Lauksargiuose lankosi įtartini asmenys – seniūnija primena saugoti savo turtą
Įkelta:
2022-09-22
Nuotrauka
lauksargiai
Nuotraukos autorius:
Autorės nuotrauka

Lauksargių seniūnija praneša sulaukusi informacijos, kad pas gyventojus užsuka 2–3 asmenų grupė ir apsimeta norinčiais ką nors pirkti, gauti informacijos ir pan. Kol vieni kalbina šeimininkus ir atitraukia jų dėmesį, kiti bando patekti į būstą ir jį apvogti.

Socialiniuose tinkluose galima rasti įrašų apie po kaimus važinėjančias neaiškias žmonių grupeles, kurios vaikštinėja bei apsižiūrinėja gyventojų sodybas. Ilgai netrukus panašių atvejų užfiksuota ir Tauragės rajone. Šįsyk – Lauksargių seniūnijoje.

Seniūnijos atstovai feisbuke ragina gyventojus būti budrius. „Rakinkite patalpas, neįsileiskite nepažįstamų asmenų į kiemus ir butus, o pastebėję įtartinai besielgiančius asmenis praneškite policijai. Pasidalinkite šia informacija su kaimynais, ypač vyresnio amžiaus asmenimis“, – skelbiama socialiniame tinkle.

Lauksargių seniūnas Mindaugas Giačas teigė, kad toks įvykis Lauksargių seniūnijoje – pirmas.

– Prieš porą savaičių buvo toks įvykis pas vienus gyventojus, kad atėjo 3 asmenys į namus. Prisistatė norintys pirkti rūgštynių, o vėliau lyg ir namą apsižiūrėti norėjo, kalbino, o trečias asmuo buvo pasislėpęs ir bandė sėlinti į kambarį. Gyventojas spėjo pamatyti ir sustabdyti. Tad ir norime perspėti gyventojus, kad saugotų savo turtą, – pasakojo seniūnas.

Apie įvykį Lauksargiuose seniūnijai pranešė lankomosios priežiūros specialistė, kuri prižiūri minėtą šeimą. 

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės, paskutinėmis dienomis toks įvykis policijoje nebuvo registruotas. O nuo šių metų sausio 1 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti 4 panašūs ikiteisminiai tyrimai.

Pareigūnai sulaukia gyventojų pranešimų apie įtartinus asmenis, kurie sukinėjasi po gyvenvietes. Po tokių netikėtų apsilankymų kai kurie žmonės pasigenda pinigų ar kitų vertingų daiktų.

Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti įtartinų asmenų į savo namus. Nesusivilioti jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduoti jų įkalbinėjimams, nepalikti jų vienų savo namuose, neteikti savo asmens duomenų, būti dėmesingiems ir įsidėmėti atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius bei apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuoti pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

 

Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 18 valandų
Prieš Tauragės apylinkės teismą stojo sugyventinę sumušęs R. D. Keturis kartus teistas vyriškis ir penktąjį neišsisuko nuo bausmės, nors smurtinius savo veiksmus vadino žaidimu.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
​​​​​​​Šią savaitę, sausio 30–31 ir vasario 1–2 dienomis, policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Paaiškėjo, kad vis dar yra pamirštančių prisisegti saugos diržą.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-02-01
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-30
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-29
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-28
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.