Girtas sūnus plūdo ir mušė mamą už tai, kad ji turi draugą
Įkelta:
2022-09-17
Nuotrauka
teismai
Aprašymas

Autoriaus nuotrauka

Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 

Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad apie savaitę dirbo ir gyveno Šilutės rajone pas ūkininkę. Moteris darbavosi kartu su sūnumi A. P. Tiek mama, tiek sūnus į darbą buvo priimti bandomajam laikotarpiui. Anot jos, balandžio 15-osios vakarą, apie 19.30 val., ji kartu su kitais savo sūnumis ėmė girtauti, alkoholį gėrė visą naktį. Kitą rytą, apie 6 val., taksi automobilis kompanijai atvežė dar daugiau alaus ir degtinės. Kaip teigė moteris, apie 6.10 val., sūnus A. P., būdamas stipriai apgirtęs, pradėjo ją įžeidinėti, vadino necenzūriniais žodžiais. Ji teigė, kad A. P. pyko, jog ši turi draugą, dėl to kumščiu sudavė jai į kairįjį skruostą. Po smūgio nukentėjusioji pajuto fizinį skausmą. Kai sūnui ji pasakė, kad iškvies policiją, jis esą atsistojo, paėmė sausainių dėžę nuo stalo ir metė į ją, bet nepataikė. Nukentėjusioji teigė, jog pagalbos telefono numeriu 112 iš karto neskambino, nes sūnus telefoną buvo numetęs po lova. Moteris pagalbą išsikvietė tik po gerų 30 min. Pasak jos, kai sūnus suprato, kad apie jo elgesį išties buvo pranešta policijai, jis pasiėmė degtinės, alaus ir pabėgo. 

Į įvykio vietą atvyko ne tik policijos pareigūnai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai, kurie apžiūrėję moterį nustatė sumušimą. 

Teisme buvo apklaustas ir kitas nukentėjusiosios sūnus, girtavęs kartu su mama ir broliu. Jis teigė, kad tos dienos rytą girdėjo, kaip brolis motiną plūdo necenzūriniais žodžiais, ją įžeidinėjo. Vyriškis išėjo į lauko tualetą ir kai grįžo, mama pasakė, kad brolis sudavė jai kumščiu į veidą. Liudytojas teigė, kad pats įvykio nematė. Vyriškis sakė, kad brolį ramino, pasodino į fotelį, bet šis paėmė ant stalo buvusią sausainių dėžutę ir metė motinai į galvą.

Praėjus šiek tiek laiko po įvykio gerai „prisidirbęs“ sūnus puolė mamos atsiprašinėti. Kaip teigė nukentėjusioji, A. P. ne tik jos atsiprašė, bet ir atlygino jai padarytą žalą. Dėl to ji teigė pretenzijų neturinti, civilinio ieškinio nereiškianti. 

A. P. buvo pripažintas kaltu dėl smurto prieš šeimos narį. Jam paskirta 20 parų arešto bausmė. 

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 11 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.