Išgėręs sėdo prie vairo – kelionė baigėsi ligoninėje
Įkelta:
2023-02-15
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Dalis vairuotojų vis dar jaučiasi drąsiai išgėrę sėsdami prie vairo. Kartais juos sustabdo policijos pareigūnai, o kartais – ir sužalojimais pasibaigiantys eismo įvykiai. Vienas jų nutiko Šilutės rajone.  

Tauragės apylinkės teismas gruodžio 30-ąją atvertė bylą, kurioje buvo nagrinėjamas Kintų seniūnijoje įvykusi avarija. Šios bylos duomenimis, N. M., praėjusių metų lapkričio 26-ąją, nuo 14 iki 15 val., Vabalų kaime važiuodamas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nuvažiavo nuo kelio į griovį ir užklimpo, o pasišalinęs iš eismo įvykio vietos vartojo alkoholį iki eismo įvykio aplinkybių nustatymo, kol 16.18 val. jam alkotesteriu pareigūnai nustatė 1,85 prom. neblaivumą.

Kaltinamasis N. M. dėl pareikštų kaltinimų visiškai prisipažino ir nurodė, kad automobiliu važiavo į Ventę. Vyriškis neslėpė, kad prieš tai buvo išgėręs porą butelių alaus. N. M. pasakojo, kad važiuodamas automobiliu  telefonu klausėsi muzikos. Nors ir buvo išgėręs, sakė jautėsis gerai, todėl ir vairavo automobilį. 

Anot vairuotojo, tą dieną asfaltas buvo šlapias, snieguotas, o jis vienu metu nukreipė dėmesį į telefoną ir nepastebėjo posūkio. Tiesa, kai jau pamatė, kad gali nuvažiuoti nuo kelio, ėmė stabdyti, tačiau buvo per vėlu. Automobilis nuvažiavo į griovį. N. M. sakė, kad susižalojo šonkaulius ir mentę. 

Išlipęs iš automobilio jis paskambino draugui. Tiesa, paklaustas, koks tai asmuo, N. M. atsakė, kad jo duomenų nenori atskleisti. Vyriškis tikino prašęs draugo atvažiuoti ir jį pasiimti. Anot N. M., automobilio ištraukti nebuvo galimybių. Draugo kaltinamasis paprašė, kad šis jį nuvežtų į ligoninę, nes jam labai stipriai skaudėjo šonkaulius. Vyriškis pripažino, kad kol jį vežė į Priėmimo skyrių, jis išgėrė butelį degtinės, kad sumažėtų skausmas. Vairuotojas teigė suprantantis, kad negerai pasielgė, kad vartojo alkoholį prieš važiuodamas į Ventės kaimą ir po to, kai įvyko eismo įvykis. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) tyrėjos tarnybiniame pranešime nurodyta, kad pareigūnai apie 15.09 val. gavo pranešimą apie eismo įvykį. Nuvykus nurodytu adresu griovyje rastas automobilį „Peugeot 307“, vairuotojo nebuvo. Prie automobilio stovėjo tralas su vairuotoju M. K., kuris paaiškino, jog jam paskambino vyras, kuris paprašė atvažiuoti į minėtą vietą ištraukti automobilį iš griovio ir parvežti į Šilutę. M. K. nurodė, iš kurio telefono numerio jam skambino. M. K., paskambinęs šiuo numeriu, paprašė N. M. atvykti prie automobilio teigdamas, kad be automobilio savininko negali nuvežti automobilio. Vairuotojas atsakė, kad atvykti negali, nes yra Priėmimo skyriuje. Pareigūnai, nuvykę į ligoninę, rado N. M., kuris iš pradžių neatskleidė, kur susižalojo, bet paminėjo, kad nukrito nuo motociklo. 16.18 val.  N. M. buvo nustatytas 1,85 prom. girtumas, o po 20 min. atlikus pakartotinį pūtimą nustatytas 1,95 prom. girtumas. Po kurio laiko N. M. policijai prisipažino, kad ne nuo motociklo nukrito, o vairuodamas automobilį „Peugeot 307“ nuvažiavo į griovį. Transporto priemonė buvo nuvežta į automobilių saugojimo aikštelę. 

N. M. pripažintas kaltu dėl sukelto eismo įvykio, jam skirta 3750 eurų bauda. Kadangi prisipažino įvykdęs nusikaltimą, nuteistajam bauda sumažinta iki 2,5 tūkst. eurų.

 

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotraukos
Įkelta:
prieš 3 valandas
Balandžio 15-21 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę.
Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-18
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.