Išgėręs sėdo prie vairo – kelionė baigėsi ligoninėje
Įkelta:
2023-02-15
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Dalis vairuotojų vis dar jaučiasi drąsiai išgėrę sėsdami prie vairo. Kartais juos sustabdo policijos pareigūnai, o kartais – ir sužalojimais pasibaigiantys eismo įvykiai. Vienas jų nutiko Šilutės rajone.  

Tauragės apylinkės teismas gruodžio 30-ąją atvertė bylą, kurioje buvo nagrinėjamas Kintų seniūnijoje įvykusi avarija. Šios bylos duomenimis, N. M., praėjusių metų lapkričio 26-ąją, nuo 14 iki 15 val., Vabalų kaime važiuodamas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nuvažiavo nuo kelio į griovį ir užklimpo, o pasišalinęs iš eismo įvykio vietos vartojo alkoholį iki eismo įvykio aplinkybių nustatymo, kol 16.18 val. jam alkotesteriu pareigūnai nustatė 1,85 prom. neblaivumą.

Kaltinamasis N. M. dėl pareikštų kaltinimų visiškai prisipažino ir nurodė, kad automobiliu važiavo į Ventę. Vyriškis neslėpė, kad prieš tai buvo išgėręs porą butelių alaus. N. M. pasakojo, kad važiuodamas automobiliu  telefonu klausėsi muzikos. Nors ir buvo išgėręs, sakė jautėsis gerai, todėl ir vairavo automobilį. 

Anot vairuotojo, tą dieną asfaltas buvo šlapias, snieguotas, o jis vienu metu nukreipė dėmesį į telefoną ir nepastebėjo posūkio. Tiesa, kai jau pamatė, kad gali nuvažiuoti nuo kelio, ėmė stabdyti, tačiau buvo per vėlu. Automobilis nuvažiavo į griovį. N. M. sakė, kad susižalojo šonkaulius ir mentę. 

Išlipęs iš automobilio jis paskambino draugui. Tiesa, paklaustas, koks tai asmuo, N. M. atsakė, kad jo duomenų nenori atskleisti. Vyriškis tikino prašęs draugo atvažiuoti ir jį pasiimti. Anot N. M., automobilio ištraukti nebuvo galimybių. Draugo kaltinamasis paprašė, kad šis jį nuvežtų į ligoninę, nes jam labai stipriai skaudėjo šonkaulius. Vyriškis pripažino, kad kol jį vežė į Priėmimo skyrių, jis išgėrė butelį degtinės, kad sumažėtų skausmas. Vairuotojas teigė suprantantis, kad negerai pasielgė, kad vartojo alkoholį prieš važiuodamas į Ventės kaimą ir po to, kai įvyko eismo įvykis. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) tyrėjos tarnybiniame pranešime nurodyta, kad pareigūnai apie 15.09 val. gavo pranešimą apie eismo įvykį. Nuvykus nurodytu adresu griovyje rastas automobilį „Peugeot 307“, vairuotojo nebuvo. Prie automobilio stovėjo tralas su vairuotoju M. K., kuris paaiškino, jog jam paskambino vyras, kuris paprašė atvažiuoti į minėtą vietą ištraukti automobilį iš griovio ir parvežti į Šilutę. M. K. nurodė, iš kurio telefono numerio jam skambino. M. K., paskambinęs šiuo numeriu, paprašė N. M. atvykti prie automobilio teigdamas, kad be automobilio savininko negali nuvežti automobilio. Vairuotojas atsakė, kad atvykti negali, nes yra Priėmimo skyriuje. Pareigūnai, nuvykę į ligoninę, rado N. M., kuris iš pradžių neatskleidė, kur susižalojo, bet paminėjo, kad nukrito nuo motociklo. 16.18 val.  N. M. buvo nustatytas 1,85 prom. girtumas, o po 20 min. atlikus pakartotinį pūtimą nustatytas 1,95 prom. girtumas. Po kurio laiko N. M. policijai prisipažino, kad ne nuo motociklo nukrito, o vairuodamas automobilį „Peugeot 307“ nuvažiavo į griovį. Transporto priemonė buvo nuvežta į automobilių saugojimo aikštelę. 

N. M. pripažintas kaltu dėl sukelto eismo įvykio, jam skirta 3750 eurų bauda. Kadangi prisipažino įvykdęs nusikaltimą, nuteistajam bauda sumažinta iki 2,5 tūkst. eurų.

 

Nuotrauka
nuotrauka
taurage.policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 valanda
Galiojantys šalies įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją. Deja, numatytų taisyklių laikosi ne visi – tauragiškės namuose pareigūnai rado 144 talpas alkoholinio.
Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Birželio 3-iąją Vilniaus Katedros aikštėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Vilnius Open“, kuriame Tauragės sporto centro imtynininkai parodė tvirtą sportinį charakterį ir kovotojų dvasią bei iškovojo dešimt medalių.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-06
Pirmadienį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje šuniukų su pakirptomis balso stygomis byloje. Tauragiškė už žiaurų elgesį su gyvūnais turės 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus visuomenės labui po 30 valandų per mėnesį.
Nuotrauka
miesto svente
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-05
Džiugu, kad šiais ir praėjusiais metais per miesto šventę, kuri tęsis iki sekmadienio, iki šiol nepasitaikė incidentų ir nekilo konfliktų, kuriuos spręsti galėtų jau tik policijos pareigūnai. 
Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.