Pasikarščiavus teks pakloti per 4 tūkst. eurų
Įkelta:
2023-01-17
Nuotrauka
akistata
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Aprašymas

Išmušęs žmogui dantis tauragiškis turėjo reikalų su teisėsauga

 

 

Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 

Bylos duomenimis, kaltinamasis D. V. praėjusių metų balandžio 30-ąją, apie 23 val., gyvenamojo namo kieme, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilus konfliktui tyčia sudavė mažiausiai vieną smūgį ranka į nukentėjusiojo veidą, taip jam padarydamas kraujosruvas lūpose, po akimi, dantų išnirimą, panirimą. 

Nukentėjusysis pasakojo, kad apie 16 val. jis kartu su savo sugyventine S. Ž. nuvyko pas pažįstamą N. J. švęsti jo 50 metų jubiliejaus. Šventėje dalyvavo ir daugiau asmenų. Kompanija vartojo alkoholį, vaišių stalas buvo lauke. Apie 23 val. nukentėjusysis nuėjo į kiemą parūkyti ir atsistojo prie tujų. Pasak jo, kartu rūkė nepažįstamas vyras – kaltinamasis. Berūkydami vyrai kalbėjo, pradėjo ginčytis dėl kito asmens. Pasak nukentėjusiojo, įvyko nesusipratimas, kilo ginčas ir netikėtai D. V. ranka sudavė jam į veido sritį, dėl ko vyriškis nugriuvo. Prie jo pribėgo sugyventinė S. Ž. ir padėjo atsikelti. Kai nukentėjusysis atsikėlė, D. V. jau buvo pasišalinęs. 

Liudytoja pripažinta sugyventinė teisme teigė, kad girdėjo, kaip kaltinamasis ir jos sugyventinis nukentėjusysis kalbasi bendromis nereikšmingomis temomis. Jai buvo neįdomu, apie ką vyrai šnekasi, todėl sugrįžo prie stalo. Po kelių minučių ji pasisuko į tą pusę, kur vyriškiai rūkė, ir pamatė, kad jos sugyventinis guli ant žemės. Moteris sakė išgirdusi, kaip jis susikeikė. Pribėgusi S. Ž. paklausė, kas įvyko. Sugyventinis jai nieko neatsakė, atrodė šokiruotas. Moteris teigė, kad tarp sugyventinio ir kaltinamojo nebuvo jokio ginčo, konflikto, jie kalbėjosi apie kažkokį kitą žmogų, nuomonės išsiskyrė ir staiga D. V. sudavė jam kumščiu į veidą. 

Kita liudytoja I.S., su vyru dalyvavusi šventėje, sakė, kad tiek kaltinamasis, tiek nukentėjusysis atrodė gerokai apsvaigę. Moteris sakė, kad kai jie pradėjo ginčytis dėl kažkokios pavardės ir abu kalbėti pakeltu tonu, ji nenorėjo to klausytis, todėl nuėjo prie vaišių stalo ir atsisėdo šalia savo vyro. 

Dėl suduoto smūgio nukentėjusiajam iš burnos bėgo kraujas; jis juto, kad yra išmuštas vienas priekinis dantis ir kliba trys kiti priekiniai dantys. Sugyventinė iš karto iškvietė taksi, kuris parvežė juos į namus. Namuose vyras juto, kad yra prakirsta ir lūpa, todėl kreipėsi į greitosios medicinos pagalbos medikus. Šie jam pasiūlė susiūti lūpą. Dėl dantų sužalojimo vyriškis buvo nukreiptas pas odontologą tolimesnei apžiūrai.  

Kaltinamasis D. V. teisme pripažino savo kaltę ir teigė, kad tą vakarą jis išgėrė keletą taurelių degtinės, jautėsi lengvai apsvaigęs, tačiau viską suvokė. D. V. teigė, kad jam rūkant prie tujos priėjo girtas nukentėjusysis, Anot kaltinamojo, vos atėjęs vyriškis pradėjo necenzūriniais žodžiais keikti kitą mirusį žmogų. D. V. bandė velionį užstoti. Anot kaltinamojo, nukentėjusysis lindo artyn, koliojosi, todėl D. V. rankomis jį stumtelėjo tolyn nuo savęs. Anot kaltinamojo, tuomet nukentėjusysis puolė jo link, sklaidėsi rankomis, mojavo ir D. V., nelaukdamas, kol nukentėjusysis jam suduos, pirmas smogė jam vieną smūgį kumščiu į veidą. Būdamas toliau, maždaug už 15 metrų, D. V. matė, kaip prie R. P. priėjo žmonės, kurie pamatė, jog jis guli ant žemės, ir priėjo pagelbėti.

Kaip kalbėjo D. V., kitą dieną vienas iš šventės dalyvių jam parašė žinutę, kad jis paskambintų nukentėjusiajam ir atsiprašytų. Pokalbio metu nukentėjusysis pasakė D. V., kad šis jam išmušė dantis. Kaltinamasis sakė, kad jis sumuštojo atsiprašė ir pasiūlė suvesti su pažįstamu odontologu bei apmokėti gydymą, bet esą nukentėjusysis atsisakė. Kaltinamasis kalbėjo, kad vėliau dar keletą kartų bandė tartis su nukentėjusiuoju, siūlė atlyginti jam padarytą žalą ir susitaikyti, bet jiems kol kas nepavyko susitarti. 

Teisme buvo nagrinėjamas klausimas dėl nukentėjusiojo pareikšto civilinio ieškinio už dantų taisymą. Nustatyta, kad sumuštasis patyrė turtinę žalą – 3234 eurų. Civiliniame ieškinyje nurodyta, kad nukentėjusysis neteko danties, kuris šiuo metu dar nėra atstatytas. Kitas dantis sužalotas ir jis bus pakeistas.  

D. V. buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, jis nubaustas laisvės apribojimu vieneriems metams be intensyvios priežiūros, per tą laikotarpį uždraudžiant vartoti psichiką veikiančias medžiagas. Kadangi prisipažino padaręs nusikaltimą, nuteistojo bausmė sutrumpinta iki 8 mėnesių laisvės apribojimo. Klaipėdos teritorinei ligonių kasai iš D. V priteisti 196,1 euro už nukentėjusiojo gydymą. Nukentėjusiojo naudai priteisti 3234 eurai už turtinę žalą bei 1 tūkst. eurų advokato teisinei pagalbai apmokėti.

 

Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-03
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir mažindami eismo įvykių skaičių, lapkričio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
namine degtine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-10-23
Spalio 20 d. apie 11 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai turėdami informacijos apie galimai vykdomą nusikalstamą veiką, atliko kratą Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Dapkiškės kaime, esančioje sodyboje.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-10-23
Tauragės apskrities policija prašo pagalbos – ieškomas iš namų išėjęs ir negrįžęs vyras.