Agresyvus vyriškis aprimo tik pargriautas
Įkelta:
2022-09-16
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka

Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.

Nukentėjusysis ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams pasakojo, kad į jam priklausančią sodybą automobiliu atvyko buvęs savininkas V. J., kuris bandė patekti į teritoriją atidarydamas kelio užtvarą. Tarp vyrų kilo žodinis konfliktas. Pakėlęs užtvarą kaltinamasis ėjo sodybos link. Nukentėjusiojo teigimu, V. J. kumščiu trenkė jam į kairį skruostą ir vieną kartą spyrė į šlaunį. Po suduotų smūgių nukentėjusysis pargriovė V. J. ant žemės, kad šis daugiau nebesmūgiuotų. 

Kaltinamasis V. J. prisipažino kaltas ir pasakojo, kad tą dieną su draugais automobiliu nuvažiavo į savo buvusią sodybą, kurioje tikėjosi pasikalbėti su dabartiniu šeimininku. Prie sodybos jis mėgino pakelti kelio užtvarą, tada atėjo nukentėjusysis ir tarp jų kilo žodinis konfliktas. Kaltinamasis sakė pagalvojęs, kad nukentėjusysis agresyviai nusiteikęs ir jam suduos smūgį, todėl vieną kartą sudavė šiam į veidą, po to vieną kartą spyrė į koją.

Valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertas nustatė, kad nukentėjusiajam dėl kairio skruosto sumušimo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Kaltu pripažintam V. J. Tauragės apylinkės teismas skyrė 2 mėnesius viešųjų darbų įpareigodamas per paskirtą laiką neatlygintinai išdirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui. 

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 12 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
teismai
Įkelta:
2022-09-17
Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.