Be teisių ir valstybinių numerių važiavęs vyriškis įkliuvo dar ir neblaivus
Įkelta:
2022-09-24
Nuotrauka
alkotesteris
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities policijos nuotrauka

Išgėręs alaus Tauragėje gyvenantis V. D. panoro linksmybių. Šios baigėsi areštinėje.

Liepos 6-osios vakarą pareigūnų dėmesį patraukė motorolerio vairuotojas. Ne be reikalo – jis ne tik važiavo transporto priemone be valstybinių numerių, bet ir be vairuotojo pažymėjimo bei būdamas girtas. Tauragės apylinkės teisme rugpjūčio 16-ąją jis išgirdo baudžiamąjį įsakymą.

Įtariamasis V. D. ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams aiškino, kad vairuotojo pažymėjimo neturi ir niekada nėra jo turėjęs. Jis teigė, kad įvykio vakarą, kai jau buvo tamsu, važiavo motoroleriu pas savo draugą, kuris gyvena Pagėgiuose.

Kaltinamasis prisipažino važiavęs iš namų būdamas neblaivus. Įvažiavęs į Pagėgius už nugaros jis pastebėjo švyturėlius. V. D. sakė supratęs, kad jį stabdo policijos pareigūnai. 

Pareigūnai patikrino kaltinamojo blaivumą alkotesteriu ir pirmo pūtimo metu nustatė 1,86 prom. girtumą, o antro – 2,02. 

Vairuotojas buvo sulaikytas ir pristatytas į laikinojo sulaikymo patalpas, o motoroleris nuvežtas į saugojimo aikštelę. 

Pareigūnai pastebėjo, kad motoroleris be valstybinių numerių. V. D. aiškino, kad šią transporto priemonę už 250 eurų jis pirko prieš 2 dienas – rado internete skelbimą, paskambino nurodytu telefono numeriu, nuvyko į numatytą vietą. Jis teigė motorolerį pirkti nuvažiavęs autobusu, o grįžo jau vairuodamas naująjį pirkinį. Teisme V. D. aiškino, kad jokių pirkimo-pardavimo dokumentų nepildė. Vyriškis prisipažino žinojęs, kad tas motoroleris negali dalyvauti eisme, kadangi yra neregistruotas, be valstybinių numerių, be draudimo ir neatlikta techninė apžiūra. Jis negalėjo atsakyti ir į klausimą, iš ko tiksliai pirko transporto priemonę, nes esą pardavėjo nepažįsta. 

Teisme vairuotojui buvo primintos ir ankstesnės nuodėmės – 2020 m. jis jau buvo teistas už tai, kad vairavo automobilį būdamas neblaivus. Tąkart byla buvo baigta baudžiamuoju įsakymu, jam paskirta bauda ir uždrausta vairuoti transportą 3 metus.  

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Egidijus Žylius teisme pasiūlė kaltinamajam skirti 6 mėn. intensyvią priežiūrą nustatant pareigą būti namuose nuo 22 val. iki 6 val. Teismas tenkino prokuroro prašymą. 

 

Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
prieš 1 dieną
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-14
​​​​​​​Tauragės apskrities pareigūnai sulaukė pranešimo dėl keistai manevruojančio automobilio. Įtarta, kad jo vairuotojas gali būti neblaivus.
Nuotrauka
iesko
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-14
Tauragės apskrities policija socialiniame tinkle skelbia, kad Tauragėje, esančiame prekybos centre, asmuo pasiėmė prekių ir pasišalino už jas nesumokėjęs.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-13
Kelių eismo taisyklės numato, kad vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Atrodo, savaime suprantama. Deja, šios taisyklės ne visuomet paisoma. Tai kartais sukelia skaudžių pasekmių. Žalos būna ypač daug, jeigu ne tik viršijamas greitis, bet ir neatsižvelgiama į slidžią kelio dangą. 
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-12
Anksčiau už vagystę ir viešosios tvarkos pažeidimą teistas M. N. šįkart Tauragės apylinkės teismo slenkstį privalėjo peržengti dėl kaltinimų neteisėtai įgijus, gabenus ir laikius nedidelį kiekį narkotinių medžiagų neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti.