Apie sužalotą moterį pranešė medikai
Įkelta:
2023-08-30
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Rugpjūčio 26-ąją, 4.25 val. iš Tauragės rajono Juodpetrių kaimo, į gydymo įstaigą Tauragėje, pristatyta sužalota moteris, gimusi 1959 m.

„Pirminiais duomenimis moterį pastūmė pažįstamas asmuo. Šias aplinkybes aiškinasi ir tiria policijos pareigūnai. Moteris buvo neblaivi“, – įvykį komentavo Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė. 

Pasak jos, apie sužalotą moterį policijai pranešė gydymo įstaigos darbuotojai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Taip pat policija informuota ir apie automobiliu prispaustą moterį.

Rugpjūčio 20-ąją, apie 16 val. Tauragėje, Ateities take, vyras, gimęs 1969 m., važiuodamas automobiliu „VW Passat„ atbuline eiga iš stovėjimo vietos, nepastebėjo už jo sustojusio automobilio „Peugeot“, kurio vairuotoja, gimusi 1985 m., buvo išlipusi ir ją prispaudė tarp minėtų automobilių. Moteris apžiūrai pristatyta į gydymo įstaigą.

Pasak Tauragės apskrities policijos atstovės, asmenys buvo blaivūs. Apie įvykį rugpjūčio 20-ąją pareigūnams pranešė gydymo įstaigos darbuotojai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. 

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija dalijasi, kad rugsėjo 29 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje pranešama apie rastą sprogmenį.
Nuotrauka
poli
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-28
Trečiadienį, rugsėjo 27 d., Pagėgių savivaldybėje, ugdymo įstaigų teritorijose ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu siekė nustatyti asmenis rūkančius ar turinčius su savimi tabako gaminių, ar elektroninių cigarečių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.