Tauragėje sumušta moteris pagalbos sulaukė tik kitą dieną
Įkelta:
2023-01-16
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Nuotraukos autorius:
Autoriaus nuotrauka

Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine. 

Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad ji su sugyventiniu V. M. gyvena jau apie 5 metus, veda bendrą ūkį. Ji teigė, kad sugyventinis jau anksčiau yra prieš ją smurtavęs: anksčiau vyras už tai jau buvo teistas ir „atsėdėjo parų“. 

Moteris pasakojo, kad rugsėjo 1-ąją, apie 18 val., jų bute įvyko konfliktas. Nukentėjusioji sugyventiniui neleido vartoti alkoholinių gėrimų. Ji teigė, kad konflikto metu tiek ji, tiek sugyventinis V. M. buvo išgėrę. Anot nukentėjusiosios, sugyventinis jai gulint lovoje ne mažiau kaip 3 kartus sudavė kumščiu į šonkaulius, kelis kartus trenkė į veidą. Moteris sakė tuo metu jautusi begalinį skausmą, o smurtautojas tiesiog nuėjo miegoti. 

Kitą dieną po pietų į sugyventinių namus atvyko vyro pusseserė, kuri, išvydusi sumuštąją,  iškvietė greitąją medicinos pagalbą.

Kaip teisme pasakojo liudytoja pripažinta pusseserė, nukentėjusioji ant liemens buvo užsidėjusi platų diržą. Ji moters paklausė, dėl ko yra užsidėjusi šį diržą, o nukentėjusioji pasakė, kad ją sumušė V. M, paminėjo, kad jai skauda šonkaulius. Buvo matyti, kad moteriai sunku kvėpuoti, o vėliau pakilo temperatūra. Liudytoja teigė, kad sumuštoji neprašė medikų pagalbos, bet matydama, kad situacija prastėja, ji pati nusprendė kreiptis į pagalbos tarnybas.  

Nukentėjusiosios teigimu, atvykę medikai ją išsivežė į Tauragės ligoninę, kurioje jai po atliktų tyrimų buvo nustatytas šonkaulio lūžis, veido sumušimas. 

Nukentėjusioji teigė, kad savo sugyventiniui V. M. pretenzijų neturi, nori toliau su juo gyventi. 

Tuo metu pats nuteistasis teisme teigė prisimenantis, kad susipyko, konfliktavo žodžiu, įvykio metu buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio, gal sudavė sugyventinei kumščiu. Vyriškis sakė, kad jie dažnai pykstasi, kai būna neblaivūs. Vyras sakė, kad dėl savo nusikaltimo gailisi, ateityje pažadėjo nebesimušti. 

Teismas V. M. nuteisė 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant 1 metams ir 2 mėnesiams.

 

Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
prieš 16 valandų
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-17
Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-15
Net 9 kartus teistas J. G. anksčiau jau prarado teisę vairuoti – buvo sulaikytas prie vairo neblaivus. Tačiau, kaip sakoma, automobilis važiuoja ir be teisių. Tad ir šių metų vasarą vyras vėl sėdo prie vairo girtas ir be teisės vairuoti. Pilietiško žmogaus pranešimas policijai atvedė J. G. į Tauragės apylinkės teismą.
Nuotrauka
kastuvai
Įkelta:
2023-01-14
Šiais metais už nesunkų sveikatos sutrikdymą, anksčiau – už fizinio skausmo sukėlimą teistas S. D. vėl „prisidirbo“. Recidyvistas puolė kastuvu ir sužalojo kaimyną, kadangi šis nedavė alkoholio. Norėjęs pamokyti pažįstamą vyriškis atsidūrė belangėje. Tauragės apylinkės teisme trečiąkart teisiamas nusikaltėlis aiškino, kad tai nukentėjusysis jį puolė. Tačiau viską paneigė įvykį mačiusi liudininkė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-13
Sausio 12-ąją Tauragės apskrities pareigūnai informuoti apie smurtaujantį jaunimą.