Policijos suvestinėje – vagystė bei smurtas
Įkelta:
2023-09-04
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Tauragės apskrities policijos nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Rugsėjo 1-ąją Tauragės apskrities policijai pranešta apie 2 smurtautojus ir vagystę.

Penktadienį, apie 11 val. Tauragėje, Prezidento g., žodinio konflikto metu, neblaivus (0,49 prom.) vyras, gimęs 1975 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1975 m. Vyras sulaikytas.

Kaip teigė Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, nukentėjusioji buvo blaivi ir policijai apie įvykį pranešė pati. Apie šį įvykį buvo informuoti ir medikai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną apie smurtą pranešė ir dar vienas įvykį pastebėjęs asmuo. 15.25 val. namo kieme, Tauragėje, J. Navasaičio gatvėje, neblaivus (0,43 prom.) vyras, gimęs 1965 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1968 m.

Pasak policijos atstovės, nukentėjusioji buvo blaivi ir medikų pagalbos atsisakė. Asmenys yra šeimos nariai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Rugsėjo 1-ąją pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

 Pranešta, kad iš prekybos centro, Tauragėje, Gedimino g., vyras, gimęs 1977 m., pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis 489,79 eurai.

„Buvo gautas  prekybos centro pranešimas, kad vyras 2023 m. liepos 31 d., rugpjūčio 12 d., rugpjūčio 15 d., rugpjūčio 19 d. pavogė alkoholinių gėrimų, kurių bendra vertė 489,79 eurai“, – informavo L. Banienė.

  Nuotrauka
  kontra
  Lietuvos policijos nuotraukos
  Įkelta:
  prieš 18 valandų
  Kaip informuoja Tauragės apskrities policija, penktadienį, gegužės 24 d., apie 18.05 val. Šilalės rajone, ties Prienų kaime, kelyje Vilnius–Kaunas-Klaipėda, patruliuodami Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Toyota Avensis“, kurį vairavo vilnietis, gimęs 1981 m.
  Nuotrauka
  teis
  Nuotraukos autorius – Augustas Didžgalvis
  Įkelta:
  2024-05-22
  Praėjusiais metais pirmosios instancijos teismuose buvo išnagrinėta daugiau nei 500 bylų dėl teisinių darbo santykių (dėl darbo užmokesčio, darbo sutarties pasibaigimo bei nutraukimo ir kt.). Netrūko ir bylų, susijusių su darbuotojais iš užsienio valstybių. Kokiomis sąlygomis darbdavys privalo įdarbinti asmenį iš užsienio, ar darbo sutartys su užsieniečiais kuo nors skiriasi, ką darbuotojui reikėtų žinoti bandant apginti savo teises? Į visus šiuos klausimus atsakė Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Romualdas Gylys.
  Nuotrauka
  ligonine
  Įkelta:
  2024-05-21
  Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) bendradarbiaudama su Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) vykdo socialinę kampaniją „Duoti ar neduoti?“. Kampanijos tikslas – skatinti dialogą tarp medikų ir pacientų, atkreipiant dėmesį į skaidrumo svarbą medicinos sektoriuje ir kyšių sukeliamas neigiamas emocijas. Visus metus įvairiose šalies ligoninėse medikai ir pacientai bus kviečiami ne tik išvysti stendą, kuriuo siekiama atskleisti smulkiosios korupcijos gydymo įstaigose žalą, bet ir išreikšti savo nuomonę, kaip elgtis, kai susiduriama su kyšio provokavimu ar siūlymu. Šiuo metu stendą galima pamatyti Tauragės ligoninėje.
  Nuotrauka
  savivaldybe
  Įkelta:
  2024-05-09
  Prokuratūra praėjusią savaitę teismui pateikė keturis civilinius ieškinius, kuriais prašoma Mažeikių rajono savivaldybei iš tarybos nario Lauryno Jonausko, Radviliškio rajono savivaldybei iš tarybos nario Gabrieliaus Verdingo, Tauragės rajono savivaldybei iš tarybos nario Dariaus Petrošiaus bei Kretingos rajono savivaldybei iš tarybos narės Jolitos Vaickienės priteisti bendrai daugiau nei 42 tūkst. eurų.
  Nuotrauka
  sukčiai
  Įkelta:
  2024-05-06
  Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
  Nuotrauka
  Policija
  „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
  Įkelta:
  2024-05-06
  Kaip pranešama policijos suvestinėje mamos diena nepraėjo be smurto, Šilutės rajone  nevaldomas tapo oro balionas bei apgadintas automobilis.
  Nuotrauka
  Asociatyvi nuotrauka
  Asociatyvi nuotrauka
  Įkelta:
  2024-04-29
  Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai šią ir praėjusią savaitę teismui pateikė du civilinius ieškinius, kuriais prašoma Tauragės rajono savivaldybei iš tarybos nario Kęstučio Balašaičio bei Kretingos rajono savivaldybei iš tarybos nario Vytauto Ročio priteisti bendrai daugiau nei 26 tūkst. eurų.
  Nuotrauka
  teismas
  Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
  Įkelta:
  2024-04-26
  Vakar, Tauragės apylinkės teismo kolektyvas atsisveikino su kadenciją baigusiu teisėju Egidijumi Mockaičiu. Šias garbingas pareigas teisėjas ėjo 15 metų, iš kurių paskutinius penkerius metus ėjo Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas.
  Nuotrauka
  Dingo
  Įkelta:
  2024-04-26
  2024 m. balandžio 22 d. apie 16.00 val. iš namų, Tauragėje, išėjo ir negrįžo Jurgita Šnaraitė, gim. 1984 m.
  Nuotrauka
  Dingo
  Įkelta:
  2024-04-18
  Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
  Nuotrauka
  Policija
  Įkelta:
  2024-04-08
  Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
  Nuotrauka
  policija
  Policijos nuotraukos
  Įkelta:
  2024-03-28
  Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
  Nuotrauka
  narkotikai
  Lietuvos policijos nuotrauka
  Įkelta:
  2024-03-23
  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
  Nuotrauka
  teismas
  „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
  Įkelta:
  2024-03-18
  Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
  Nuotrauka
  auto
  Lietuvos policijos nuotraukos
  Įkelta:
  2024-03-18
  Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
  Nuotrauka
  cigaretės
  Lietuvos policijos nuotraukos
  Įkelta:
  2024-03-16
  Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
  Nuotrauka
  policija
  Tauragės apskrities policijos nuotrauka
  Įkelta:
  2024-03-13
  Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
  Nuotrauka
  mantija
  Įkelta:
  2024-03-08
  Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.