet ir ragina miestiečius prisėdus pasikalbėti apie verslumą. Kaip sako iniciatyvos autoriai, jokio skirtumo su negalia ar be – gebėjimą imtis ekonominės veiklos gali turėti bet kuris iš mūsų.
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-10
Kiekvienais metais spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena, skirta pagerbti visus pasaulio gyvūnus bei skatinti humanišką elgesį su jais. Augintiniais ne tik malonu rūpintis, jie ir patys teigiamai veikia savo šeimininkus. Tuo įsitikinęs Linas Grigalavičius, kuriam gyvūnai tapo ne tik viso gyvenimo meile, bet ir įkvėpė savam verslui.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-09
​​​​​​​Gėlių salonas Šilalės gatvėje pavadintas „Gėlių baru“, tačiau neapsirikite – svaigaus gėrimo čia niekas neįpils. Užtat čia rasite daugybę nuostabių augalų ir juos puoselėjančią jo savininkę – 24-erių Samantą Venckutę. Visai kitos profesijos mokslus baigusi mergina, įkurdama gėlių saloną, tvirtina ieškojusi erdvės kūrybai, savęs realizacijai. Ir tai, panašu, jai labai neblogai sekasi – gėlių salonas išties išskirtinis, traukiantis akį neįprastais augalais ir jų kompozicijomis, širdžiai mielomis interjero detalėmis. O prie iškabos sudėti ryškiaspalviai moliūgai rėkte rėkia – čia dirba kūrybiškas, stereotipų nesupančiotas žmogus. 
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-02
Tauragėje duris atveria dar vienas restoranas – Gedimino ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje įsikūrė „Jazz Pizza & Grill“, prie kurio įkūrimo ranką pridėjo ir italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Į iškilmingą restorano atidarymą tauragiškiai kviečiami šeštadienį, nuo 15 valandos.
Nuotrauka
sulčių spaudykla
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-09-27
Pasak sulčių spaudimu užsiimančių verslininkų, šiemet skubančių spausti sultis mažiau nei ankstesniais metais. Kalta sausra. Kai kurie nesitiki, jog iš anksti nukritusių obuolių sultys bus skanios, tad tokiu derliaus realizavimu nesirūpina. Nors, kita vertus, dar nėra pats sulčių spaudimo įkarštis – kai kurie obuoliai dar noksta ir eilės prie sulčių spaudyklų, tikėtina, dar nusidrieks. „Tauragės žinios“ pakalbino vienus populiariausių sulčių spaudėjų Tauragės rajone: „Du obuoliukus“ ir Kęsčių bendruomenės atstovą Remigijų Šiaudvytį.
Nuotrauka
verslo liudijimas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-25
Trečiadienį savivaldybės taryba nustatė, kiek kitąmet teks mokėti už verslo liudijimus. Politikai pritarė, kad jie kainuotų tiek pat, kiek ir užpernai, prieš pandemiją. 
Nuotrauka
a
 Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-25
Prieš keletą metų viena prabangiausių uogų laikytų šilauogių šiemet, ko gero, paskanavo kiekvienas. Dėl karštos vasaros jų gausu, tad kainos nesikandžioja. O ką reiškia auginti šią iš Šiaurės Amerikos kilusią uogą mūsų šalyje? Prieš penkerius metus sodyboje įveistos uogos Eglės ir Mariaus Jankauskų šeimai derlių dovanoja trečius metus. Hektaro plote rinkti uogas įdarbinta ir šeima, ir kaimynai. 
Nuotrauka
Autovežis
Įkelta:
2021-08-17
Lietuvos statistikos departamentas pradeda skelbti, kokią dalį konkrečiose įmonėse sudaro nuo koronaviruso galimai imunizuoti darbuotojai. Pasiskiepijusių darbuotojų skaičiai įmonėse ir įstaigose labai įvairūs: tarp daugiausia pasiskiepijusių (ar persirgusių, besitestuojančių) darbuotojų) patenka medicinos, ugdymo įstaigos, vangiai skiepijasi tarptautiniais pervežimais užsiimančių įmonių darbuotojai. Tiesa, jų reikalaujama kas savaitę privalomai testuotis. Šiose įmonėse įtampos daugiausia.
Nuotrauka
a
Margaritos Rimkutės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-14
„Fortūną“ daugelis tauragiškių prisimena kaip vietą, kurioje patyrė begalę gerų emocijų: čia virė sportinės aistros, skambėjo populiariausia muzika. Yra koncertavęs netgi Selas, o jis bet kur nekoncertuoja. Panašu, kad dabar garbingoje „Fortūnos“ istorijoje dedamas taškas – pastatas parduodamas.
Nuotrauka
Nuoma
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-12
Vyriausybė trečiadienį pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pasiūlymui, kad smulkiesiems prekybininkams ir kitiems individualią veiklą vykdantiems verslininkams subsidijų forma būtų kompensuojamos ir su patalpų nuoma ir jų eksploatavimu susijusių išlaidos. Iki šiol tokią paramą galėjo gauti tik juridiniai asmenys.
Nuotrauka
Sąvartynas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-10
Su klimato kaita ir neigiamu žmogaus pėdsaku susijusios nelaimės visame pasaulyje linksniuojamos bene kasdien: Vokietijoje – žmonių gyvybes nusinešantys potvyniai, Sibire – liepsnojantys miškai. Gyventojų nuomone, kasdienybėje aplinkai ir klimatui labiausiai kenkia nerūšiuojamos šiukšlės ir plastikiniai maišeliai – rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa.
Nuotrauka
„Senamiesčio apartamentai“
TAVA nuotrauka
Įkelta:
2021-08-08
​​​​​​​Prieš keletą metų Tauragės centre viešbutį „Senamiesčio apartamentai“ įkūręs žinomas krašto verslininkas Tadas Alijošius COVID-19 pandemiją, sustabdžiusią apgyvendinimo, turizmo ir pramogų verslus, vadina apmąstymo laikotarpiu. Jis teigia, kad vis daugiau žmonių atranda turizmą Lietuvos viduje, keliauja po šalį, o kadangi jo įkurtas viešbutis sulaukė nemenko pripažinimo, svečių netrūksta. Dėl to vyro galvoje verda planai plėstis. Jau nupirktos tam reikalingos patalpos.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-03
Prieš penkerius metus pirmąjį jūros gėrybių restoraną „Selfish Bistro“ su šeima Vilniuje, o vėliau ir Kaune atidaręs tauragiškis Renatas Vainius verslo plėsti nenustoja – įmonės „Polita“ vadovas džiaugiasi šiais metais Palangoje, Žvejų gatvėje, įkurtu restoranu.  Tarp norinčių pušų apsuptyje pasimėgauti jūros gėrybėmis susirenka ir nemažai tauragiškių – šiuos sostinėje jau 18 metų gyvenantis verslininkas stengiasi pakalbinti, o pasididžiavimas sparčiai modernėjančia gimtąja Taurage neblėsta. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
Ko reikia, kad dvi namų šeimininkės ryžtųsi imtis verslo? Drąsos, kruopštumo, noro užsidirbti ir  šiek tiek gyvenime patirto vargo. Būtent tuo pasižymi neseniai valymo paslaugas pradėjusios teikti Ieva ir Rūta, dirbančios „Jūsų namų fėja“ vardu. Kol vaikai darželyje, dvi mažamečių mamos pluša šveisdamos jų klientų kalkėmis apleistas vonios plyteles, riebalais aptukusias virykles ir už gautus pinigėlius svajoja įsigyti nuosavus namus savo šeimoms. O sekasi joms puikiai: pasirodo, valymo paslaugų verslo niša mūsų mieste – dar neužpildyta.
Nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Įkelta:
2021-07-23
​​​​​​​Įsibėgėjus vasarai ir ypač užplūdus karščiams žmonės ėmė šluoti iš parduotuvių įvairias sezonines prekes – kepsnines, lauko baldus, paplūdimio skėčius, sūpynes, kepsnines. O populiariausios prekės, pasak prekybininkų, – baseinai ir ventiliatoriai, kurių neretai net pritrūkstama.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Ruošdamiesi vizitui pas kirpėją sukame galvas, kaip suderinti grožio pasaulyje vyraujančias tendencijas ir praktiškumą. Mados egzistuoja ne tik žmonių, bet ir gyvūnų pasaulyje. Kaip teigia dar šių metų pradžioje Tauragėje šuniukų kirpyklą „Grožio būda“ atidariusi dvidešimt penkerių Akvilė Peldžiūtė, keturkojai visuomet patraukia aplinkinių dėmesį, todėl svarbu rūpintis jų išvaizda.
Nuotrauka
dyzelinas
Įkelta:
2021-07-17
Šią savaitę portalas „Delfi“ aprašė mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės susitikimo metu aplinkos ministro Simono Gentvilo pasisakymą apie būtinybę šaliai atsisakyti dyzelinių automobilių. Pasak ministro, 2023 metais benzino ir dyzelino akcizai turėtų būti suvienodinti. Taip pat planuojama, kad taršesni dyzeliniai automobiliai galės būti nebeįleidžiami į miestų centrus.
Nuotrauka
Stovyklos
Įkelta:
2021-07-13
Vasara - pramogų ir poilsio metas. Daugelis vaikų laiką leidžia vaikų poilsio stovyklose, kuriose šalia įvairių pramogų teikiamos ir maitinimo paslaugos. Tam, kad poilsis tokiose stovyklose neapkarstų, Valstybinės maisto ir veterinarijos ( VMVT) specialistai primena, kad stovyklų organizatoriai turi atidžiai rinktis maitinimo paslaugas teikiančias įmones, o tėvai iš anksto pasidomėti  kaip bus maitinami jų vaikai.
Nuotrauka
statybos
Įkelta:
2021-07-12
Pramonės ir verslo atstovus vienijančios asociacijos skambina pavojaus varpais: užsakymų daugėja, darbo yra, bet dirbančiųjų po pandemijos prisikviesti nepavyksta. Verslo struktūros kalba, kad teks didinti darbo užmokestį. Dabartinėmis sąlygomis bedarbiai renkasi gyventi iš pašalpos ar subsidijų nei dirbti.
Nuotrauka
baidares
Įkelta:
2021-07-10
Šiemet vasara stovyklautojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams nešykšti saulėtų dienų. Itin džiaugiasi ir baidarių nuomos paslaugas siūlantys verslininkai: beveik visi liepos ir rugpjūčio savaitgaliai jau rezervuoti. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-05
Nepaisant COVID-19 pandemijos iššūkių praėję metai buvo palyginti sėkmingi mažmeninės prekybos maisto produktais sektoriui – didesnė dalis įmonių sugebėjo auginti savo apyvartą, o pelningai dirbti pavyko 3 iš 4 sektoriaus įmonių. Panašios tendencijos fiksuotos tiek tarp didžiųjų sektoriaus žaidėjų, tiek tarp vidutinio dydžio, tiek ir tarp smulkiųjų prekybininkų, rodo Registrų centro atlikta mažmeninės prekybos maisto produktais sektoriaus įmonių pateiktų 2020 metų finansinių ataskaitų analizė.