Lauksargiuose lankosi įtartini asmenys – seniūnija primena saugoti savo turtą
Įkelta:
2022-09-22
Nuotrauka
lauksargiai
Nuotraukos autorius:
Autorės nuotrauka

Lauksargių seniūnija praneša sulaukusi informacijos, kad pas gyventojus užsuka 2–3 asmenų grupė ir apsimeta norinčiais ką nors pirkti, gauti informacijos ir pan. Kol vieni kalbina šeimininkus ir atitraukia jų dėmesį, kiti bando patekti į būstą ir jį apvogti.

Socialiniuose tinkluose galima rasti įrašų apie po kaimus važinėjančias neaiškias žmonių grupeles, kurios vaikštinėja bei apsižiūrinėja gyventojų sodybas. Ilgai netrukus panašių atvejų užfiksuota ir Tauragės rajone. Šįsyk – Lauksargių seniūnijoje.

Seniūnijos atstovai feisbuke ragina gyventojus būti budrius. „Rakinkite patalpas, neįsileiskite nepažįstamų asmenų į kiemus ir butus, o pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis praneškite policijai. Pasidalinkite šia informacija su kaimynais, ypač vyresnio amžiaus asmenimis“, – skelbiama socialiniame tinkle.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas teigė, kad toks įvykis Lauksargių seniūnijoje – pirmas.

– Prieš porą savaičių buvo toks įvykis pas vienus gyventojus, kad atėjo 3 asmenys į namus. Prisistatė norintys pirkti rūgštynių, o vėliau lyg ir namą apsižiūrėti norėjo, kalbino, o trečias asmuo buvo pasislėpęs ir bandė sėlinti į kambarį. Gyventojas spėjo pamatyti ir sustabdyti. Tad ir norime perspėti gyventojus, kad saugotų savo turtą, – pasakojo seniūnas.

Apie įvykį Lauksargiuose seniūnijai pranešė lankomosios priežiūros specialistė, kuri prižiūri minėtą šeimą. 

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės, paskutinėmis dienomis toks įvykis policijoje nebuvo registruotas. O nuo šių metų sausio 1 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti 4 panašūs ikiteisminiai tyrimai.

Pareigūnai sulaukia gyventojų pranešimų apie įtartinus asmenis, kurie sukinėjasi po gyvenvietes. Po tokių netikėtų apsilankymų kai kurie žmonės pasigenda pinigų ar kitų vertingų daiktų.

Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti įtartinų asmenų į savo namus. Nesusivilioti jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduoti jų įkalbinėjimams, nepalikti jų vienų savo namuose, neteikti savo asmens duomenų, būti dėmesingiems ir įsidėmėti atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius bei apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuoti pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

 

Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, spalio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-10-02
Praėjusiais metais po skyrybų per 6,2 tūkst. nepilnamečių liko gyventi su vienu iš tėvų, rodo Statistikos departamento pateikti duomenys. Nutrūkus santuokai, vaiko neauginantis tėvas arba mama privalo prisidėti prie atžalos išlaikymo. Tačiau tokią pareigą vykdo ne visi. Už tai gresia net teistumas. Tuo galėjo įsitikinti ir anksčiau neteistas N. A., kurio atžvilgiu Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 17-ąją paskelbė nuosprendį. 
Nuotrauka
smurtas
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-10-01
Prieš šeimos narius smurtaujantys asmenys – dažniausiai vyrai – net ir pripažindami kaltę įvairiais būdais mėgina sušvelninti situaciją, pavyzdžiui, pradeda aiškinti, kad smūgio būta ne tokio ir stipraus. O kartu gyvenančios jų aukos ir pačios ima keisti parodymus. Būtent taip nutiko rugpjūčio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme išnagrinėtoje byloje dėl sugyventinio smurto prieš moterį.
Nuotrauka
vagyste
Asociatyvi freepik.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-28
Lauksargių seniūnija viešai praneša apie bandymą įsibrauti į automobilį daugiabučio kieme ir ragina saugoti savo turtą. Policijos atstovai praneša, kad iki rugsėjo apskrityje registruotos 27 vagystės iš automobilių. 
Nuotrauka
kanapės
Įkelta:
2022-09-26
Tauragės apskrities policija informuoja apie patikrinimo metu automobilyje „Peugeot 206“ rastą galimai narkotinę medžiagą.
Nuotrauka
reidas
Šiaulių apskrities policijos feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2022-09-26
Naują savaitę Šiaulių ir Tauragės apskričių policijos pareigūnai pradėjo suvieniję jėgas. Patikrinta per 1200 vairuotojų – šeši iš jų buvo neblaivūs.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-09-25
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.