Girtas blaškėsi po Mažonus
Įkelta:
2023-01-15
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Net 9 kartus teistas J. G. anksčiau jau prarado teisę vairuoti – buvo sulaikytas prie vairo neblaivus. Tačiau, kaip sakoma, automobilis važiuoja ir be teisių. Tad ir šių metų vasarą vyras vėl sėdo prie vairo girtas ir be teisės vairuoti. Pilietiško žmogaus pranešimas policijai atvedė J. G. į Tauragės apylinkės teismą.

Liepos 25-ąją, apie 21.30 val., J. G., vairuodamas automobilį Mažonų kaime, tai darė neturėdamas tam teisės ir būdamas neblaivus, nustatė teismas.

Kaltinamasis J. G. teisme paaiškino, kad vairavo sugyventinės, su kuria kartu gyvena 4 metus, automobilį. Jis važiavo į Mažonų parduotuvę nusipirkti alkoholio ir vairuodamas nesijautė apsvaigęs.

Tačiau girtą vairuotoją prie vairo pamatė kiti žmonės. Kaip pasakojo vienas liudytojų, važiuodamas keliu jis pastebėjo, kaip blaškosi kitas automobilis, greitai lekiantis keliu. Jis paskambino skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir pranešė, kad galimai neblaivus asmuo važinėja po Mažonų kaimą. 

Važinėdamas aplink Mažonus pranešėjas automobilį pastebėjo stovintį Jatkantalių kaime.

Policijos pareigūnai, atsekę nurodytą automobilį, jo vairuotojui J. G. nustatė net 2,97 prom. girtumą. Pirmą kartą blaivumą J. G. pasitikrino, bet antrąkart tai padaryti kategoriškai atsisakė.

Kaip prisiminė kaltinamasis, iš parduotuvės jis išvažiavo pas bendraklasį ir pernelyg negalvojo apie tai, ar vairuoti girtam, ar ne. Pasirodęs pas bendraklasį jis teigė vartojęs alkoholį: gėręs alų, degtinę. Tuomet esą ir pasirodė pareigūnai. Paklaustas, kodėl atsisakė tikrintis blaivumą antrąkart, J. G. atsakė neprisimenantis. 

Vyriškio teigimu, kai jis išvažiavo iš namų, sugyventinė dar miegojo. Kaltinamasis sakė, kad anksčiau turėjo kitą automobilį, tačiau jis buvo konfiskuotas, todėl jiedu su sugyventine nusipirko kitą. Pasak vyriškio, automobilis, pirktas kelios dienos prieš įvykį, buvo neregistruotas.

J. G. sakė besistengiantis išsigydyti priklausomybę alkoholiui, kreipėsi į medikus, bet „daugiau nebėjo“.

Teisėja Elena Simonavičienė skyrė vyriškiui 10 mėnesių laisvės atėmimą bei uždraudė penkerius metus vairuoti.

 

Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 minutes
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
prieš 17 valandų
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-17
Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine. 
Nuotrauka
kastuvai
Įkelta:
2023-01-14
Šiais metais už nesunkų sveikatos sutrikdymą, anksčiau – už fizinio skausmo sukėlimą teistas S. D. vėl „prisidirbo“. Recidyvistas puolė kastuvu ir sužalojo kaimyną, kadangi šis nedavė alkoholio. Norėjęs pamokyti pažįstamą vyriškis atsidūrė belangėje. Tauragės apylinkės teisme trečiąkart teisiamas nusikaltėlis aiškino, kad tai nukentėjusysis jį puolė. Tačiau viską paneigė įvykį mačiusi liudininkė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-13
Sausio 12-ąją Tauragės apskrities pareigūnai informuoti apie smurtaujantį jaunimą.