Neblaivi vairuotoja kliudė tris automobilius
Įkelta:
2023-09-18
Nuotrauka
alkotesteris
Aprašymas

Asociatyvi BNS nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragėje neblaivi „Audi“ vairuotoja sukėlė avariją.

Tauragės apskrities policija praneša, kad rugsėjo 17-ąją, apie 00.13 val. Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto g., neblaivi (2,12 prom.) 19-metė mergina vairuodama automobilį „Audi A4“ sukėlė eismo įvykį, kurio metu apgadino 3 gatvėje stovėjusius automobilius – „Bmw“, „Mercedes-Benz“ ir „Honda“.

„Apie įvykį pareigūnus informavo įvykį pastebėjęs asmuo. Mergina automobiliu vyko viena“, – informavo Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.

Policijos atstovė informavo, kad mergina pirmąsyk įkliuvo policijos pareigūnams.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Atsakomybė numatyta tam, kas vairavo motorinę transporto priemonę, traktorių ar savaeigę mašiną arba mokė praktinio vairavimo būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

Šeštadienį nustatytas dar vienas neblaivus vairuotojas.

Maždaug 20.50 val. Tauragės rajone, ties Joniškės kaimu, kelyje Tauragė–Skaudvilė, sustabdytas automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo neblaivus (2,59 prom.) 29-erių vyras. 

Pasak L. Banienės, pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą sustabdė patikrinimui minėtą automobilį. Vairuotojas pareigūnams įkliūva jau ne pirmą kartą dėl vairavimo išgėrus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija dalijasi, kad rugsėjo 29 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje pranešama apie rastą sprogmenį.
Nuotrauka
poli
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-28
Trečiadienį, rugsėjo 27 d., Pagėgių savivaldybėje, ugdymo įstaigų teritorijose ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu siekė nustatyti asmenis rūkančius ar turinčius su savimi tabako gaminių, ar elektroninių cigarečių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.