Loterijos bilietas atvėrė vartus į kalėjimą
Įkelta:
2023-01-29
Nuotrauka
kalejimas
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.

Bylos duomenimis, O. F.  praėjusiais metais, naktį iš birželio 24-osios į 25-ąją, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, iš gyvenamojo namo kieme stovėjusio neužrakinto automobilio ,,Nissan“ pagrobė 520 eurų.

Nukentėjusysis ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad automobilis priklauso jo mamai. Tą naktį, kai buvo įvykdyta vagystė, jis transporto priemonę pastatė namo kieme, automobilio neužrakino. Vaikinas su draugais buvo pirtyje ūkiniame pastate ir nepastebėjo vagišiaus, o tai, kad piniginėje neliko pinigų ir kartu su jais buvusio loterijos bilieto, pamatė ryte, kai būdamas Klaipėdoje, norėjo atsiskaityti parduotuvėje. Nukentėjusysis sakė, kad metaliniai pinigai iš piniginės nedingo. Vaikinas apie vagystę pranešė tėčiui bei policijos pareigūnams. Tėtis, apžiūrėjęs namų valdą, pastebėjo, kad po nakties buvo palikti praviri varteliai sklypo gale, nors dažniausiai jie būna uždaryti. 

Kaltinamasis O. F. savo kaltę pripažino. Vyras nurodė, kad naktį, būdamas neblaivus, išėjo pasivaikščioti po miestą. Kaltinamasis pamatė viename kieme stovintį automobilį ir spontaniškai nusprendė jį apšvarinti. Automobilio durelės buvo atrakintos. Kaltinamasis automobilyje rado piniginę, kurią atidaręs pamatė pinigus. Jis kartu iš piniginės pasiėmė ir loterijos bilietą. Piniginę vyriškis padėjo į vietą ir pasišalino iš kiemo. 

Vyras kiek vėliau patikrino parduotuvėje loterijos bilietą, už kurį gavo 3 eurus. 

Būtent loterijos bilietas ir tapo siūlo galu ikiteisminį tyrimą atlikusiems kriminalistams. Sužinoję, kad tarp pavogtų daiktų yra ir loterijos bilietas, pareigūnai nustatė, koks konkrečiai bilietas buvo pavogtas bei ar jis nebuvo patikrintas. Paaiškėjo, kad buvo. Peržiūrėjus vienos parduotuvės vaizdo įrašą viename jų buvo pastebėtas ir nustatytas O. F.

„Kaltinamasis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą. Jo atsakomybę lengvinanti aplinkybė, kad jis pripažįsta padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi. Atsakomybę sunkinančia aplinkybe pripažintina tai, kad nusikalstamą veiką padarė neblaivus ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui. <...> Atsižvelgiant į tai, kad kaltinamasis naują nusikalstamą veiką padarė turėdamas neišnykusį teistumą už tyčinę nusikalstamą veiką ir neatlikęs paskirtos bausmės, dėl to jis yra nusikaltimų recidyvistas, todėl už padarytą naują nusikalstamą veiką jam skiriama laisvės atėmimo bausmė“, – nuosprendyje pažymėjo teisėja Raimonda Pauparienė.

O. F. pripažintas kaltu dėl vagystės, teismas nusprendė jam paskirti 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi nuteistasis prisipažino įvykdęs nusikaltimą, šis terminas sumažintas iki 6 mėnesių. 

 

Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-18
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.