Nuteisti broliai, pagaliu talžę vyrą
Įkelta:
2022-11-19
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas spalio pradžioje paskelbė nuosprendį dviem vyrams, kurie išgertuvių metu puolė muštis.

Nukentėjusysis pasakojo, kad praėjusių metų rugpjūčio 7-ąją grįžęs iš darbo pasiėmė alaus ir nuėjo pas pažįstamą į sodą. Jiedviem begeriant netrukus prisijungė broliai A. G. ir R. G. Šie, teigė jis, jį ir sumušė, nors nežinia dėl ko. 

Broliai į šį klausimą atsakė jau teisme. Kaltinamasis R. G. teigė, kad su nukentėjusiuoju jau anksčiau buvo susiginčijęs, tiesa, ne akis į akį, o telefonu. Tad vyriškiai išgėrę prisiminė senas nuoskaudas, kilo konfliktas, peraugęs į muštynes. 

Nukentėjusysis pasakojo, kad pajutęs smūgį į veidą suklupo. Vėliau jis buvo išvestas į lauką, čia prieš jį vėl naudotas smurtas. Vyras buvo mušamas pagaliu per galvą. Nukentėjusysis kalbėjo pajutęs smūgį į galvą 3 kartus. Apie tai, kas vyko po suduotų smūgių, jis teigė nepamenantis.

Netoli gyvenanti moteris teisme pasakojo, kad apie 22 val. išgirdo kažką beldžiant į duris. Tarpduryje pasirodė nepažįstamas vyras sužalota galva, jis prašė iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Moteris iš sužalotojo išgirdo, kad jis prašytis pagalbos bėgo ten, kur matė degančias šviesas. Kadangi nukentėjusysis buvo kruvinas, kiti žmonės bijojo jį įsileisti.

Nukentėjusiojo pažįstamas, pas kurį vyko išgertuvės, teisme liudijo, kad R. G. kumščiu nukentėjusiajam „užmetė į veidą“, nors neva prieš tai jokio konflikto nebuvo. Liudytojas teigė, kad R. G. su nukentėjusiuoju išėjo į lauką, jokių grumtynių nevyko, pagalio niekas neturėjo. Sodo savininkas nurodė tuo metu buvęs lovoje ir jokio triukšmo negirdėjęs. Tiesa, vėliau pasirodė specialiosios tarnybos. Po medikų apžiūros nukentėjusysis grįžo namo  sumuštas, jo galva buvo subintuota. 

Atvykę policijos pareigūnai ėmė aiškintis įvykio aplinkybes bei pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Abu kaltinamieji teisme neneigė savo kaltės, nukentėjusiojo atsiprašė, o šis jiems atleido.

A. G. ir R. G. jau anksčiau buvo bausti administracine tvarka už įvairius administracinius nusižengimus, buvo teisti. 

Teisėja Virgina Pankauskienė nuosprendyje akcentavo, kad bausmės tikslai bus pasiekti skyrus laisvės atėmimo bausmę ją atidedant, nes esą yra pakankamas pagrindas manyti, kad A. G. ir R. G. supranta padarytos nusikalstamos veikos pavojingumą ir kritiškai vertina savo elgesį, pripažįsta kaltę, nukentėjusiojo atsiprašė ir su juo susitaikė, po nusikalstamos veikos padarymo savo elgesiu siekia įrodyti, kad ateityje nedarys kitų nusikaltimų.

Abiem nuteistiesiems skirtas laisvės atėmimas 6 mėnesiams bausmę atidedant 1 metams ir įpareigojant per visą bausmės  atidėjimo laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
prieš 1 dieną
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-14
​​​​​​​Tauragės apskrities pareigūnai sulaukė pranešimo dėl keistai manevruojančio automobilio. Įtarta, kad jo vairuotojas gali būti neblaivus.
Nuotrauka
iesko
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-14
Tauragės apskrities policija socialiniame tinkle skelbia, kad Tauragėje, esančiame prekybos centre, asmuo pasiėmė prekių ir pasišalino už jas nesumokėjęs.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-13
Kelių eismo taisyklės numato, kad vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Atrodo, savaime suprantama. Deja, šios taisyklės ne visuomet paisoma. Tai kartais sukelia skaudžių pasekmių. Žalos būna ypač daug, jeigu ne tik viršijamas greitis, bet ir neatsižvelgiama į slidžią kelio dangą. 
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-12
Anksčiau už vagystę ir viešosios tvarkos pažeidimą teistas M. N. šįkart Tauragės apylinkės teismo slenkstį privalėjo peržengti dėl kaltinimų neteisėtai įgijus, gabenus ir laikius nedidelį kiekį narkotinių medžiagų neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti.