Pasikarščiavus teks pakloti per 4 tūkst. eurų
Įkelta:
2023-01-17
Nuotrauka
akistata
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Aprašymas

Išmušęs žmogui dantis tauragiškis turėjo reikalų su teisėsauga

 

 

Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 

Bylos duomenimis, kaltinamasis D. V. praėjusių metų balandžio 30-ąją, apie 23 val., gyvenamojo namo kieme, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilus konfliktui tyčia sudavė mažiausiai vieną smūgį ranka į nukentėjusiojo veidą, taip jam padarydamas kraujosruvas lūpose, po akimi, dantų išnirimą, panirimą. 

Nukentėjusysis pasakojo, kad apie 16 val. jis kartu su savo sugyventine S. Ž. nuvyko pas pažįstamą N. J. švęsti jo 50 metų jubiliejaus. Šventėje dalyvavo ir daugiau asmenų. Kompanija vartojo alkoholį, vaišių stalas buvo lauke. Apie 23 val. nukentėjusysis nuėjo į kiemą parūkyti ir atsistojo prie tujų. Pasak jo, kartu rūkė nepažįstamas vyras – kaltinamasis. Berūkydami vyrai kalbėjo, pradėjo ginčytis dėl kito asmens. Pasak nukentėjusiojo, įvyko nesusipratimas, kilo ginčas ir netikėtai D. V. ranka sudavė jam į veido sritį, dėl ko vyriškis nugriuvo. Prie jo pribėgo sugyventinė S. Ž. ir padėjo atsikelti. Kai nukentėjusysis atsikėlė, D. V. jau buvo pasišalinęs. 

Liudytoja pripažinta sugyventinė teisme teigė, kad girdėjo, kaip kaltinamasis ir jos sugyventinis nukentėjusysis kalbasi bendromis nereikšmingomis temomis. Jai buvo neįdomu, apie ką vyrai šnekasi, todėl sugrįžo prie stalo. Po kelių minučių ji pasisuko į tą pusę, kur vyriškiai rūkė, ir pamatė, kad jos sugyventinis guli ant žemės. Moteris sakė išgirdusi, kaip jis susikeikė. Pribėgusi S. Ž. paklausė, kas įvyko. Sugyventinis jai nieko neatsakė, atrodė šokiruotas. Moteris teigė, kad tarp sugyventinio ir kaltinamojo nebuvo jokio ginčo, konflikto, jie kalbėjosi apie kažkokį kitą žmogų, nuomonės išsiskyrė ir staiga D. V. sudavė jam kumščiu į veidą. 

Kita liudytoja I.S., su vyru dalyvavusi šventėje, sakė, kad tiek kaltinamasis, tiek nukentėjusysis atrodė gerokai apsvaigę. Moteris sakė, kad kai jie pradėjo ginčytis dėl kažkokios pavardės ir abu kalbėti pakeltu tonu, ji nenorėjo to klausytis, todėl nuėjo prie vaišių stalo ir atsisėdo šalia savo vyro. 

Dėl suduoto smūgio nukentėjusiajam iš burnos bėgo kraujas; jis juto, kad yra išmuštas vienas priekinis dantis ir kliba trys kiti priekiniai dantys. Sugyventinė iš karto iškvietė taksi, kuris parvežė juos į namus. Namuose vyras juto, kad yra prakirsta ir lūpa, todėl kreipėsi į greitosios medicinos pagalbos medikus. Šie jam pasiūlė susiūti lūpą. Dėl dantų sužalojimo vyriškis buvo nukreiptas pas odontologą tolimesnei apžiūrai.  

Kaltinamasis D. V. teisme pripažino savo kaltę ir teigė, kad tą vakarą jis išgėrė keletą taurelių degtinės, jautėsi lengvai apsvaigęs, tačiau viską suvokė. D. V. teigė, kad jam rūkant prie tujos priėjo girtas nukentėjusysis, Anot kaltinamojo, vos atėjęs vyriškis pradėjo necenzūriniais žodžiais keikti kitą mirusį žmogų. D. V. bandė velionį užstoti. Anot kaltinamojo, nukentėjusysis lindo artyn, koliojosi, todėl D. V. rankomis jį stumtelėjo tolyn nuo savęs. Anot kaltinamojo, tuomet nukentėjusysis puolė jo link, sklaidėsi rankomis, mojavo ir D. V., nelaukdamas, kol nukentėjusysis jam suduos, pirmas smogė jam vieną smūgį kumščiu į veidą. Būdamas toliau, maždaug už 15 metrų, D. V. matė, kaip prie R. P. priėjo žmonės, kurie pamatė, jog jis guli ant žemės, ir priėjo pagelbėti.

Kaip kalbėjo D. V., kitą dieną vienas iš šventės dalyvių jam parašė žinutę, kad jis paskambintų nukentėjusiajam ir atsiprašytų. Pokalbio metu nukentėjusysis pasakė D. V., kad šis jam išmušė dantis. Kaltinamasis sakė, kad jis sumuštojo atsiprašė ir pasiūlė suvesti su pažįstamu odontologu bei apmokėti gydymą, bet esą nukentėjusysis atsisakė. Kaltinamasis kalbėjo, kad vėliau dar keletą kartų bandė tartis su nukentėjusiuoju, siūlė atlyginti jam padarytą žalą ir susitaikyti, bet jiems kol kas nepavyko susitarti. 

Teisme buvo nagrinėjamas klausimas dėl nukentėjusiojo pareikšto civilinio ieškinio už dantų taisymą. Nustatyta, kad sumuštasis patyrė turtinę žalą – 3234 eurų. Civiliniame ieškinyje nurodyta, kad nukentėjusysis neteko danties, kuris šiuo metu dar nėra atstatytas. Kitas dantis sužalotas ir jis bus pakeistas.  

D. V. buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, jis nubaustas laisvės apribojimu vieneriems metams be intensyvios priežiūros, per tą laikotarpį uždraudžiant vartoti psichiką veikiančias medžiagas. Kadangi prisipažino padaręs nusikaltimą, nuteistojo bausmė sutrumpinta iki 8 mėnesių laisvės apribojimo. Klaipėdos teritorinei ligonių kasai iš D. V priteisti 196,1 euro už nukentėjusiojo gydymą. Nukentėjusiojo naudai priteisti 3234 eurai už turtinę žalą bei 1 tūkst. eurų advokato teisinei pagalbai apmokėti.

 

Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-18
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.