Verslas Tauragėje: būna ir kuriozų, ir detektyvų  
Įkelta:
2021-06-03
Nuotrauka
Šaukštelis
Aprašymas

Raimondos Alysienės nuotrauka

,
Nuotrauka
Jusina
Aprašymas

Justinos Visockienės feisbuko ir Raimondos Alysienės nuotraukos “

,
Nuotrauka
Justina
Aprašymas

Justinos Visockienės feisbuko ir Raimondos Alysienės nuotraukos “

Su įvairiausiais iššūkiais verslams tenka susidurti kone kasdien. Tikru išbandymu tapusi pandemija ir dėl jos paskelbto karantino ribojimai – toli gražu ne vienintelė problema. Nors prabilti apie tai atvirai išdrįsta retas, verslui nemažai ne tik finansinių nuostolių atneša, bet ir sukelia daug streso nesąžiningi konkurentai. „Šaukštelio studijos“ vadovė Justina Visockienė atvira: tenka patirti nemažai reputacinių nuostolių dėl svetimų klaidų ir nekokybiško kopijavimo. 

Sušių – per 60 pavadinimų

UAB „Šaukštelis“ valdomas sušių baras-vyninė, įsikūręs pačiame Tauragės centre, yra vienintelė 

vieta mieste, kuri specializuojasi būtent sušių gamyboje ir siūlo platų japoniškų suktinukų asortimentą. Justina pasakoja, kad prieš 7 metus, atidarant kavinę, visos receptūros buvo nupirktos, buvo pasamdytas profesionalus sušistas, jis ir apmokė dirbti.

– Tada meniu buvo 20 sušių, o dabar jų yra per 60, – pasakoja vadovė. – Tai mūsų pačių sugalvoti receptai, didžioji dalis – mano pačios, bet ir kolektyvas prisideda. Į mūsų meniu pažiūrėję rastumėte ir kai kurių virėjų, mano brolio, mamos vardus, tarkim, „Sonatasake“. Visi receptai nugula mūsų receptų knygose su konfidencialumo ženklu ir laikomi „po užraktu“.

Dauguma receptų sugalvoti dar 2014 metais, kai „Šaukštelio studija“ atsidarė. Rimto sušisto sudarytame meniu – sušiai su lašiša, unguriu, krevetėmis, tunu. Justina ir dabar juokiasi prisiminusi, kaip teko prisitaikyti prie mažo miestelio skonio ir ieškoti kompromisų – daugelis nežinojo, kas tie sušiai, ir pavartę meniu nustebdavo: „O su mėsa neturite?“ Tada buvo sukurti sušiai su vištiena – maisto apžvalgininkų įvertinti skeptiškai, pavadinti netgi „sušių pornografija“, o tauragiškių ir šiandien labai mėgstami.

– Puikiai suprantu, kad tai yra japonų kultūra ir mes ją savotiškai pakoregavome, tačiau gerbiame savo miesto žmones ir įgyvendiname jų norus. Todėl jau po pirmojo mėnesio darbo išplėtėme savo  meniu ir įdėjom į jį tai, ką žmonės norėjo jame rasti. Sušis su vištiena gavo pavadinimą „Town“ (angl. miestas) – tai mūsų miesto sušis, – sako Justina. – Sukūrėme jį su pagarba mūsų miestui ir mūsų miesto žmonėms.

Nuotrauka
Jusina

Konfidencialumo sutartys – griežtos

Deja, nuo nesąžiningų konkurentų neapsaugotas nė vienas. J. Visockienė pasakoja, kad nekart bandyta papirkti „Šaukštelio studijos“ virėjus, daryti „užpirkimus“, vaidinti, kad nori įsidarbinti.

– Esam turėję tokių kuriozų ir detektyvų... – prisimena ji. – Buvo atvejis, kai vieno Tauragės restorano, pavadinimo neminėsiu, barmenė bandė pas mus įsidarbinti, o paskui nutvėriau ją kai ką fotografuojančią. Iškart po incidento ji parašė prašymą išeiti iš darbo, o vos po kelių dienų to restorano meniu atsirado sušių.

Pasak jos, tai jau ne pirmas toks detektyvas, kai žmogus atsiunčiamas į virtuvę, apsimeta, stengiasi kuo daugiau sužinoti, užsirašo, nusifotografuoja... Siuntė savo „šnipus“ ne vienas, bet J. Visockienei tokiais atvejais kažkoks „šeštas pojūtis“ pasako, kad kažkas čia ne taip. Jau apmokant naują žmogų būna keista, kad jis pernelyg jaudinasi. Visus naujus darbuotojus anksčiau ji apmokydavo pati, dabar yra net keli už tai atsakingi darbuotojai. Apmokyti užtrunka, nes reikia išmokti ir technologinę eigą, ir receptūras, ir visą sušių gamybos procesą.

– Su priimamais darbuotojais visada pasirašomos konfidencialumo sutartys. Jos gana griežtos, nes mūsų sritis specifinė, o kadangi didžioji dalis receptų mano pačios sukurti, saugoti juos – mano pareiga,– įsitikinusi Justina. 

„Jei jau kopijuoja, tai bent tegu daro geriau už mus!“

Dar viena, pati naujausia istorija – kai „Šaukštelio studijoje“ dirbusi virėja įsidarbino kitoje kavinėje, o šios meniu praėjusį mėnesį atsirado sušių. Konfidencialumo sutartis dar galiojanti, tad nemalonu, bet laukia teisminiai procesai.

– Liūdna, kai nuostabų talentą turinčios virėjos ir kavinės savininkė neieško ir neatranda savo kelio ir nevilioja klientų patiekalais, kurių galbūt niekas taip skaniai neparuoš kaip ji. Mūsų tauragiškiai – ne kvailiai, jie viską mato ir vertina. Kliento neapgausi, todėl net neverta mėginti kopijuoti, jeigu manai, kad užteks padaryti bet kaip, ir bus gerai, – šypsosi Justina.

Justina sako žinanti, kad yra kas sušius gamina ir namuose, ir dėl to nemato jokių problemų. 

– Konkurencija yra sveikas dalykas, jis verčia mus tobulėti. Tačiau būna, kad klientai susimaišo, kur atvažiuoti sušių atsiimti. Pavyzdžiui, dažnai ateina žmonės pas mus pasiimti užsakymų, kokių mes net neturime. Arba paskambina ir kaltina mus, kad apsinuodijo patys ar net vaikai. Tai būna skaudžios patirtys, nes mes puolam aiškintis, koks tai buvo užsakymas, kada gamintas. Kol galiausiai išsiaiškinam, kad tai buvo ne mūsų gaminti sušiai... 

– Tokie dalykai kelia ir liūdesį, ir pyktį, nes teršia mūsų kokybės vardą, – tvirtina verslininkė, – todėl noriu palinkėti: rinkimės atsakingai. Sušiai apskritai toks patiekalas, kuriuos vieni mėgsta, o kitiems gali nepatikti ar netikti skrandžiui. Ragaudami pirmą kartą rinkimės kokybę, o ne kainą. Gerai ir pigiai nelabai būna... Tegu bando ir kiti, tegu kopijuoja, bet mūsų komandos pažadas – visada būsim vienu žingsniu priekyje!   

Nuotrauka
Justina

Sąžiningiems – pagarba

Nors su nesąžiningais verslininkais J. Visockienei teko susidurti ne kartą, ji sako per septynerius metus mačiusi visokių žmonių. Ji priklauso ir Tauragės apskrities verslininkų asociacijai, pabendrauja, susitinka su daugeliu verslininkų. Ji sako visada gerbsianti tuos, kurie turi savo sritį, sąžiningai gali atsakyti už savo produktą ar paslaugą ir ranką prie širdies pridėję gali pasakyti, kad nieko neapgavo, nieko iš nieko neatėmė, nieko nenuskriaudė ir šiandien valdo sėkmingus verslus, patys nepamiršdami išlikti žmonėmis.

– Jiems – tik pagarba. Tačiau tie, kurie bando kitiems užlipti ant galvos, kažką pasisavinti, atimti, kažin ką atsakytų paklausti, ar yra laimingi. Kai yra atimama, pasinaudojama, galbūt išduodama – tikrai to nesuprantu... – sako ji.  

Galimybių plėstis daug

– Per tuos septynerius darbo metus klientų ratas labai išsiplėtė – mūsų sušius pamėgo ne tik tauragiškiai, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai, – pasakoja Justina. – Pagėgiai, Rietavas, Jurbarkas, Plungė... Anksčiau klientai iš ten būdavo dažni svečiai, o kai dėl karantino nebegalėjo pas mus atvažiuoti, surinkdavo iš draugų ar kaimynų didesnius užsakymus ir prašydavo atvežti iki policijos užkardos.  

Tai gal jau yra plėtros kituose miestuose planų? J. Visockienė neslepia – pasiūlymų netrūksta. Ji pasvarsto ir apie Plungę, seniai kviečia Vilnius, Kaunas. Klaipėdoje yra net partnerių, kolegų, siūlančių patalpas. 

– Visų pirma pagalvoju, ar mes jau esame „užaugę“ iki tų didžiųjų miestų? Man patinka mūsų miestiečių skonis, patinka, kokių klientų ratą turime subūrę, kokį skonį kuriam ir kiek meilės į savo produktą įdedam. Tuo ir žavim žmones, o ir mums patiems smagu ir gera čia dirbti, – svarsto Justina.  

Konkurencija yra sveikas dalykas, jis verčia mus tobulėti. Tačiau būna, kad klientai susimaišo, kur atvažiuoti sušių atsiimti. Pavyzdžiui, dažnai ateina žmonės pas mus pasiimti užsakymų, kokių mes net neturime. Arba paskambina ir kaltina mus, kad apsinuodijo patys ar net vaikai. Tai būna skaudžios patirtys, nes mes puolam aiškintis, koks tai buvo užsakymas, kada gamintas. Kol galiausiai išsiaiškinam, kad tai buvo ne mūsų gaminti sušiai... 

 

O neseniai ji gavo ir stulbinantį pasiūlymą parduoti franšizę į Norvegiją – sudarius sutartis, apmokyti darbuotojus ir su „Šaukštelio studijos“ receptūromis ten atidaryti net keturis sušių barus vienu metu. Tokį pasiūlymą pateikė į svečią šalį išvykę tauragiškiai. 

– Žiūrint iš finansinės pusės, pasiūlymas be galo gundantis, kalbų nėra. Žinoma, prireiktų labai daug darbo, atsakomybės, „dūšios“. Bet teko atsisakyti. Bent jau dabar to daryti kol kas tikrai neturiu galimybių – artimiausi planai sudėlioti antrojo sūnaus laukimu. Taigi pirmiausia turiu pagalvoti apie save. Sakiau, jei noras nepraeis, po kurio laiko apie tai pakalbėsim rimčiau, – atvirauja Justina. 

Optimizmu netrykšta

– Augam visomis prasmėmis kiekvienais metais – ir asortimentu, ir meniu, ir kolektyvu. Pastarieji metai buvo išbandymų metai. Išgyvenom, atlaikėm, išsaugojom visą 15 žmonių komandą, turim planų ateičiai. Manau, kai komanda stipri – galima viską išgyventi. Darbuotojų per karantiną atleisti neteko, labai tuo džiaugiuosi. Man darbuotojai apskritai visada pirmoje vietoje, tai stengiuosi juos išlaikyti, globoti ir rūpintis. Draugiškai susitarėm, vieni ilsėjosi, kiti dirbo, paskui keitėmės, – pasakoja J. Visockienė.  

Su Justina susitikome praėjusią savaitę, kai bendrovė, valdanti „Šaukštelio studiją“ ir „Vilkyškių pieninės“ parduotuvę, minėjo 7-ąjį veiklos gimtadienį, tiesa, kukliai, kadangi problemų, sumaišties ir nežinios netrūksta. 

Situacija versle šiuo metu itin permaininga. Antai pernai „darbingas“ buvo tik laikotarpis nuo birželio 16 iki lapkričio 2 dienos – keli mėnesiai, po to vėl teko užsidaryti ir tiekti maistą tik išsinešti. Dabar, kai jau buvo leidžiama aptarnauti žmones terasoje, ilgą laiką buvo blogi orai, tai lankytojus galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. 

– Sėdėti ir galvoti, kaip čia viskas blogai, kiekvienas gali. Kaip sakau, kai negali pakeisti situacijos, reikia pakeisti savo požiūrį į ją. Aš stengiuosi laikytis pozityviai, ieškoti pliusų, man, pavyzdžiui, dabar ne pro šalį daugiau pailsėti, – šypteli antrojo sūnaus besilaukianti J. Visockienė. 

Paklausta, ką mano apie galimybių pasus, ji sako žiūrinti į jį skeptiškai. Pasak jos, klausimų dėl to kyla daug ir pats faktas, kad žmones reikės skirstyti, nedžiugina.

 

Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2022-09-23
Augant išlaidoms už komunalines ir kitas paslaugas, prekybos tinklas „Lidl Lietuva“ nusprendė iki metų pabaigos skirti papildomą finansinį pastiprinimą savo parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams. Šiuo laikotarpiu jie papildomai bus skatinami „Lidl“ dovanų kortelėmis, tam įmonė planuoja skirti beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
H2o
Įkelta:
2022-09-19
Per šešerius metus įsitvirtinęs Lietuvos privačių klientų rinkoje savitarnos plovyklų tinklas „H2Auto“ numato tolimesnę paslaugų plėtrą. Pasak įmonės atstovų, klientus pavyksta pritraukti patogiu, išmaniu aptarnavimu, kokybiškomis paslaugomis bei konkurencingais pasiūlymais. 
Nuotrauka
jupiterbach
Įkelta:
2022-09-06
Vėjo jėgainių korpusų gamyba besiverčianti bendrovė „Jupiter Bach Lietuva“ kreipėsi į Tauragės rajono savivaldybę pagalbos. Tauragėje veiklą plėtojanti įmonė paprašė prisidėti įrengiant automobilių stovėjimo aikštelę ir šaligatvį pėstiesiems. Taryboje šis klausimas sukėlė aršių politinių diskusijų. Galiausiai sprendimas buvo priimtas – iš savivaldybės biudžeto bus skiriama dalis lėšų.
Nuotrauka
algimanta
Įkelta:
2022-09-05
Trylika metų veikusi „Algimantos svetainė“ Vytauto gatvėje šiuo metu uždaryta. Dabar ten vyksta remontas, po jo ji vėl kvies pietauti ir siūlys daugiausia lietuviškus patiekalus. Tiesa, Algimantos ten nebesutiksite.
Nuotrauka
pika
Įkelta:
2022-08-27
Prezidento g. 62 duris atvėrusi nekilnojamojo turto agentūra „PiKa namai“ plečia savo klientų ratą ir patarimais padeda sėkmingai parduoti ar įsigyti nekilnojamąjį turtą. Apie mintį įkurti verslą, nekilnojamojo turto pasiūlą ir paklausą mūsų mieste pasakoja agentūros vadovas Matas Kaminskas. 
Nuotrauka
kirpykla
Įkelta:
2022-07-30
Tauragėje turime ne vieną kirpyklą, kurioje kerpami vyrai bei tvarkomos jų barzdos, bet vien tik vyrams skirtas grožio salonas – vienintelis. Balandžio 25-ąją grožio saloną vyrams „Džentelmenų studija“ atidaręs 21-erių tauragiškis Egidijus Dusevičius džiaugiasi, kad klientų ratas susidarė labai greitai.
Nuotrauka
starteris
Įkelta:
2022-07-21
Tauragiškis Alvydas, įsigijęs starterį trimeriui, kuris skirtas žolei pjauti, ilgai naujuoju pirkiniu nepasinaudojo – šis sugedo. Vyriškis, nuvykęs pas pardavėjus, pareikalavo grąžinti pinigus, tačiau parduotuvės darbuotojai, anot jo, su tuo nesutiko. Vyriškis jaučiasi apgautas ir panoro situaciją paviešinti. O štai parduotuvės atstovas paaiškino – klientas nepateikė kvito, neaišku ir tai, kaip naudojosi daiktu, kad šis kaip mat sugedo. Alvydo neguodžia ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) pozicija – paprastai jos specialistai sprendžia ginčus, kai kyla nesutarimų dėl didesnės vertės prekių nei kainavo jo įsigytas starteris. 
Nuotrauka
darbas
Įkelta:
2022-06-24
Tauragiškiai – verslūs žmonės. Taip drąsiai galima sakyti pažvelgus į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pateiktus duomenis apie tai, kiek Tauragės rajono gyventojų turi verslo liudijimų ir kokia veikla pagal juos užsiima. Tauragės rajono savivaldybė prieš kurį laiką jau patvirtino ir naują fiksuotų mokesčių sąrašą verslo liudijimus kitais metais planuojantiems įsigyti žmonėms. 
Nuotrauka
kaire lina
Įkelta:
2022-06-11
12 metų vizažiste dirbanti Lina Kairė prieš pusę metų įkūrė savo makiažo studiją ir  pavadino ją „LK makiažo akademija“. Trijų vaikų mama įgijo teisės bakalaurą, dirbo prokuratūroje ir vis tiek nusprendė grįžti prie savo jaunystės svajonės – darbo grožio srityje. Dabar ji savo žiniomis dalijasi su kitais.
Nuotrauka
sumustiniu baras
Įkelta:
2022-06-08
Jaunimo pamėgtas Sumuštinių baras Spaustuvės g. jau užvėrė duris. Tiesa, nusiminti neverta – jis uždaromas ne visam laikui. Netrukus jis vėl pakvies lankytojus, tik jau kitoje vietoje. 
Nuotrauka
jovaru
Įkelta:
2022-06-04
Pukelių šeima darbuojasi šiltnamiuose Jovaruose. Šios veiklos pradininkai buvo tėvai Regina ir Petras Pukeliai, vėliau prisijungė ir sūnus Marius su žmona Daiva. Vienu metu surinkti visą šeimą sunku: vienas veža gėles ir daigus žmonėms į namus, kitas priima klientus vietoje, dar kitas rūpinasi gėlėmis. 
Nuotrauka
metalas
Įkelta:
2022-05-27
Už automobilį – 200 eurų, už aliuminį ratlankį – 10–12 eurai, už ketaus vonią – 15–30 eurų –  maždaug tiek metalo supirktuvės šiuo metu moka gyventojams už jų atvežtus daiktus. Metalų kainos, šį pavasarį rekordiškai augusios, dabar jau grįžta į normalias vėžes. Vis dėlto metalų kainoms pradėjus kristi supirkėjai nuostolių neskaičiuoja – tokios įvykių eigos jie tikėjosi. 
Nuotrauka
pienas
Įkelta:
2022-05-22
31-erių Gaudas Giedraitis  su šeima gyvena kaimyniniame Jurbarko rajone, Vadžgiryje, tačiau jo gaminamo avižų gėrimas jau ragavo dažnas tauragiškis. Jaunasis verslininkas pats stebisi, kaip sparčiai populiarėja jo su žmona Milda gaminamas produktas. Nors kelias iki galutinio produkto – tokio, kurį žmonės skanauja, giria ir stebisi jo nauda, –  buvo ilgas ir akmenuotas. Kaip sakoma, per kančias – į žvaigždes... Žinoma, iki žvaigždžių dar toli, tačiau dabar, nors dirbti tenka labai sunkiai, Gaudas jaučiasi esąs savo vietoje.  
Nuotrauka
tava
Įkelta:
2022-05-17
Kartais net ir neoficialūs renginiai turi oficialumo, kai sakomos sveikinimo kalbos, teikiami apdovanojimai, pagerbiami nusipelniusieji. Toks beveik oficialus renginys vyko ir praėjusį penktadienį – į šventę Liberty Beach Wake Park rinkosi Tauragės apskrities verslininkų asociacijos nariai: pagerbti sukaktuvininkų, pasveikinti geriausių ir pabendrauti neoficialioje aplinkoje, skambant kauniečių grupės „DixXband“ grojamai muzikai.
Nuotrauka
pinu
Įkelta:
2022-05-11
Tauragiškė Indrė Čistiakova pinti makramė technika pradėjo prieš ketverius metus. O jos įkurta studija „PinuPinu“ greit švęs pirmąjį gimtadienį. Pasak Indrės, studija yra jos kūrybos namai. Pradėdama organizuoti edukacijas moteris jautė pagiežą iš jau pinančiųjų, kad moko, kad atsiras konkurentų. I. Čistiakova iš viso makramė technikos mokė jau 170 žmonių, bet iš jų pynimu toliau užsiėmė vos 7 asmenys, tad ji konkurencijos nebijo, sako, jog sveika konkurencija yra naudinga kiekvienam verslui.
Nuotrauka
benetai
Įkelta:
2022-05-07
Prieš kelerius metus į Šikšnių kaimą nusprendusi atsikraustyti jauna Benėtų šeima sugalvojo, kad nemažas plotas laisvos žemės prie namo gali būti panaudotas prasmingiau, tad planavo išsikasti tvenkinį, tačiau planus sujaukė paragautos nuostabaus skonio šilauogės. Nors prieš 4 metus šeima dar gyveno mažo stebuklėlio Elijaus laukimu, nusprendė neatidėlioti ir pradėti auginti šilauoges. Apie rūpesčius ir džiaugsmus įgyvendinant sumanymą papasakojo Ligita.  
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2022-04-14
Savivaldybė kviečia pasinaudoti Tauragės rajono savivaldybės teikiamomis finansavimo galimybėmis. Pastarajame tarybos posėdyje rajono politikai atnaujino smulkaus ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos tvarkos aprašą. Pasinaudoti teikiama parama dabar bus dar paprasčiau. 
Nuotrauka
kavine
Įkelta:
2022-04-13
Miesto viešojo maitinimo sferoje – šiokios tokios permainos: Bažnyčių gatvėje jau porą mėnesių užsukti kviečia nauja kavinukė „Coffeine“, anksčiau populiari buvusi „Vero cafe“ užvėrė duris, o viešbutyje įsikūrusi kepyklėlė, kurioje irgi galima buvo išgerti kavos, keičia savininkus. 
Nuotrauka
Autorės nuotraukos
Įkelta:
2022-04-10
Aukštupių kaime gyvenantys Vitalija ir Saulius Steponaičiai darbuojasi augalų versle nuo pat jaunystės. Klientų jiems tikrai netrūksta – jų atvyksta iš visos Lietuvos. Šeima atvirauja, kad po gaisro sudegus šiltnamiui jau planavo nuleisti rankas ir viską mesti. Vis dėlto viską atstatę dirba toliau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-03-27
​​​​​​​Dar nėra nė metų, kai prie didžiosios „Maximos“ duris atvėrė specializuota mėsos parduotuvėlė „Bekonas“. Per tą laiką apyvarta augo ne procentais, bet kartais, gerokai išsiplėtė asortimentas. O svarbiausia – ją įkūręs verslininkas Vilius Stumbra atidarė dar keletą tokių parduotuvių kituose miestuose, be to, baigia įrengti cechą, kuriame bus marinuojama mėsa.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-03-27
Lietuviai myli savo namus ir gamtą. Visi nori gyventi kuo gražesnėje aplinkoje, tačiau kad ji būtų graži, reikia įdėti daug darbo, aukoti savaitgalius. Nuvirtęs medis, plinkanti veja, ne vietoje augantis krūmas – tokių ir kitokių bėdų turi kone kiekvienas sodas, ir išspręsti jas dažnai – ne šeimininkų jėgoms, o ir aukoti visą laisvalaikį ne visiems norisi. Į pagalbą gali atskubėti Tauragėje įsikūrusi aplinkos tvarkymo įmonė „Skalvis“.
Nuotrauka
tava
Įkelta:
2022-03-05
Daugiau nei prieš du dešimtmečius Tauragėje įsikūrusi ir apskrities verslininkus vienijanti organizacija, kaip ir kasmet, savo narius sukvietė į ataskaitinį susirinkimą. Metinę ataskaitą pristatė prieš vienerius metus TAVA pirmininku tapęs UAB „Metta“ vadovas Marius Jucikas. Aptarti nuveikti darbai, projektai, problemos, pasidžiaugta pasiekimais.
Nuotrauka
sėklos
Įkelta:
2022-01-29
Sodininkai ir daržininkai jau nekantraudami laukia pavasario, o belaukdami neretai užsuka į sėklų parduotuves – pasmalsauti apie naujas sėklų rūšis ar priemones joms daiginti. Specializuotoje sėklų ir augalų parduotuvėje „Kad augtų ir žydėtų“, įsikūrusioje Šilalės gatvėje, juos pasitinkantis Vladas Alejevas patarimų negaili. Jis mielai pasidalino savo žiniomis ir su „Tauragės žinių“ skaitytojais.
Nuotrauka
nestle
Įkelta:
2022-01-28
Nuo šiol aukštos kokybės degalų galės įsipilti ir tauragiškiai – automatinių degalinių tinklas „Neste“ atidarė pirmąją degalinę Tauragėje. Vairuotojams patogioje vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje, įrengta degalinė veiks visą parą, joje bus galima ne tik įsipilti kokybiškų degalų, bet ir įsigyti priedo „AdBlue“ bei pasinaudoti automobilių stiklų ploviklio „EasyFill“ kolonėle.