Geriausia metų įmonė – Projektų rengimo grupė (nuotraukos)
Įkelta:
2011-12-02
Nuotrauka
Aprašymas
TAVA pirmininko Dariaus Stankaus sveikinimai Laurai Švickienei. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Apdovanojimas Sigitui Mičiuliui
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Renginį vedė Laimonas Rimkus. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Aida Zigmantavičienė. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Darbo biržos apdovanojimas Mečislovui Lenktaičiui. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Vilkyškių pieninės direktorius Gintaras Bertašius. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė. Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Gedimino Tamulyno nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Dainuoja Evelina Sašenko. Gedimino Tamulyno nuotrauka

Vakar Tauragės kultūros rūmuose į kasmetinius geriausių apskrities verslo įmonių rinkimus verslininkus, valdžios atstovus, žurnalistus kvietė Tauragės apskrities verslininkų asociacija (TAVA). Geriausios TAVA įmonės titulas šiemet atiteko verslininkės Lauros Švickienės vadovaujamai individualiajai įmonei Projektų rengimo grupė.

Geriausių įmonių rinkimus TAVA rengia šeštus metus iš eilės. Tai jau tapo tradicija. Pagrindiniai konkurso vertinimo kriterijai – įmonių pardavimo pajamos, darbuotojų skaičius, investicijos, visi sumokėti mokesčiai ir gauti apdovanojimai. Lyginami praėjusių ir šių metų devynių mėnesių rezultatai.

Geriausia šių metų TAVA įmone pripažinta IĮ Projektų rengimo grupė. Šios įmonės pardavimo pajamos palyginti su ankstesniaisiais metais išaugo 507%.

– Esu nustebinta tokio įvertinimo, – pakviesta ant scenos atsiimti apdovanojimo, sakė Projektų rengimo grupės direktorė L. Švickienė. – Mūsų įmonė mažytė, dirbame penkiese. Nuoširdžiai dėkoju visiems mūsų klientams ir savo darbuotojoms. Jūs pačios geriausios.

Projektų rengimo grupė tauragiškiams padeda rengti projektus Europos Sąjungos paramai gauti ir tokioms lėšoms įsisavinti.

Į geriausiųjų penketuką, be Projektų rengimo grupės, pateko UAB „Valdymo apskaita“ (vadovas Modestas Petraitis), UAB „Tausauga“ (vadovas Žygimantas Zaleckas), Lietuvos ir Vokietijos UAB „Televizijos komunikacijos“ (vadovas Vilmantas Liorančas) irUAB „Tauragės vandenys“ (vadovas Rimantas Veisas).

Socialiai atsakingo verslo nominacija atiteko Sigito Mičiulio individualiajai įmonei „Bremena“. Į šią nominaciją, be „Bremenos“, pretendavo „Taunorva“, „Modernus miestas“, SDG, „Trelleborg engineered systems Lithuania“, „Valdymo apskaita“, "Tausauga“, „Švytis“. Nuspręsta, kad dosniausia socialiniams projektams šiemet buvo nuolat rajono sportininkus ir kultūros puoselėtojus remianti „Bremena“.

– Dievas davė, Dievas atėmė. O jeigu dar neatėmė, tai reikia pasidalint, – atsiimdamas apdovanojimą sakė „Bremenos“ vadovas S. Mičiulis.

Savo apdovanojimus įsteigė ir atskiros institucijos.

„Sodros“ apdovanojimas, skirtas TAVA įmonei, nepriekaištingai vykdančiai Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo įstatyme draudėjams nustatytas pareigas ir 2011 m. sumokėjusiai daugiausiai valstybinio socialinio draudimo įmokų, atiteko UAB „Trelleborg engineered systems Lithuania“ (vadovė Aida Zigmantavičienė). „Sodros“ Tauragės skyriaus direktorius Žydrūnas Valančius įteikdamas apdovanojimą šios bendrovės vadovei palinkėjo „Trelleborg‘ui“ tapti geidžiamiausiu darbdaviu Tauragėje.

Tauragės rajono savivaldybės įsteigtas apdovanojimas taip pat atiteko šiai bendrovei – už daugiausiai į rajono biudžetą sumokėtų mokesčių. A. Zigmantavičienei ranką spausdamas rajono vicemeras Silverijus Statkus nusistebėjo, kad Tauragėje išliko dar tiek daug verslininkų.

– Ačiū, kad nešate šią naštą, – sakė S. Statkus.

Bendrovei „Trelleborg engineered systems Lithuania“ atiteko ir Kauno kolegijos Tauragės skyriaus padėka už įdomiausią šiemet surengtą paskaitą.

Darbo birža apdovanojo penkias įmones. Apdovanojimas už darbo vietų išsaugojimą ir darbuotojų užimtumo palaikymą atiteko AB „Tauragės maistas“ (vadovas Mečislovas Lenktaitis). Prizai už naujų darbo vietų kūrimą ir aktyvią partnerystę, skatinant užimtumą, skirti UAB „Tauraplastas“ (vadovas Irmantas Arlauskis) ir AB „Vilkyškių pieninė“ (vadovas Gintaras Bertašius). Už aktyvią partnerystę skatinant užimtumą ir sprendžiant nedarbo problemas apdovanotos AB „Modest“ (vadovas Kęstutis Keršys) ir Šilalės UAB „Pitlius“ (vadovas Eugenijus Gudauskas).

– Ačiū už bendradarbiavimą. Šiemet darbą rado 6000 Darbo biržos klientų, – sakė Tauragės teritorinės darbo biržos direktorius Mindaugas Macas.

Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija apdovanojo įmonę, šiemet mokėjusią didžiausią vidutinį darbo užmokestį. Apdovanojimas įteiktas UAB „Tauraplastas“. Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Laimutė Mačernienė pabrėžė, kad didžiausias įmonių turtas – jų darbuotojai, mokėdami didesnius atlyginimus darbdaviai tik įrodo, kad juos gerbia ir saugo.

Geriausia Jurbarko rajono įmone tapo UAB „Savas medis“ (vadovas Česlovas Petraitis), Šilalės – Sigito Vaičiulio įmonė, Pagėgių – UAB „Senasis Rambynas“ (vadovas Ramūnas Čepas).

Bendrovė „Tele2“ apdovanojo TAVA įmonę, kuriai prizas atiteko burtų keliu. Planšetiniu kompiuteriu gali džiaugtis UAB „Akmenukas“.

Verslininkus pasveikino naujoji Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė.

– Man didelė garbė sveikinti jus, verslininkus, kurie dar gali taip save vadinti. Sėkmės ir tikėjimo tuo, ką darote, – sakė ji.

Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkas Darius Stankus pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau Tauragės apskrities įmonių nepabijo dalyvauti geriausios įmonės rinkimuose, nesibaimina atskleisti savo veiklos subtilybių, pajamingumo, ateities planų.

– Žvelgdami į šių metų duomenis, galime tik pasidžiaugti, kad apie 80% rinkimuose nusprendusių dalyvauti įmonių apyvarta augo arba nekito, darbo vietų didino apie pusę rinkimuose dalyvavusių įmonių, apie 80% jų skyrė lėšų investicijoms, – sveikindamas verslininkus kalbėjo TAVA pirmininkas Darius Stankus.

Verslininkams ir jų įmonių darbuotojams dainavo balsingoji Evelina Sašenko, jai akompanavo kolega Paulius Zdanavičius, šoko Gintarė ir Tomas Slausgalviai.

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-13
Žygaičių seniūnijos Balčių kaime, Linos ir Tomo Budrikų šeimos sode, vaikštinėja mūsų kraštuose ne itin įprasti gyvūnai – alpakos. Šie švelnūs gyvūnai ilgais elegantiškais kaklais, didelėmis akimis, ilgomis blakstienomis, grakščiomis kojomis ir įspūdingais skleidžiamais garsais sužavi tikrai ne vieną. Važiuodami pro šalį žmonės neretai stabteli jais pasigrožėti. Auginti alpakas šeima pradėjo dėl papildomo uždarbio – parduoti galima ne tik alpakas, bet ir iš jų vilnos verpiamus siūlus. Vis dėlto alpakos suteikia ir daug džiaugsmo – jos labai smalsios, emocingos ir švelnios, visada smagu su jomis leisti laisvalaikį ir stebėti natūralią jų gyvenseną. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-01
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pernai transporto priemonę ar nekilnojamojo turto (NT) objektą pardavę gyventojai iki gegužės 2 d. turi sau užduoti keletą klausimų ir įsivertinti, ar dėl šių sandorių jie turi pareigą teikti pajamų mokesčio deklaraciją bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį (GPM), ar ne. VMI duomenimis, šiemet pajamų deklaracijų laukiama iš maždaug 175 tūkst. gyventojų, kurie pernai pardavė minėtą turtą – apie 45 proc. tai jau padarė.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-04-30
Maždaug septynerius metus internetu drabužiais prekiavusios seserys Erika ir Ieva Geštautaitės pagaliau ryžosi įgyvendinti svajonę – atidaryti fizinę parduotuvę. Praėjusią savaitę Spaustuvės gatvėje senelių name duris atvėrusi su artimųjų pagalba įkurta „Aprangos studija“ jau laukia pirkėjų.
Nuotrauka
tava
Linos Buchlickajos-Lauciuvienės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-23
Prieš keletą dienų įvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išrinkta nauja TAVA taryba, Marius Jucikas perrinktas antrajai asociacijos vadovo kadencijai.
Nuotrauka
kings
„Kings“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-24
Restoranas „Kings“, įsikūręs Vytauto gatvėje, pakeitė šeimininkus – dabar jis priklauso UAB „Šaukštelis“, valdančiai „Šaukštelio studiją“ ir „Gurmanų studiją“. Kelioms dienoms uždarytas atnaujinimui, jau šiandien atveria duris. 
Nuotrauka
verslas
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-03
Surengtame savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintas Tauragės rajono naujas smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programos tvarkos aprašas, kuriame numatyta pradedančius verslą ir kuriančius naujas darbo vietas paremti labiau – kai kurios išlaidos bus kompensuojamos ne vienerius, o trejus metus, o skiriamas sumas nuspręsta didinti.
Nuotrauka
akvariumas
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2022-12-23
Daugybę metų gyvavusios žūklės reikmenų parduotuvės „Akvariumas“ savininkai parduoda verslą. Pasak Daivos Kukanauskienės, jau atsirado ir susidomėjusiųjų.
Nuotrauka
asta skalauskiene
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Nuo rugsėjo pabaigos Centro turguje veikianti Skalauskų šeimos užkandinė-kebabinė „Yzy“ klientus vilioja ne tik įprastais kebabais, bet ir ispaniškais greitojo maisto patiekalais, kuriuos gaminti užkandinės savininkė mokėsi Ispanijoje. 
Nuotrauka
desertine
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-29
Centro turguje prieš porą savaičių įsikūrė „Mini desertinė“, tauragiškius kviečianti paskanauti desertų su kava ar arbata. 
Nuotrauka
Martyno Vainoro nuotrauka
Įkelta:
2022-10-10
Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) po dvejus metus trukusios pandeminės pertraukos rugsėjo 29-ąją iškilmingai minėjo 103-iajį gimtadienį, į kurį buvo pakviesta verslo bendruomenė, aptarta verslo situacija, pagerbti verslo lyderiai, įteikti rūmų apdovanojimai bei padėkos ženklai. Apdovanojimą pelnė ir tauragiškis verslininkas Sigitas Mičiulis.
Nuotrauka
baznyciu g
Jono Valaičio nuotrauka
Įkelta:
2022-10-06
Tauragės miesto centre planuojama sukurti mažos taršos zoną, kurioje būtų leidžiamas tik elektromobilių, elektrobusų, paspirtukų ir dviračių eismas. Nors politikai dar neapsisprendė, daugiausia kalbama apie tai, jog ji, tikėtina, bus Bažnyčių gatvėje. Tauragės meras Dovydas Kaminskas ramina, kad artimiausiu metu jokių ribojimų šioje gatvėje įvesti neplanuojama. Planams, jog į šią gatvę galės įvažiuoti ne bet kas, nepritaria ir su meru susitikusi verslo bendruomenė. 
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2022-09-23
Augant išlaidoms už komunalines ir kitas paslaugas, prekybos tinklas „Lidl Lietuva“ nusprendė iki metų pabaigos skirti papildomą finansinį pastiprinimą savo parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams. Šiuo laikotarpiu jie papildomai bus skatinami „Lidl“ dovanų kortelėmis, tam įmonė planuoja skirti beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
H2o
Įkelta:
2022-09-19
Per šešerius metus įsitvirtinęs Lietuvos privačių klientų rinkoje savitarnos plovyklų tinklas „H2Auto“ numato tolimesnę paslaugų plėtrą. Pasak įmonės atstovų, klientus pavyksta pritraukti patogiu, išmaniu aptarnavimu, kokybiškomis paslaugomis bei konkurencingais pasiūlymais. 
Nuotrauka
jupiterbach
Įkelta:
2022-09-06
Vėjo jėgainių korpusų gamyba besiverčianti bendrovė „Jupiter Bach Lietuva“ kreipėsi į Tauragės rajono savivaldybę pagalbos. Tauragėje veiklą plėtojanti įmonė paprašė prisidėti įrengiant automobilių stovėjimo aikštelę ir šaligatvį pėstiesiems. Taryboje šis klausimas sukėlė aršių politinių diskusijų. Galiausiai sprendimas buvo priimtas – iš savivaldybės biudžeto bus skiriama dalis lėšų.
Nuotrauka
algimanta
Įkelta:
2022-09-05
Trylika metų veikusi „Algimantos svetainė“ Vytauto gatvėje šiuo metu uždaryta. Dabar ten vyksta remontas, po jo ji vėl kvies pietauti ir siūlys daugiausia lietuviškus patiekalus. Tiesa, Algimantos ten nebesutiksite.
Nuotrauka
pika
Įkelta:
2022-08-27
Prezidento g. 62 duris atvėrusi nekilnojamojo turto agentūra „PiKa namai“ plečia savo klientų ratą ir patarimais padeda sėkmingai parduoti ar įsigyti nekilnojamąjį turtą. Apie mintį įkurti verslą, nekilnojamojo turto pasiūlą ir paklausą mūsų mieste pasakoja agentūros vadovas Matas Kaminskas. 
Nuotrauka
kirpykla
Įkelta:
2022-07-30
Tauragėje turime ne vieną kirpyklą, kurioje kerpami vyrai bei tvarkomos jų barzdos, bet vien tik vyrams skirtas grožio salonas – vienintelis. Balandžio 25-ąją grožio saloną vyrams „Džentelmenų studija“ atidaręs 21-erių tauragiškis Egidijus Dusevičius džiaugiasi, kad klientų ratas susidarė labai greitai.
Nuotrauka
starteris
Įkelta:
2022-07-21
Tauragiškis Alvydas, įsigijęs starterį trimeriui, kuris skirtas žolei pjauti, ilgai naujuoju pirkiniu nepasinaudojo – šis sugedo. Vyriškis, nuvykęs pas pardavėjus, pareikalavo grąžinti pinigus, tačiau parduotuvės darbuotojai, anot jo, su tuo nesutiko. Vyriškis jaučiasi apgautas ir panoro situaciją paviešinti. O štai parduotuvės atstovas paaiškino – klientas nepateikė kvito, neaišku ir tai, kaip naudojosi daiktu, kad šis kaip mat sugedo. Alvydo neguodžia ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) pozicija – paprastai jos specialistai sprendžia ginčus, kai kyla nesutarimų dėl didesnės vertės prekių nei kainavo jo įsigytas starteris. 
Nuotrauka
darbas
Įkelta:
2022-06-24
Tauragiškiai – verslūs žmonės. Taip drąsiai galima sakyti pažvelgus į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pateiktus duomenis apie tai, kiek Tauragės rajono gyventojų turi verslo liudijimų ir kokia veikla pagal juos užsiima. Tauragės rajono savivaldybė prieš kurį laiką jau patvirtino ir naują fiksuotų mokesčių sąrašą verslo liudijimus kitais metais planuojantiems įsigyti žmonėms. 
Nuotrauka
kaire lina
Įkelta:
2022-06-11
12 metų vizažiste dirbanti Lina Kairė prieš pusę metų įkūrė savo makiažo studiją ir  pavadino ją „LK makiažo akademija“. Trijų vaikų mama įgijo teisės bakalaurą, dirbo prokuratūroje ir vis tiek nusprendė grįžti prie savo jaunystės svajonės – darbo grožio srityje. Dabar ji savo žiniomis dalijasi su kitais.
Nuotrauka
sumustiniu baras
Įkelta:
2022-06-08
Jaunimo pamėgtas Sumuštinių baras Spaustuvės g. jau užvėrė duris. Tiesa, nusiminti neverta – jis uždaromas ne visam laikui. Netrukus jis vėl pakvies lankytojus, tik jau kitoje vietoje. 
Nuotrauka
jovaru
Įkelta:
2022-06-04
Pukelių šeima darbuojasi šiltnamiuose Jovaruose. Šios veiklos pradininkai buvo tėvai Regina ir Petras Pukeliai, vėliau prisijungė ir sūnus Marius su žmona Daiva. Vienu metu surinkti visą šeimą sunku: vienas veža gėles ir daigus žmonėms į namus, kitas priima klientus vietoje, dar kitas rūpinasi gėlėmis. 
Nuotrauka
metalas
Įkelta:
2022-05-27
Už automobilį – 200 eurų, už aliuminį ratlankį – 10–12 eurai, už ketaus vonią – 15–30 eurų –  maždaug tiek metalo supirktuvės šiuo metu moka gyventojams už jų atvežtus daiktus. Metalų kainos, šį pavasarį rekordiškai augusios, dabar jau grįžta į normalias vėžes. Vis dėlto metalų kainoms pradėjus kristi supirkėjai nuostolių neskaičiuoja – tokios įvykių eigos jie tikėjosi.