Dyzelino pavogti nepavyko, bet atsakyti už nusikaltimą teko
Įkelta:
2023-02-26
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Prieš Tauragės apylinkės teismą stojo 5 bendrininkai, surezgę, jų manymu, apsukrų planą, kaip praturtėti. Praėjusių metų vasarą jie mėgino iš įvairios technikos pavogti dyzelinio kuro, tačiau vienam iš vagišių – L. J. – nusukus teritorijoje buvusią kamerą netikėtai įsijungė signalizacija. Tauragės apylinkės teismas sausio 2-ąją paskelbė baudžiamąjį įsakymą. 

Bylos duomenimis, L. J. 2022-ųjų liepos 4-osios naktį, apie 1.08 val., būdamas Šilalės rajone, Pakasokio k., veikdamas bendrininkų grupe su seserimi D. J. ir dar trimis vaikinais K. D., M. Š. ir N. M.,  pasikėsino įsibrauti į saugomą teritoriją – UAB „Klaistvita“ priklausančią aptvertą saugomą aikštelę ir iš ten stovinčios technikos kuro bakų pagrobti 280 eurų vertės 160 litrų dyzelinio kuro. 

D. J., K. D., M. Š. ir N. M. atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, kadangi nukentėjusi bendrovė su jais susitaikė. O štai L. J. teko už viską atsakyti. 

Kaltinamasis L. J. savo kaltę pripažino visiškai ir parodė, kad liepos 3-osios vakarą jis kartu su N. M. nuvyko prie ežero netoli miestelio. Prieš tai jis su seserimi D. J. susitarė, kur susitiks, kad pavogtų dyzelinio kuro iš technikos, buvusios šalia autostrados. L. J.  teigė sesei nurodęs, kad ši pasiimtų keletą plastikinių indų dyzeliniam kurui. Tą naktį  vyriškis į susitikimo vietą atvažiavo savo automobiliu „BMW 318“. Netoli ežero jis susitiko su sese D. J. ir bendrininkų grupe K. D., M. Š. ir D. B. Pastarieji buvo atvykę sesers vairuojamu automobiliu „VW Touran“. Savo automobilyje kaltinamasis L. J. turėjo 3–4 plastikines talpas dyzeliniam kurui.

Susitikusi kompanija nusprendė važiuoti į tą vietą, kur žinojo galį pavogti dyzelinio kuro. Vagys vyko keliu nuo Laukuvos miestelio Šilalės link. Pravažiavus automagistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda viaduką, sesuo D. J. pasuko į keliuką kairėje pusėje ir kiek pavažiavusi sustojo prie miško. Kaltinamasis L . J. ir dar trys vaikinai K. D., M. Š. ir N. M. išlipo iš automobilio, iš bagažinės kiekvienas pasiėmė po dvi plastikines talpas. Bendrininkus paleidusi sesuo išvažiavo. Tuo metu vagys nuėjo prie netoli miško esančios aikštelės, kurioje stovėjo įvairi technika, skirta kelių remontui. 

Aikštelė buvo aptverta, ant vieno iš kuolų buvo užkabinta vaizdo fiksavimo kamera. L. J. prisipažino, kad jis nuėjo prie kameros, ją užlenkė į viršų, kad vagystė nebūtų filmuojama. Kamera nenukrito ir nenulūžo, bet pradėjo kaukti signalizacija. Kompanija išsigando, dyzelinio kuro nebevogė, visi keturi nubėgo miško link. Bėgdami vaikinai išmėtė plastikines talpas. Kiek pabėgęs L. J. paskambino sesei D. J. ir pasakė, kur ji turėtų atvažiuoti jų paimti. L. J. ir N. M. nuvažiavo prie automobilio BMW. Iš čia L. J. pasišalino.

L. J. sakė, kad jie visi, jeigu nebūtų suveikusi signalizacija, turėjo pavogti apie 160 litrų dyzelinio kuro, bet kur būtų jį realizavę, teigė nežinanantis.

Sukaukus signalizacijai atvyko policijos pareigūnai, buvo peržiūrėti dviejų vaizdo kamerų įrašai. Viename įrašų buvo užfiksuoti bent keli vagystę pasikėsinę atlikti asmenys. Vaizdo įrašai ir tapo siūlo galu ikiteisminį tyrimą atlikusiems pareigūnams.

L. J. buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę, jam paskirtas laisvės apribojimas 6 mėnesiams įpareigojant 3 mėnesius būti namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu.

 

Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Tauragės apskrities policijos paros įvykių suvestinėje informuojama, kad dirbdamas nuo kopėčių nukrito vyras.