Miško fabrike svaigalus gaminusių bei juos realizavusių asmenų laukia teisiamųjų suolas
Įkelta:
2022-11-18
Nuotrauka
teismas
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 7 asmenys kaltinami naminės degtinės gaminimu, laikymu, įgijimu, gabenimu bei realizavimu.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai. Tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Mindaugas Stonkus.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų kovo mėnesį Šilalės bei Šilutės rajonuose policijos pareigūnai sustabdė 62 m. moterį ir 63 m. vyrą, kurie savo automobiliuose gabeno, manoma, neteisėtai įsigytos namų gamybos degtinės. Atliktų patikrinimų metu pareigūnai pas minėtus asmenis rado po 150 litrų gabenamų nelegalių alkoholinių gėrimų.

Balandžio mėnesį Šilalėje sulaikyti dar trys iš vien veikę asmenys, kurie automobilyje gabeno 80 litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų. Įtariama, kad svaigalų 32 m., 60 m. ir 67 m. vyrai įsigijo iš dar kovo mėnesį teisėsaugos pareigūnams įkliuvusios 62 m. moters.

Tęsiant tyrimą, buvo atlikta daug neviešo pobūdžio veiksmų ir Šilutės rajone, Pjaulokių kaime esančiame miške, buvo aptiktas naminės degtinės fabrikas. Jame teisėsaugininkai gegužę sulaikė 35 m. šilutiškį ir tokio paties amžiaus palangiškį. Turimais duomenimis, minėtame miško fabrike abu kaltinamieji gegužės mėnesį per kelias dienas pagamino 580 litrų namų gamybos degtinės bei iš 2360 litrų raugo, skirto šio gėrimo gamybai, kėsinosi pagaminti dar 204 litrų naminės degtinės.

Šio tyrimo metu iš viso rasta ir paimta 960 litrų naminės degtinės.

Tyrimui vadovaujančio prokuroro M. Stonkaus nutarimu trims kaltinamiesiems skirtas laikinas nuosavybės teisės apribojimas lengviesiems automobiliams, kuriais galimai buvo gabenti neteisėtai įsigyti svaigalai.

Du 35-erių metų vyrai teisme privalės atsakyti dėl neteisėto alkoholinių gėrimų gamybos, turint tikslą jį realizuoti bei pasikėsinimo pagaminti šių svaigalų. 62 m. Šilalės rajono gyventojai pareikšti kaltinimai dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų įsigijimo, gabenimo bei realizavimo. Dar keturi vyrai kaltinami neteisėtu naminės degtinės įsigijimu, turint tikslą ją realizuoti bei jos gabenimu.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmams.

Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
prieš 1 dieną
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-14
​​​​​​​Tauragės apskrities pareigūnai sulaukė pranešimo dėl keistai manevruojančio automobilio. Įtarta, kad jo vairuotojas gali būti neblaivus.
Nuotrauka
iesko
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-14
Tauragės apskrities policija socialiniame tinkle skelbia, kad Tauragėje, esančiame prekybos centre, asmuo pasiėmė prekių ir pasišalino už jas nesumokėjęs.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-13
Kelių eismo taisyklės numato, kad vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Atrodo, savaime suprantama. Deja, šios taisyklės ne visuomet paisoma. Tai kartais sukelia skaudžių pasekmių. Žalos būna ypač daug, jeigu ne tik viršijamas greitis, bet ir neatsižvelgiama į slidžią kelio dangą. 
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-12
Anksčiau už vagystę ir viešosios tvarkos pažeidimą teistas M. N. šįkart Tauragės apylinkės teismo slenkstį privalėjo peržengti dėl kaltinimų neteisėtai įgijus, gabenus ir laikius nedidelį kiekį narkotinių medžiagų neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti.