Po avarijos šoko ištiktas vyriškis griebė butelį
Įkelta:
2023-02-26
Nuotrauka
kelias
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka.

Anksčiau neteistas T. S. pirmąkart susidūrė su Temidės rūstybe. Tauragės apylinkės teisme jam teko aiškintis ne tik dėl sukeltos avarijos, bet ir po jos vartoto alkoholio. Vyras teisinosi, kad buvo šoko būsenos, todėl stresą mėgino malšinti velnio lašais. 

Tauragės apylinkės teismas sausio 9-ąją priėmė baudžiamąjį įsakymą. Bylos duomenimis, praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 12 val., kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, Šilutės rajono ribose, T. S., vairuodamas automobilį „Mercedes Benz“, jo nesuvaldė ir nuvažiavo į pakelės griovį, iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pareigūnai išsiaiškino, kad iki avarijos aplinkybių nustatymo T. S. vartojo alkoholį.

Kaltinamasis T. S. dėl pareikšto kaltinimo kaltu prisipažino visiškai. Vyriškis nurodė, kad praėjusių metų gruodžio 11-ąją įsigijo automobilį „Mercedes Benz“, tačiau jo savo vardu VĮ „Regitra“ nebuvo įregistravęs. T. S. pripažino ir tai, kad teisės vairuoti transporto priemones neturi ir niekada jos nebuvo įgijęs. Gruodžio 13-ąją jis išvažiavo automobiliu, nes turėjo pasiimti mamą iš ligoninės. T. S. sakė, kad vairuodamas automobilį jis buvo visiškai blaivus. 

Nuvažiavęs apie 2 kilometrus automobilis dėl slidžios kelio dangos pradėjo slysti, o vairuotojas transporto priemonės nesuvaldė. Automobilis įvažiavo skersai griovio, apsivertė. T. S. prisiminė, kad jis liko sėdėti vairuotojo vietoje, bet priėjęs nepažįstamas asmuo atidarė vairuotojo dureles ir jis iš automobilio išlipo. T. S. sakė buvęs išsigandęs, todėl nepagalvojo, kad apie eismo įvykį reikia pranešti policijos pareigūnams. 

Nepažįstamas asmuo, pasakojo vyriškis, pasiūlė jį pavežti iki parduotuvės. T. S. nusipirko skardinę alaus, greitai ją išgėrė ir nuėjo pas kaimynus, kurių paprašė, kad šie padėtų ištraukti automobilį. Anot T. S., kaimynai jį ramino siūlydami išgerti degtinės. Jis sutiko: gėrė viską, ką jam kaimynai pylė. T. S. prisipažino spėjęs išgerti labai daug alkoholio. Teisme paklaustas, pas kuriuos kaimynus buvo, jis teigė nepamenantis. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tuo metu gavo pranešimą apie apsivertusį automobilį. Išsiaiškinta, kad minėtas automobilis priklauso T. S. Pareigūnai su vairuotoju apie 13 val. susisiekė telefonu. 

Pareigūnų paklaustas, kur jis yra, T. S. nurodė esąs prie parduotuvės. Jam nustatytas 2,65 prom. girtumas. Vyras policijai aiškino automobiliu važiavęs vienas, jokių kitų transporto priemonių, išskyrus savo automobilį, neapgadinęs. Vyriškis sakė Šilutės rajone bandęs susirasti traktorių, kuris galėtų ištempti automobilį iš griovio, o alkoholio išgėrė, kadangi buvo šoko būsenos. 

Teisme T. S. sakė dėl savo veiksmų labai besigailintis. Jis pripažintas kaltu dėl alkoholio vartojimo po eismo įvykio. Jam skirta galutinė 2,5 tūkst. eurų bauda, 3 metams uždrausta įgyti ir naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones. Teismas nusprendė konfiskuoti ir T. S. automobilį.

 

Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Tauragės apskrities policijos paros įvykių suvestinėje informuojama, kad dirbdamas nuo kopėčių nukrito vyras.