Dyzelino pavogti nepavyko, bet atsakyti už nusikaltimą teko
Įkelta:
2023-02-26
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Prieš Tauragės apylinkės teismą stojo 5 bendrininkai, surezgę, jų manymu, apsukrų planą, kaip praturtėti. Praėjusių metų vasarą jie mėgino iš įvairios technikos pavogti dyzelinio kuro, tačiau vienam iš vagišių – L. J. – nusukus teritorijoje buvusią kamerą netikėtai įsijungė signalizacija. Tauragės apylinkės teismas sausio 2-ąją paskelbė baudžiamąjį įsakymą. 

Bylos duomenimis, L. J. 2022-ųjų liepos 4-osios naktį, apie 1.08 val., būdamas Šilalės rajone, Pakasokio k., veikdamas bendrininkų grupe su seserimi D. J. ir dar trimis vaikinais K. D., M. Š. ir N. M.,  pasikėsino įsibrauti į saugomą teritoriją – UAB „Klaistvita“ priklausančią aptvertą saugomą aikštelę ir iš ten stovinčios technikos kuro bakų pagrobti 280 eurų vertės 160 litrų dyzelinio kuro. 

D. J., K. D., M. Š. ir N. M. atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, kadangi nukentėjusi bendrovė su jais susitaikė. O štai L. J. teko už viską atsakyti. 

Kaltinamasis L. J. savo kaltę pripažino visiškai ir parodė, kad liepos 3-osios vakarą jis kartu su N. M. nuvyko prie ežero netoli miestelio. Prieš tai jis su seserimi D. J. susitarė, kur susitiks, kad pavogtų dyzelinio kuro iš technikos, buvusios šalia autostrados. L. J.  teigė sesei nurodęs, kad ši pasiimtų keletą plastikinių indų dyzeliniam kurui. Tą naktį  vyriškis į susitikimo vietą atvažiavo savo automobiliu „BMW 318“. Netoli ežero jis susitiko su sese D. J. ir bendrininkų grupe K. D., M. Š. ir D. B. Pastarieji buvo atvykę sesers vairuojamu automobiliu „VW Touran“. Savo automobilyje kaltinamasis L. J. turėjo 3–4 plastikines talpas dyzeliniam kurui.

Susitikusi kompanija nusprendė važiuoti į tą vietą, kur žinojo galį pavogti dyzelinio kuro. Vagys vyko keliu nuo Laukuvos miestelio Šilalės link. Pravažiavus automagistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda viaduką, sesuo D. J. pasuko į keliuką kairėje pusėje ir kiek pavažiavusi sustojo prie miško. Kaltinamasis L . J. ir dar trys vaikinai K. D., M. Š. ir N. M. išlipo iš automobilio, iš bagažinės kiekvienas pasiėmė po dvi plastikines talpas. Bendrininkus paleidusi sesuo išvažiavo. Tuo metu vagys nuėjo prie netoli miško esančios aikštelės, kurioje stovėjo įvairi technika, skirta kelių remontui. 

Aikštelė buvo aptverta, ant vieno iš kuolų buvo užkabinta vaizdo fiksavimo kamera. L. J. prisipažino, kad jis nuėjo prie kameros, ją užlenkė į viršų, kad vagystė nebūtų filmuojama. Kamera nenukrito ir nenulūžo, bet pradėjo kaukti signalizacija. Kompanija išsigando, dyzelinio kuro nebevogė, visi keturi nubėgo miško link. Bėgdami vaikinai išmėtė plastikines talpas. Kiek pabėgęs L. J. paskambino sesei D. J. ir pasakė, kur ji turėtų atvažiuoti jų paimti. L. J. ir N. M. nuvažiavo prie automobilio BMW. Iš čia L. J. pasišalino.

L. J. sakė, kad jie visi, jeigu nebūtų suveikusi signalizacija, turėjo pavogti apie 160 litrų dyzelinio kuro, bet kur būtų jį realizavę, teigė nežinanantis.

Sukaukus signalizacijai atvyko policijos pareigūnai, buvo peržiūrėti dviejų vaizdo kamerų įrašai. Viename įrašų buvo užfiksuoti bent keli vagystę pasikėsinę atlikti asmenys. Vaizdo įrašai ir tapo siūlo galu ikiteisminį tyrimą atlikusiems pareigūnams.

L. J. buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę, jam paskirtas laisvės apribojimas 6 mėnesiams įpareigojant 3 mėnesius būti namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu.

 

Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
prieš 7 valandas
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
prieš 1 dieną
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.
Nuotrauka
narkotikai
Įkelta:
2024-02-08
Policijos pareigūnai turėdami išankstinės informacijos, kad vyras, gimęs 1975 m., namuose, Tauragės r., Skaudvilės miestelyje, galimai laiko narkotines medžiagas, atliko patikrinimą.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-06
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. vasario 1 d. iki 4 d. vykdė prevencinę priemonę pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolei, kurios metu prioritetas matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
narkotikai
Įkelta:
2024-02-06
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai 2024 m. vasario 3 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.
Nuotrauka
kontrabanda
Įkelta:
2024-02-05
2024 m. vasario 3 d. apie 17.57 val. Šilalės r., Prienų k., policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen Touran“, kurį vairavo 56-erių Klaipėdos rajono gyventojas. Patikrinimo metu vairuotojui buvo nustatytas 2,12 prom. neblaivumas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-02-01
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir mažindami eismo įvykių skaičių, vasario mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys šias prevencines priemones 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2024-01-29
Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje keturiems iš laisvės atėmimo vietų veikusiems vyrams ir dviem jų bendrininkams laisvėje pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo bei nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo.
Nuotrauka
kontrabanda
Įkelta:
2024-01-22
Į Lietuvos Respubliką iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities atvykstantys asmenys tabako gaminius ir vaistinius preparatus nesėkmingai bando nuslėpti nuo muitinės pareigūnų.  Klaipėdos teritorinės muitinės Panemunės kelio poste dirbantys pareigūnai pastebi, kad nuo metų pradžios pagausėjo smulkių tabako gaminių ir vaistų kontrabandos atvejų. Per pirmas tris šių metų savaites fiksuoti ne tik du tabako gaminių, vienas vaistų kontrabandos, bet ir  trys vaistų gabenimo iš trečiųjų šalių taisyklių pažeidimo atvejai.
Nuotrauka
policijos
Įkelta:
2024-01-19
2024 m. sausio 18 d. apie 20.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, Šilalės r., Pajūrio miestelyje, sulaikė vyrą, gimusį 1999 m. Apžiūros metu, vyro striukės kišenėje, policijos pareigūnai aptiko folijos lankstinukų su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga – kanapėmis. Tuo pačiu metu, Šilalės mieste, Žemaitės gatvėje, buvo sulaikytas dar vienas vyras, gimęs 1985 m., kuris kairės striukės  kišenėje turėjo du folijos lankstinukus su galimai narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.
Nuotrauka
dešra
Įkelta:
2024-01-19
Teismas tenkino Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorės pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir tris šeimos verslą valdžiusius asmenis pripažino kaltais dėl apgaulingo finansinės apskaitos tvarkymo, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo bei turto pasisavinimo. Priimtu baudžiamuoju įsakymu dviems broliams ir jų mamai, atlyginusiems valstybei padarytą žalą, paskirtos piniginės baudos.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2024-01-18
Teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo kaltu dėl plėšimo panaudojus peilį pripažino 51-erių metų Tauragės rajone gyvenantį vyrą. Per porą mėnesių ištirto ir teisme išnagrinėto sunkaus nusikaltimo kaltininkui paskirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė su daliniu jos vykdymo atidėjimu.
Nuotrauka
fabrikėlis
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-01-17
Tauragės apskrities policijos pareigūnai 2024 m. sausio 14 d. apie 18.10 val. Šilutės rajone, Versmininkų kaime, esančiame ūkiniame pastate, aptiko naminės degtinės ,,fabrikėlį”.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-01-12
Kaip informuoja Tauragės apskrities policija, pareigūnai norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams, 2024 m. sausio 7- 9 d., vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2024-01-08
Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl nepagarbos teismui (Baudžiamojo kodekso 232 straipsnis) ir nusprendė pakeisti pirmosios instancijos teismo nuosprendį, kuriuo nuteistajam už keturių Lietuvos teisėjų viešą užgaulų pažeminimą paskirta subendrinta 1 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant 2 metams 6 mėnesiams. Apeliacinės instancijos teismas sugriežtino bausmę – skyrė subendrintą galutinę 2 metų 2 mėnesių laisvės atėmimo bausmę ir panaikino bausmės vykdymo atidėjimą.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-12-21
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.