Rastas dingusios moters kūnas
Įkelta:
2023-09-06
Nuotrauka
žvakė
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja, jog dingusios moters kūnas rastas upėje.

12.35 val. Tauragės apskrities policija informavo, kad upėje rastas dingusiosios Z. M. kūnas.

Kaip šįryt informavo policija, rugsėjo 5 d. apie 11 val. iš namų, Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, Tuopų gatvėje, žalios spalvos dviračiu išvažiavo Z. M., gimusi 1959 m., ir iki šiol negrįžo.
Netoli Jūros upės, Tauragės rajone, Ringių kaime, buvo rastas ieškomos moters dviratis.
Moteris stambaus kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, šviesiais trumpais plaukais, vilkėjo pilką megztuką, ant skruosto turi apgamą.
Žinančius šios moters buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, policija prašo nedelsiant pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnams, tel. 8 700 64300 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

„Į paiešką vakar buvo pasitelkti ir ugniagesiai gelbėtojai“, – teigė Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje rašoma, kad 20.36 val.  Tauragės AVPK budėtojas pranešė, kad reikalinga ugniagesių pagalba atlikti žvalgybą upėje Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Ringių kaime, Dvaro gatvėje, dėl galimai nuskendusio žmogaus.

Atvykus, ugniagesys apsivilkęs naro kostiumą ir naudodamas kobinį, pėsčiomis upėje atliko žvalgybą 50 m atkarpoje. Taip pat atlikta žvalgyba netoliese esančiame apleistame šulinyje. Skenduolis nerastas.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija dalijasi, kad rugsėjo 29 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje pranešama apie rastą sprogmenį.
Nuotrauka
poli
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-28
Trečiadienį, rugsėjo 27 d., Pagėgių savivaldybėje, ugdymo įstaigų teritorijose ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu siekė nustatyti asmenis rūkančius ar turinčius su savimi tabako gaminių, ar elektroninių cigarečių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.